Zľavy, kupóny a zľavové kódy iStores.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 54 ľudí
Akcia

Odmena za každý nákup

Staňte sa držiteľom exkluzívnej vernostnej karty iStores PremiumCard a zbierajte výhody

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 77 ľudí
Akcia

Výpredaj produktov

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 47 ľudí
Akcia

Aktuálne akcie

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 120 ľudí

Ako použiť kupón na iStores.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope iStores.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Mám promo kód / vernostné body“ a potvrďte tlačidlom „Použiť“.

Najčastejšie otázky pre iStores.sk

 • Aké platobné metódy môžem využiť?
  Platiť môžete tradičným spôsobom na dobierku, teda priamo kuriérovi pri prevzatí doručeného tovaru. Pri osobnom odbere v kamennej predajni iStores môžete platiť kartou aj v hotovosti. Prostredníctvom služby Tatrapay uhradíte objednávku online platobnou kartou alebo cez internet banking bezprostredne po uzavretí objednávky. Pri platbe na faktúru alebo cez zloženku, musíte za tovar najprv zaplatiť. No a napokon môžete nakupovať aj na splátky prostredníctvom spoločnosti Cetelem.
 • Akým spôsobom doručujete objednávky?
  Tovar vám domov doručí kuriérska služba DPD, prípadne si môžete objednávku vyzdvihnúť osobne v jednej z našich kamenných predajní. Osobný odber je zadarmo. Doručenie kuriérom je spoplatnené sumou 2,90 eur, pričom ak využijete aj dobierku, poplatok je 4,90 eur.
 • Ako môžem využiť darčekovú poukážku pri nákupe v eshope?
  V prvom rade musí byť hodnota objednávky vyššia ako hodnota vašej poukážky. Ak potom v objednávkovom formulári kliknete na „Mám promo kód“, do prázdneho poľa zadáte kód z vašej poukážky a kliknete na „Použiť“. Suma sa odráta z vašej celkovej sumy. Môžete dokonca využiť aj viac darčekových poukážok na jednu objednávku. V takom prípade nám to však o tom napíšte „Poznámku“ do poľa „Doplňujúce informácie k objednávke“.
 • Ako získam vernostnú PremierCard a aké výhody mi poskytne?
  Stačí, ak sa na našom eshope zaregistrujete a odsúhlasíte „Obchodné podmienky vernostného programu“. Ako náš verný zákazník s touto kartou získavate bodovú odmenu za každý nákup (každý 100 eur = 10 bodov). Taktiež máte prístup k exkluzívnym ponukám, k expresnému vybaveniu reklamácií, vidíte svoju evidenciu nákupov, dopravu máte vždy zadarmo a ako člen nášho vernostného programu si môžete kedykoľvek v našej predajni požičať prenosnú powerbanku.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar bez udania dôvodu?
  Vrátiť tovar zakúpený v eshope bez udania dôvodu, teda odstúpiť od kúpnej zmluvy, môžete do 14 dní od jeho prevzatia. V prvom rade ste povinný informovať nás o tom písomne doručením vyplneného formulára, ktorý nájdete na našom webe (https://www.istores.sk/inc/Dokumenty/Odstupenie-od-zmluvy-formular.pdf) na adresu WESTech, spol. s r.o., Stará Vajnorská 17, 831 04 Bratislava alebo emailom na adresu obchod@istores.sk. Následne najneskôr do ďalších 14 dní musíte priniesť alebo zaslať vrátený tovar na rovnakej adrese (WESTech, spol. s r.o., Stará Vajnorská 17, 831 04 Bratislava).
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  V prípade, že sa vám zariadenie v záručnej lehote pokazilo, môžete ho priniesť do ktoréhokoľvek nášho autorizovaného servisu, ktorých zoznam a kontaktné informácie nájdete na webe v sekcii „Reklamácie“ (https://www.istores.sk/servis.htm#reklamacie). Pokazený výrobok môžete tiež priniesť na reklamáciu do ktorejkoľvek predajne na Slovensku. V prípade dohody so servisným strediskom alebo predajňou môžete tovar na reklamáciu so všetkou potrebnou dokumentáciou zaslať aj poštou. Majte však na pamäti, že reklamovaný tovar musíte odovzdať spolu s čitateľným dokladom o kúpe, no a v prípade produktov Apple je potrebné vypnúť službu „Nájsť moje zariadenie“. Po vybavení reklamácie vám tovar opäť na základe vzájomnej dohody doručíme alebo si ho prídete vyzdvihnúť osobne. Ak by ste mali pred, počas alebo po vybavení reklamácie akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 02 2090 1512 alebo na emailovej adrese reklamacie@istores.sk.
 • Kde nájdem zoznam všetkých kamenných predajní?
  Zoznam našich predajní iStores na území Slovenska nájdete na našom webe v sekcii „Predajne“ (https://www.istores.sk/stores.htm). Pri každej predajni nájdete adresu, kontaktné informácie, otváraciu dobu aj fotografie prevádzky.
 • Aké ďalšie služby poskytujete?
  Okrem predaja nových produktov a servisu zariadení, ponúkame tiež výkup starších zariadení, prípadne možnosť zaplatiť starším zariadením za nové, samozrejme, s doplatkom. Taktiež ponúkame možnosť poistenie tovaru, predĺženej záruky a využiť môžete aj tzv. smart leasing zariadenia.
 • Ako vás môžem kontaktovať zákaznícke centrum?
  V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov nám napíšte email na adresu obchod@istores.sk alebo volajte na telefónne číslo 02 2090 1512.

