Recenzie zákazníkov

Kitos.sk ponúka veľký výber produktov do domácnosti na prehľadnom webe. Objednávky dodáva pomerne rýchlo a zákaznícky servis je na dobrej úrovni. Ako vyzerajú recenzie zákazníkov?

Heureka.sk

Vyššie spomenuté plusy vlastne nájdete aj medzi najčastejšie zmieňovanými u spokojných zákazníkov. Rýchlosť doručenia, ceny, komunikácia a výber tovaru. V tomto poradí. Ojedinelé prípady nespokojných zákazníkov poukazujú na nedorozumenia v komunikácii alebo meškajúce objednávky. Je ich však menej ako 10 percent. Pretože Viac ako 90 percent zákazníkov obchod jednoznačne odporúča. Hodnotenie 4,5 z 5 možných hviezdičiek je taktiež skvelou známkou kvality. Priemerná doba dodania na Heureke je 3,5 dňa a až 94 percent všetkých zapojených deklaruje, že na objednávky nečakali dlhšie ako 10 dní.

Facebook

Okrem Heureky nájdeme pomerne dostatok recenzií aj na česko-slovenskej facebookovej stránke eshopu. Tu má obchod o niečo nižšie priemerné hodnotenie, konkrétne tesne pod 4 hviezdičky. Zapojených je však aj menej zákazníkov, takže to môže byť vyššie alebo nižšie. Väčšina zákazníkov samozrejme nákup odporúča, ten zvyšok mal zlé skúsenosti s reklamácio, doručením tovaru alebo vadným tovarom.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Kitos.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Kitos.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Kitos.sk.
Rezenicu na e-shopu Kitos.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Kitos.sk