Pomôcky na cvičenie, ktoré oceníte doma (aj vo fitku)

Pomôcky na cvičenie, ktoré oceníte doma (aj vo fitku)
Pohyb je dôležitý pre každého jedného z nás a je súčasťou udržania zdravého a aktívneho životného štýlu. Niektorí radšej cvičia v pohodlí domova, iní zase preferujú návštevu fitness centra.  Na cvičenia doma či vo fitku potrebujete niekoľko pomôcok, ktoré vaše cvičenie spríjemnia a pozdvihnú na vyššiu úroveň a dodajú vášmu cvičeniu správnu efektivitu.

Tipy na pomôcky na cvičenie

Bez pomôcok to nejde! Je pravdou, že občas máte deň, kedy si dáte pár klikov, pár zhybov a pár brušákov, zabehnete tri kilometre a máte dosť, ale niekedy treba cvičenie ozvláštniť. Pomôcky na cvičenie posunú vašu aktivitu na nový level.


Správny povrch

Nehovoriac o tom, že slniečko či zelená tráva nabíja človeka pozitívnou energiou, stále je dobré si zaobstarať nejakú podložku či karimatku na cvičenie, ktorú si na tú zelenú trávičku či doma do izby viete položiť na zem.

insportline

Dvojvrstvová penová karimatka Yate Maxi

Je veľmi vhodná pre tých, ktorí nechcú utrácať za samonafukovaciu karimatku.

Karimatka Yate skladacia - modro-červená

Z kvalitného penového materiálu je vhodná na pláž aj na každodenné cvičenie.

Karimatka inSPORTline Yoga 173x60x0,5 cm

Je vhodnou cvičebnou podložkou pre aerobic či jogu, ale takisto sa dá použiť aj pre ďalšie športové účely.

Pomôcky na domáce posilňovanie

Ak podložku máme a prvá séria cvikov je za nami, prejdeme na posilňovanie, ktoré môžeme vykonávať rôznymi spôsobmi. Niekedy môžeme posilňovať vlastnou váhou, inokedy si môžeme zaobstarať napríklad činky a posilňovaniu pomôcť.

Dnes už nájdete činky z rôznych materiálov, veľkostí či rôzne váhové kategórie. V ponuke sú jednoručné aj obojručné činky. Stačí si vybrať podľa svojich preferencií.  

K jednoručkám sa vám bude dokonale hodiť aj lavička na cvičenie. Pomôže vám efektívne odcvičiť takmer všetky svalové partie.

insportline

Vinylové činky inSPORTline Smoothbell 2 x 1,5 kg

Sú vyrobené z kovového jadra potiahnuté príjemným vinylom

Penové činky do vody inSPORTline AquaGon

Sú ideálnou pomôckou pre aqua aerobik, aqua fitnes, ale tiež bývajú využívané počas rekonvalescencie horných končatín alebo ako nadľahčovacie pomôcky.

Jednoručný nakladací činkový set inSPORTline DBS2181 2 x 3-10 kg

Dve činky s plastovou úpravou vhodnou do domácnosti, plastové objímky, možnosť naloženia vlastného závažia.

Ak je vaše cvičenie na konci, budete potrebovať ďalšie pomôcky. Určite oceníte taký uterák či potréningový športový nápoj na regeneráciu organizmu.

inSPORTline.sk
inSPORTline.skNová akcia
Doprava zdarma

Doprava zadarmo pri nákupe nad 199€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 146 ľudí
inSPORTline.sk
inSPORTline.skNová akcia

Zľavy až 10%

Zaregistrujte sa a využívajte vernostný program pre stálych zákazníkov

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 207 ľudí


Čo je vhodné jesť po cvičení?

Konzumácia nápojov pre športovcov či výživových doplnkov, dokáže dopomôcť k správnej funkcii organizmu a regenerácii po cvičení.  Počas cvičenia je vhodná alternatíva čistej vody aj nejaký športový nápoj s obsahom vitamínov, ktoré telo nakopnú k lepším výkonom. Po cvičení je dobre doplniť vitamín C a magnézium, ktoré posobia ako prevencia pred svalovkou, prechádzajú kŕčom  a sú prospešné pre správne fungovanie organizmu. taktiež je prospešný pre organizmus ako taký. 

insportline

Hypotonický nápoj Nutrend Unisport Zero 1000 ml

Je koncentrovaný športový nápoj s miernou mineralizáciou a nulovým obsahom cukru.

Horčíkový shot Nutrend Magneslife Strong 20x60ml

Zloženie: voda, citronan horečnatý, regulátor kyslosti kyselina citrónová, konzervanty kyselina sorbová a benzoan sodný, sladidlo acesulfam K, pyridoxín hydrochlorid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy.

Kĺbová výživa Nutrend Flexit Gold 400 g

Je určená pre podporu hybnosti kĺbov a prirodzenej tvorby kolagénu pre intenzívne trénujúcich športovcov, alebo aktívnych ľudí po úrazoch pri ťažkostiach pohybového aparátu.

Cvičenie si s pomôckami viete pekne spríjemniť a ozvláštniť. Po cvičení nezabúdajte na správnu regeneráciu, strečing a dodanie vitamínov. Vyberte si pomôcky na Insportline.sk

Bonipo odporúča