Najčastejšie otázky pre INTERSPORT

 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok?
  Na našom webe v časti „Kontakt“ nájdete online formulár, vďaka ktorého nám môžete zaslať rôzne oznamy, pripomienky, otázky a podobne.
 • Ako nájdem najbližšiu predajňu v mojom okolí?
  Na webe v časti „Predajne“ nájdete kompletný zoznam všetkých našich pobočiek aj s interaktívnou mapou, na ktorej sa veľmi ľahko zorientujete. Pri každej predajni nájdete jej presnú adresu a telefonický kontakt.
 • Akým spôsobom si rezervovať tovar online?
  Na internetovej stránke katalog.intersport.sk si vyberiete z ponuky produktov, zvolíte možnosť „Rezervovať v predajni“, vyplníte potrebné údaje, vyberiete si predajňu, kde si želáte tovar vyzdvihnúť. Rezervácia tovaru je platná 24 hodín, tovar si môžete po príchode do predajne prezrieť, skontrolovať a rozhodnúť sa pre kúpu.
 • Môžem si tovar objednať aj s doručením domov?
  Áno. V súvislosti s koronavírusom môžete od 16. marca 2020 využiť aj možnosť online nákupu s doručením domov na dobierku alebo na faktúru. Pri objednávke/rezervácii konkrétneho produktu na internetovej stránke katalog.intersport.sk sa vám zobrazí zoznam predajní, kde je produkt dostupný. Ak si zvolíte jednu z nich, tovar bude k vám zasielaný z tejto lokálnej predajne. Musíte však zvoliť možnosť „Objednať“, NIE „Rezervovať v predajni“. Vyplňte všetky údaje a kliknite na „Odoslať“. Vaša objednávka je už na ceste.
 • Ako dokážete zaručiť najlepšie ceny na trhu?
  V prípade, že do 7 dní po kúpe tovaru u nás nájdete niekde inde na Slovensku identický produkt za preukázateľne nižšiu cenu, vyplatíme vám rozdiel v hotovosti. Samozrejme, sa to netýka tovaru vo výpredajových akciách.
 • Kedy si môžem vymeniť tovar za iný?
  Počas 4 týždňov odo dňa zakúpenia vám výrobok vymeníme. Avšak, samozrejme, nesmie byť poškodený, musí byť čistý, bez známok použitia, funkčný a vrátený v pôvodnom obale. Taktiež musíte predložiť originálny doklad o kúpe. Výmenu môžete urobiť iba v predajni, kde ste konkrétny tovar zakúpili.
 • Poskytujete odborné poradenstvo k ponúkanému tovaru?
  Samozrejme. Poradia vám naši najlepšie vzdelaní predajní poradcovia, ktorí absolvujú produktové a školenia a disponujú skúsenosťami v mnohých druhoch športu. Pokiaľ toto poradenstvo nesplní vaše očakávania, obráťte sa na vedúceho predajne. Určite vám pomôžeme.

Popis obchodu INTERSPORT

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní. V súčasnosti je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

„Sport to the people“ – to je heslo, ktorým sa INTERSPORT riadi a vyjadruje podstatnú esenciu značky, ktorá verí, že šport je úplne pre každého, a snaží sa túto víziu všetkým svojím zákazníkom aj splniť.

Predajca zaručuje odbornosť, multišportové zameranie, široký sortiment, autenticitu aj vynikajúci pomer ceny a kvality.

INTERSPORT sa zaväzuje zabezpečiť, aby každý človek mal možnosť požívať benefity aktívneho a zdravého životného štýlu. Chce zákazníkov neustále vítať v inšpirujúcom prostredí športových predajní, kde si nimi môže zdieľať športové skúsenosti a znalosti produktov. Garantuje každému to najlepšie poradenstvo. A tiež chce motivovať ľudí k športu a zdravému životnému štýlu.

Služby a poradenstvo

Pre svojich zákazníkov INTERSPORT ponúka aj množstvo služieb ako napr. záruku najlepšie ceny, záruku výmeny či záruku odborného poradenstva. K dispozícii vám je aj Zákaznícka karta, vďaka ktorej sa stanete členom vernostného programu, s ktorým ušetríte.

V predajniach si môžete nechať urobiť analýzu chodidla pre správny výber bežeckej obuvi. Môžete získať darčekovú kartu alebo si vybaviť nákup na splátky.

No a v neposlednom rade je vám k dispozícii servis a poradenstvo podľa vašich potrieb.

 

Exkluzívne značky

V ponuke INTERSPORT nájdete okrem všetkých najsilnejších svetových značiek aj exkluzívne značky, ktoré nájdete iba v týchto predajniach. Vyznačujú sa vysokou kvalitou a funkčnosťou za porovnateľne nižšiu cenu.

Ide o značky Energetics, Etirel, Firefly, Genesis, McKinley, Pro Touch, Tecnopro, Nakamura.

 

Online rezervácie a objednávky

Na webe katalog.intersport.sk je už v súčasnosti možné okrem rezervácie tovaru na konkrétnej predajni urobiť aj online objednávku s platbou na dobierku alebo faktúru a s doručením tovaru domov. Postup je veľmi jednoduchý. Stačí si vybrať predajňu, v ktorej je konkrétny produkt dostupný a odtiaľ vám bude tovar doručený. Samozrejme, vždy máte na výber aj rezerváciu na predajni a osobné vyzdvihnutie.

 

Výhody nákupu v INTERSPORT:

-          Široký sortiment mnohých značiek

-          Exkluzívne privátne značky

-          Kvalitné a overené produkty

-          Záruka najlepšej ceny

-          Špičkové odborné poradenstvo

-          Nadväzujúce služby a servis

-          Vernostný program

-          Možnosť online rezervácie na predajňu

-          Online objednávka s doručením domov

-          Akcie, zľavy, výpredaje

 

Nevýhody nákupu v INTERSPORT:

-          Sieť kamenných predajní by mohla byť širšia

-          Online objednávky nie sú celkom plnohodnotným eshopom