Recenzie zákazníkov

Renomovaný eshop so športovými potrebami a vybavením ponúka široký sortiment, pomerne rýchle dodanie aj reklamačné podmienky, no stáva sa, že vám príde poškodený tovar. Jedným dychom však treba dodať, že obchod vám potom nerobí problémy a tovar rád vymení alebo vráti peniaze. Tieto skúsenosti si však zákazníci, ktorí mali tú smolu, zapamätajú a často aj negatívne ohodnotia v recenziách.

Heureka.sk

O tom, že prevládajú pozitíva však svedčí aj Heureka, kde s priemerným hodnotením 4,5 obchod odporúča 90 percent zákazníkov. Rýchle dodanie, to znamená v priemere za menej ako 4 dni. A to je práve najviac oceňovaný faktor medzi zákazníkmi. Vysoko však vyzdvihujú aj komunikáciu, ceny a kvalitu tovaru. Občasná kritika sa týka už spomínaného poškodeného tovaru.

Refundo.sk

Veľmi pozitívne sú recenzie aj na Refundo, kde zákazníci okrem iného vyzdvihujú aj veľmi prehľadný eshop a možnosť vyzdvihnúť si tovar osobne vo viacerých kamenných predajniach po Slovensku. Všetci zapojení, i keď ich nie je veľa, tu obchod odporúčajú.

Google

Tu nájdeme hodnotenia predovšetkým kamenným predajní a skúseností zákazníkov pri priamom kontakte s personálom. Z 5 možných hviezdičiek tu má obchod 4,1 a naozaj prevládajú príjemné skúsenosti. Občas sa vyskytne narážka na nižšiu odbornosť alebo ochotu personálu, no javí sa to skôr ako občasný problém. Aj personál v kamenných predajniach dostáva viac pochvaly ako kritiky.

Obľúbené kupóny a akcie pre inSPORTline.sk

Akcia

Zľavy až 10%

Zaregistrujte sa a využívajte vernostný program pre stálych zákazníkov

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 40 ľudí
Akcia

inSPORTline.sk zľavy na elektrobicykle

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 75 ľudí