Zľavy, kupóny a zľavové kódy Maliarskeplatno.sk

Doprava ZADARMO od 10€ na VŠETKO.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 45 ľudí
Využiť akciu

Zľavy v Maliarskeplatno.sk

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 36 ľudí
Využiť akciu

Internetový obchod Maliarskeplatno.sk vám ponúka širokú škálu produktov z oblasti umenia. Nachádzajú sa tu produkty pre kreatívnych ľudí bez ohľadu na vek – pre deti i dospelých. Nájsť tu môžete rôzne umelecké a kreatívne potreby, ako napríklad maliarske plátna a stojany, štetce, hoby potreby a mnoho iného. K dispozícií je aj sortiment pre kreslenie, ale i rôzne farby a prípravky. Pri nákupe nad 35€ máte dopravu zadarmo.

Umelecké a kreatívne potreby

V ponuke internetového obchodu maliarskeplatno.sk nájdete široký výber umeleckých a kreatívnych produktov. Z umeleckého sortimentu sú to napríklad štetce, špachtle a maliarske nože. Samozrejmosťou sú papiere, výkresy a maliarske palety či nádoby. Kúpiť tu môžete maliarske plátna rôznych druhov - maliarske plátno na ráme, na lepenke, rolke alebo aj EKO.

Okrem širokej ponuky umeleckých potrieb sú k dispozícií aj kreatívne potreby. Sú to rôzne hobby potreby pre decoupage – servítkovanie, scrapbooking, modelovanie, kaligrafiu, ale aj pre maľovanie na textil, sklo, keramiku či hodváb. Nachádzajú sa tu aj kreatívne komponenty ako drevo, textil a hodváb, polystyrén, stuhy, girlandy, dekoračný materiál a mnoho iného. Pre najmenších škôlkarov, ale aj školákov tu nájdete množstvo sortimentu pre rozvíjanie tvorivosti.

 

Sortiment pre kreslenie, farby a prípravky

Tento e-shop ponúka veľký výber sortimentu pre kreslenie. Napríklad rôzne ceruzky, uhlíky, farbičky, fixky, pastely a mnoho iného. V ponuke je aj široký výber farieb a prípravkov.  Farby ako temperové, akvarelové, olejové a akrylové farby.

Pre kreatívne tvorenie sú k dispozícií farby na textil, sklo, keramiku, hodváb, ale aj farby na tvár, farby v sprej. Nájsť tu môžete aj gély a pasty, ktoré sú vhodné na vytvorenie štruktúry Pri nákupe v tomto internetovom obchode si môžete uplatniť maliarskeplatno.sk zľavový kód na vybraný druh tovaru.

 

Výhody e-shopu Maliarskeplatno.sk

 • široký výber kreatívneho sortimentu
 • kvalitný sortiment
 • záruka najnižšej ceny
 • vrátenia a výmeny tovaru do 60 dní
 • rýchle doručenie
 • prehľadný e-shop
 • ľudský a profesionálny prístup

 

Nevýhody e-shopu Maliarskeplatno.sk

 • poškodený tovar pri prevzatí
 • tovar uvedený skladom nie je vždy skladom

 

Aké sú na e-shop Maliarskeplatno.sk recenzie zákazníkov?

Mnoho zákazníkov potvrdí, že e-shop maliarskeplatno.sk má nielen široký výber kvalitného kreatívneho tovaru, ale aj najnižšie ceny na internete. Ak by ste aj našli ceny nižšie, internetový obchod ponúka garanciu najnižšej ceny, čo znamená, že rozdiel ceny vám vyplatí. Doručenie objednávky je rýchle, prevažne trvá 1 – 2 dni (maliarske plátna a stojany 3 - 5 dní). Medzi ďalšie výhody patrí aj možnosť vrátenia a výmeny tovaru bez udania dôvodu do 60 dní od prijatia zásielky. Zákazníci si tiež cenia ľudský a profesionálny prístup tohto e-shopu.

Našli sa aj negatívne recenzie, medzi ktoré najčastejšie patrila napríklad skutočnosť, že tovar uvedený skladom nie je vždy skladom. Tým pádom bolo i doručenie v niektorých prípadoch dlhšie. Sem-tam sa stalo, že tovar bol doručený poškodený. Dôvodom bola doručovacia spoločnosť. Internetový obchod maliarskeplatno.sk vynakladá maximálne úsilie pre zlepšenie svojich služieb pre zákazníkov.