Zľavy, kupóny a zľavové kódy Kvetyprevas.sk

Zľava pri registrácií

Pri registrácií získate okamžitú zľavu 5% na nákup + 5% bonus na ďalší nákup

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 21 ľudí
Využiť akciu

Kvetyprevas.sk je internetový obchod, ktorý ponúka donášku kvetov v Bratislave a v okolí. Kvety či kytice si môžete objednať každý deň, výnimkou nie sú ani víkendy a sviatky. V cene kytice je zahrnuté aj doručenia v Bratislave.

Donáška kvetov na presný čas v Bratislave a okolí

E-shop ponúka donášku kvetov na presný čas a miesto v Bratislave a v okolí. Doručenie je zabezpečené priamo na miesto určenia, ktoré si zákazník želá – do vlastných rúk, do firiem, reštaurácií a hotelov či nemocníc.

V ponuke môžete nájsť kytice z rôznych druhov kvetov. Samozrejmosťou sú kytice z ruží v tvare srdca, ktoré sú v rôznych farbách, ako napríklad červené, biele, žlté, ružové a modré. Okrem ruží sú v ponuke aj kytice z tulipánov. Kytice sú viazané z čerstvých kvetov, takže sa nemôže stať, že budú zvädnuté alebo inak znehodnotené

K dispozícií je aj objednávka doručenia kvetov na prekvapenie. V tomto  prípade stačí zdať meno obdarovanej osoby, kontakt a následne sa kuriér ozve danej osobe ako darčekový kuriér a prinesie kvety priamo na miesto, kde sa obdarovaná osoba práve nachádza.

 

Kvetinové koše, kytice aj smútočné vence

Okrem ponuky donášky kvetov si môžete objednať kvetinové boxy, ale i boxy so sladkosťami či vínom. K dispozícií je aj doručenie smútočných vencov a kytíc priamo na obrad, na cintorín v Bratislave.

Toto online kvetinárstvo ponúka štedrý systém odmeňovania. Stačí sa na webstránke zaregistrovať a pri registrácií získate okamžitú zľavu 5%  + 5%  bonus na ďalší nákup vo forme kreditu. Pri nákupe môžete využiť i zľavové kupóny.

 

Výhody e-shopu Kvetyprevas.sk

 • doručenie na presný čas
 • rýchlosť doručenia
 • široký sortiment
 • čerstvé kvety
 • pohodlné objednanie cez internet
 • perfektná komunikácia
 • ochota a ústretovosť
 • live chat

 

Nevýhodny e-shopu Kvetyprevas.sk

 • tovar na obrázku nezodpovedal skutočnosti
 • meškanie doručenia o 20 minút

 

Čo hovoria na Kvetyprevas.sk zákazníci?

Zákazníci sú prevažne spokojní s donáškou kvetov a kytíc. Kytice sú doručené doslova na minútu presne. Dôvodom je aj skutočnosť, že online kvetinárstvo ku každej objednávke pristupuje individuálne a to od prijatia objednávky, cez následné aranžovanie a až po doručenie. Zákazníci si pochvaľujú široký sortiment a čerstvosť kvetov. Mnohí kladne hodnotia perfektnú komunikáciu, ochotu a ústretovosť s dodaním kytice. Nápomocný je live chat na webstránke, kde sú zamestnanci veľmi pohotoví.

Našli sa aj nejaké negatívne skúsenosti s nákupom cez tento e-shop. V jednom prípade sa jednalo napríklad o meškanie doručenia o 20 minút. Dôvodom však bolo, že kuriéra zastavila hliadka polície. Ďalším problémom bolo, že tovar na obrázku nezodpovedal skutočnosti.

V prípadoch, keď bol nejaký zákazník nespokojný, prípadne sa vyskytol nejaký problém, tak tento e-shop posiela ako ospravedlnenie druhú, opravnú kyticu zadarmo (v tej istej hodnote) v zadanom termíne s doručením v rámci Bratislavy.