Akciové letáky Kaufland

Najčastejšie otázky pre Kaufland

Popis obchodu Kaufland

Nemecký obchodný reťazec so zmiešaným tovarom je v našich končinách už mimoriadne známy a rozšírený. Kaufland sa ako značka prezentuje predovšetkým kvalitou a čerstvosťou. Vďaka širokej sieti predajní je dostupný v každom regióne. Pre svojich zákazníkov pravidelne pripravuje akciové zľavy a súťaže, o ktorých informuje prostredníctvom letákov, newsletterov aj cez svoju Kaufland aplikáciu. Obchod si váži aj stálych zákazníkov, pre ktorých má vernostný program so zbieraním bodov a následnými zľavami na rôzne druhy vybraného tovaru.

Kaufland sa snaží často spolupracovať aj s regionálnymi dodávateľmi, vďaka ktorým môže ponúkať domáci regionálny sortiment v prémiovej kvalite. Okrem toho reťazec prevádzkuje aj svoje vlastného značky produktov prakticky v každom segmente. Či už sú to potraviny, kozmetika, móda, elektronika alebo iný spotrebný tovar. Na webovej stránke kaufland.sk nájdete okrem iného aj množstvo špeciálnych receptov, v ktorých využijete čerstvé a kvalitné potraviny z aktuálnej ponuky.

Výhody nákupu v Kauflande:

-          prijateľné ceny

-          výhodné akcie a zľavy

-          regionálny sortiment

-          široký sortiment rôzneho druhu

-          dobrá kvalita tovaru

-          vlastné značky

-          bezproblémové vrátenie tovaru

 

Nevýhody nákupu v Kauflande:

-          dlhé rady pri pokladniach

-          častá nedostupnosť akciového tovaru

-          nižšia kvalita niektorých produktov

 

Čo hovoria o Kauflande zákazníci

Je to obľúbený obchod. Aj to, čo sa zdá byť nevýhodou – dlhé rady pri pokladniach a vypredaný akciový tovar – vlastne svedčí o tom, že zákazníci do Kauflandu vo veľkom hľadajú cestu, pretože na to majú dôvod. Mnohí z nich si nákupy na tomto miesto pochvaľujú najmä kvôli častým akciám. Avšak aj kvalita a čerstvosť, ktorú Kaufland často spomína v reklamách, vytvára spokojných a verných zákazníkov. Tí tiež oceňujú produkty miestnych slovenských výrobcov. Okrem toho sa málokto sťažuje na to, že by mal problém s vrátením tovaru zakúpeného v Kauflande.