Recenzie zákazníkov

Napriek špecifickému sortimentu produktov žije aj tento eshop bežným životom s rovnakými úspechmi a pádmi ako všetky ostatné online obchody. Preto je veľmi dobré, že sa môže pýšiť naozaj rýchlym doručením, pomerne nízkymi cenami, peknou a prehľadnou webstránkou a v tomto prípade najmä diskrétnym balením. Na druhej strane, má aj slabé miesta. Občas chýbajú informácie k produktom, občas nesedí veľkosť bielizne a občas je kvalita tovaru jednoducho zlá.

Heureka.sk

Napriek tomu má svojich fanúšikov a 93 percent zákazníkov za posledné tri mesiace na Heureke tento obchod určite odporúča. Hodnotenie 4,7 z 5 možných hviezdičiek je silným dôkazom toho, že sa tu nakupovať oplatí. Navyše priemerná doba dodania 2 dni, to je luxus, ktorý neponúka hociktorý obchodník. Zákazníci sa však okrem spokojnosti aj posťažovali. Najmä, keď si rozbalili nesprávny alebo nefunkčný produkt alebo mali problémy s úhradou objednávky, či ich prekvapila nižšia kvalita tovaru.

Facebook

Dobre si obchod počína aj na Facebooku, od zákazníkov tu dostáva hodnotenia okolo 4,3 z 5 možných hviezdičiek. Je ich však veľmi málo.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Lovesexshop.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Lovesexshop.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Lovesexshop.sk.
Rezenicu na e-shopu Lovesexshop.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Lovesexshop.sk

Akcia

Akciové erotické pomôcky

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 21 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 45 €

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil