Recenzie zákazníkov

Prehľadný web, rýchle dodanie, kamenné predajné a konzultačné centrá, ale aj vernostný a podporný program pre zákazníkov robia z KetoDiet.sk obchod aj partnera pre všetkých, ktorí sa rozhodli chudnúť efektívne a zdravo. Eshop má množstvo pozitívnych ohlasov a len ťažko na ňom hľadať slabé miesta.

Heureka

Vďaka službe „Overené zákazníkmi“ vieme, že obchod odporúča 97 % zákazníkov s priemerných hodnotením 4,8 z 5 možných hviezdičiek. Kupujúci uvádzajú priemernú dobu dodania menej ako 4 dni a 98 % z nich deklaruje, že na tovar nečakali dlhšie ako 10 dní.

Najčastejšie zmieňovaným plusom je teda v prvom rade rýchlosť doručenia. Zákazníci však vyzdvihujú aj ústretovú komunikáciu, zľavy a akcie, prehľadný web a slušný výber tovaru. Podľa mnohých je plusom aj chuť a konzistencia potravín.

Nájdu sa však aj takí, ktorí majú skúsenosti s meškajúcimi dodávkami, je ich veľmi málo a obchod sa snaží všetky problémy riešiť. Niektorým ľuďom sa tiež nepozdáva chuť alebo zloženie diétnych potravín. Ojedinele nájdeme sťažnosti na vysoké ceny.

Facebook

Aj keď tu nenájdeme veľa recenzií, nejaký obraz z nich získame. Priemerné hodnotenie je 4,7 z 5 možných hviezdičiek. Ľudia tu často vyzdvihujú chuť potravín, ale aj efektivitu chudnutia. Zákazníci sa tu často prichádzajú podeliť o to, koľko dokázali schudnúť a za aký čas, čo sú hmatateľné dôkazy toho, že pri správnej disciplíne KetoDiet produkty naozaj fungujú veľmi dobre.

Video recenzia eshopu KeotDiet.sk

 


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu KetoDiet.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop KetoDiet.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu KetoDiet.sk.
Rezenicu na e-shopu KetoDiet.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre KetoDiet.sk

Akcia

Darček zadarmo k nákupu nad 40 €

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 55 ľudí