Popis obchodu Kik

Spoločnosť založil v roku 1994 Stefan Heining otvorením prvej predajne KiK v nemeckom Düsseldorf-Garresheim. Ide o mimoriadne úspešnú maloobchodnú sieť postavenú na textilnom diskonte.

KiK v súčasnosti prevádzkuje viac ako 3400 obchodov v Európe. Zamestnáva vyše 24.000 ľudí a každý rok rozširuje sieť svojich predajní aj zamestnancov. Ponúka kvalitné a zároveň cenovo výhodné oblečenie a iný nepotravinový tovar.

Každý deň tu nájdete nové nápady, trendy a rôzne vychytávky pre vašu rodinu. KiK ponúka naozaj široký módny sortiment, v ktorom si každý nájde to svoje originálne oblečenie. Nakúpia tu ženy, muži, deti a aj tí, ktorí potrebujú nadrozmerné veľkosti.

Veľká ponuka výrobkov, dekorácií, doplnkov a príslušenstva do kuchyne, spálne, na balkón či záhradu vám pomôže zariadiť a zútulniť váš domov. Radosť môžete urobiť aj svojim deťom, pretože veľká ponuka hračiek, písacích potrieb a vybavenia pre malých remeselníkov je naozaj zaujímavá.

Výhody nákupu v KiK:

-          Výborný pomer ceny a kvality

-          Široký sortiment produktov do domácnosti

-          Ponuka odevov nadrozmerných veľkostí

-          Prehľadné rozdelenie produktov pre deti podľa veľkosti a veku

-          Akcie, zľavy, výpredaje

-          Veľká sieť obchodov

 

Nevýhody nákupu v KiK:

-          Kvalita niektorých produktov nespĺňa očakávania

 

Čo hovoria o KiK zákazníci

Vďaka ponuke nadrozmerných veľkostí si KiK získava zákazníkov, ktorí inde nakúpiť nevedia alebo nedokážu. Takže ľudia hľadajúci práve tento druh veľkostí patria medzi spokojných a vracajúcich sa zákazníkov. Mnoho iných oceňuje aj veľmi výhodné ceny a tiež fakt, že tie nie sú na úkor kvality. Veľký výber, mnohé zľavy a široká sieť predajní v krajine prispievajú k tomu, že ľudia dokážu nájsť cestu do obchodu zas a znova. Občas však nájdeme sťažnosti ohľadom nižšej kvality produktov. Nie je to však pravidlom.