Zľavy, kupóny a zľavové kódy Lekarentriveze.sk

Online lekáreň LekáreňTriVeže.sk myslí na vaše zdravie. Preto táto internetová lekáreň ponúka všetko proti bolesti, doplnky stravy, lieky na chrípku a prechladnutie i cestovateľskú lekárničku. Navyše má vo svojej ponuke aj kozmetiku, obuv, repelenty či starostlivosť o kĺby, svaly a šľachy. V prípade, že si svoj zakúpený tovar preberiete osobne, je to zadarmo.

Vitamíny a minerály či voľnopredajné lieky

Online internetová lekáreň LekáreňTriVeže.sk ponúka široký výber rôznych vitamínov a minerálov, ktoré sú pre telo potrebné. V ponuke má tiež voľnopredajné lieky, kde si môžete vybrať z liekov na alergiu, črevné problémy a trávenie, gynekologické problémy, hemoroidy, kŕčové žily, homeopatiká, imunitu a mnoho ďalších produktov. Lekáreň Tri Veže ponúka aj produkty na chudnutie či detoxikáciu, imunitu či močové cesty. Zo zdravotných pomôcok si môžete vybrať rôzne dávkovače liekov, prostriedky na dezinfekciu, diagnostické testy, produkty na hygienu či chrániče sluchu. V ponuke má tiež prípravky proti inkontencii, starostlivosť o oči, teplomery, tlakomery a ďalšia zdravotnícka technika.

E-shop LekáreňTriVeže.sk ponúka aj rôzne akcie a zľavy, vďaka čomu môžete nakúpiť produkty výhodnejšie. Stačí si len vybrať.

 

Výhody e-shopu LekáreňTriVeže.sk:

  • rýchle doručenie
  • platba prevodom
  • dobrá komunikácia
  • osobný prístup
  • široký výber tovaru

 

Nevýhody e-shopu LekáreňTriVeže.sk:

  • občas nedoručenie objednaného tovaru

 

Čo hovoria na e-shop LekáreňTriVeže.sk zákazníci?

Recenzie zákazníkov Lekáreň Tri Veže hovoria sami za seba. Spokojní sú so širokým výberom tovaru, osobný prístup i dobrá komunikácia s obchodom. Oceňujú tiež rýchle doručenie tovaru a tiež platbu prevodom, čo mnohí považujú za veľkú výhodu.

Malé nezrovnalosti sa vyskytli pri objednávkach, kedy mali zákazníci objednaných viac produktov, no došlo ich menej. Avšak obchod so svojimi zákazníkmi komunikuje a vzniknuté problémy sa snaží okamžite vyriešiť k spokojnosti svojich klientov.