Benefity, ktoré v sebe ukrýva proteínová diéta

Benefity, ktoré v sebe ukrýva proteínová diéta
KetoDiet všetci dobre poznáte - ide o proteínovú diétu, ktorá je vhodná pre každého jedného z vás, kto túži schudnúť, no zároveň túži po skvelom pocite, ako sa cítiť príjemne a zdravo. Táto proteínová diéta vám pomôže skončiť s nadbytočnou hmotnosťou, kilami navyše a pomôže vám, aby vo vašom zdravom tele bol zdravý duch, aby ste chudli s radosťou a aby vám chudnutie doslova chutilo. Dnes sme sa rozhodli vám priniesť pár benefitov toho, čo je na nej tak super, a prečo sa naša proteínová diéta oplatí.

Všetci viete, že proteínová diéta sa inak nazýva aj bielkovinovou diétou a tá má veľmi veľa benefitov. Je to jedna z najviac populárnych diét, nakoľko pri nej žiadne suroviny neobmedzujete, ani nevynechávate z jedálnička, ba naopak, pridáte si tam, kde je to potrebné - v tomto prípade pri bielkovinách, teda produktoch, ktoré sú bohaté na bielkoviny a proteíny.

Diéta bez obmedzenia v jedení

Medzi jeden z hlavných benefitov Keto diéty, či inak nazvanej proteínovej diéty, je to, čo sme spomenuli, že vás to neobmedzuje v jedení. Môžete konzumovať čokoľvek, iba kladiete väčší dôraz na potraviny bohaté na bielkoviny. Sami podľa seba viete, čo je pre vás to najlepšie a určite ste sa stretli s tým, že ak ste si našli nejaký plán diéty, bolo tam viac vecí, ktoré nemôžete konzumovať ako tých, ktoré sú dovolené. Proteínová diéta má záber na všetko a niečo naviac, preto je tak úspešná nielen u nás, ale po celom svete.

Druhým benefitom v poradí je to, že je na vás, aký typ proteínovej diéty si nastavíte, či ide o obyčajnú verziu, alebo o verziu high - teda vysokobielkovinovú, proteínovú diétu. Samozrejme, tak ako pri všetkých diétach, ktorých cieľom je zhodiť tuk, aj pri proteínovej platí to, aby ste mali vyšší energetický výdaj ako príjem. Kalorický deficit je aj tu veľmi dôležitým aspektom, ktorý ak sa vám nepodarí dodržať, spôsobí, že v závere diéty môžete byť pribratejší.

Výhodou proteínovej diéty je aj to, že dokážete vyprodukovať viac energie a sily a aj keď máte nastavený nejaký plán na cvičenie, viete podať omnoho lepší výkon ako počas diéty, kde isté živiny strácate, a tým je váš organizmus oslabenejším. 

KetoDiet.sk
KetoDiet.skNová akcia
Doprava zdarma

Doprava zadarmo pri nákupe nad 55€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 72 ľudí
KetoDiet.sk
KetoDiet.skNová akcia
Darček

Darček zadarmo k nákupu nad 40 €

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 71 ľudí

Veríme, že vám tieto výhody toho, prečo je vhodné sa pustiť do proteínovej diéty všeobecne alebo s produktami od Ketodiet. Avšak, myslite na to najdôležitejšie. Mohlo by sa zdať, že na bielkovinovej diéte je všetko super, ale opäť sa dostávame k jedinému a definitívnemu záveru, že všetkého veľa škodí a že žiadna diéta vám nezaručí dokonalé telo, ak si neviete udržať disciplínu v stravovaní, pohybe a celkovo v návykoch. 

ketodiet

 

2 týždenný balíček BASIC pre 1.krok

3 týždenný balíček MEDIUM pre 1.krok

105 porcií najobľúbenejších proteínových jedál

4 týždenný balíček INTENSE pre 1.krok

140 porcií najobľúbenejších proteínových jedál

Bonipo odporúča