Popis obchodu iStores.sk

Ide o najväčšiu sieť predajní Apple Premium Reseller na Slovensku aj v Čechách. Značka iStores sa u nás objavila prvýkrát v roku 2010 v Košiciach. Neskôr sa rozšírila do Banskej Bystrice, Bratislavy a postupne až do Čiech.

V súčasnosti je na Slovensku 8 kamenných predajní iStores, ktoré sa nachádzajú v nákupných centrách väčších mieste v Bratislave, Trnave, Nitre, Banskej Bystrici, Poprade, Prešove a v Košiciach.

iStores zákazníkom prináša rozsiahle skúsenosti so značkou Apple, kvalitné produkty tohto prémiového výrobcu, ale aj ďalšie služby ako servis, výkup starších zariadení, poradenstvo, konzultácie, predĺženú záruku, poistenie a pod.

Ponuka eshope či kamenných predajní obsahuje všetky zariadenia z kolekcie Apple ako iPhone, iPad, Apple Watch či Mac, ale aj zariadenia pre Apple TV, slúchadlá a reprodukty Air Pods či Beats, doplnky pre zdravie, fitness, hračky, hry, produkty do domácnosti, doplnky na fotografovanie, software a najrôznejšie príslušenstvo k všetkým zariadeniam.

Web eshopu iStore.sk je graficky čistý a dokonalý ako produkty Apple. Disponuje precíznou kategórizáciou, intuitívnou filtráciou a obsažnými stránkami detailov produktov s fotografiami, informáciami, špecifikáciami a súvisiacim tovarom.

V hlavnom menu sa ľahko dostanete aj k výpredajovým produktom, k aktuálne prebiehajúcim akciám, ale aj študentským zľavám a ponukám, či na stránku výkupu starých zariadení, kde si môžete vypočítať približnú odkupnú cenu vášho zariadenia.

 

Výhody nákupu na iStore.sk

-        Rýchle dodanie

-        Doprava zadarmo pre verných zákazníkov

-        Výhodný vernostný program s ďalšími výhodami

-        Kvalitné prémiové produkty

-        Dokonalý a prehľadný web

-        Výkup starých zariadení

-        Jednoduchá a spoľahlivá reklamácia

-        Výpredajový tovar

-        Kamenné predajne

-        Profesionálna komunikácia

 

Nevýhody nákupu na iStores.sk

-        Obmedzené možnosti dopravy

-        Vyššie ceny

 

Čo hovoria o eshope iStores.sk zákazníci

iStores poznajú a využívajú predovšetkým užívatelia zariadení Apple a tí si vo väčšina prípadov potrpia na nadštandardný servis, ktorý na tomto mieste dostanú. Či už ide o rýchle a spoľahlivé doručenie, vždy kvalitné a spoľahlivé produkty s bezproblémovými možnosťami reklamácie v prípade poruchy alebo ďalšie nadštandardné služby ako predĺžený záruka, poistenie, smart leasing, výkup starých zariadení a pod., to všetko robí zákazníkov spokojných.

Občas však prídu na to, že ceny zariadení Apple sú u iných predajcov nižšie ako práve v iStores.