Martinus.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Pravidelne akcie a zľavy

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 114 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 49€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 13 ľudí

Popis obchodu Martinus.sk

Knihou neurobíte nikdy krok vedľa! Radi čítate, alebo knihami obdarúvate deti, rodinu či priateľov? Nech už sú pohnútky na návštevu kníhkupectva a kúpu ďalšieho skvostu do knižnice akékoľvek, výber si môžete premyslieť v pokoji domova. Internetové kníhkupectvo martinus.sk ponúka svojím zákazníkom rovnaký sortiment ako v kamennej predajni a ešte čosi navyše. Nakupovať môžete podľa štýlu, vybrať si môžete z noviniek alebo sa nechajte inšpirovať rebríčkom najpredávanejších knižných titulov za ostatné obdobie. Okrem nových príbehov a zážitkov v klasickej papierovej forme, ponúka martinus.sk e-knihy, filmy, hry či darčekové predmety, kávu aj čaj. Martinus.sk je najväčším internetovým kníhkupectvom  a druhým najväčším predajcom kníh celkovo. Viackrát získal v nezávislých prieskumoch ocenenie “najlepší” aj “najobľúbenejší” internetový obchod na Slovensku. A niet sa čomu čudovať!

Tisíce príbehov na jednom mieste

Koľko kníh mesačne prečítate? A koľko ich kúpite? Kniha bola, je aj bude investíciou, ktorá má nielen svoje neopakovateľné čaro, charakteristickú vôňu a stovky strán vždy iných príbehov. Nakúpte ich z pohodlia doma, prečítajte si ukážky, nechajte si poradiť a doručiť ich až do vašej obývačky. Internetové kníhkupectvo má na sklade viac ako 40 000 tisíc, ktoré expedujú okamžite po odoslaní objednávky alebo si tovar môžete vyzdvihnúť osobne, v niektorej zo 14 predajní na celom Slovensku. Knižné a filmové novinky si môžete nechať zasielať na mail, podporiť môžete aj nadáciu Dobrý Anjel, pretože aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Pri každej objednávke môžete sumu zaokrúhliť a pomôcť tak tým, ktorí to naozaj potrebujú. Za svoj nákup môžete zaplatiť po objednaní svojich kníh alebo až pri ich doručení. Navyše, pri objednávke nad 49 eur máte poštovné zadarmo. Knižné dobrodružstvo môže začať hneď dnes!

Martinus zľavový kód

Kniha je super darček pre každého. My v bonipe o tom vieme, a preto vám prinášam Martinus zľavový kód. Pomôže vám ušetriť nejaké tie €, ktoré môžete využiť na iný tovar. Akcie a výpredaje však netrvajú večne, a preto vám odporúčame využiť ich ešte dnes. Jednoducho kliknite na tlačítko CHCEM KUPÓN alebo VYUŽIŤ AKCIU a ušetrite.

 

Výhody e-shopu martinus.sk

 •         prehľadný e-shop
 •         široký sortiment kníh a doplnkového tovaru
 •         pravidelné akcie a zľavy
 •         možnosť nakúpiť v predpredaji
 •         rýchle doručenie
 •         doprava nad 49 eur zadarmo

Nevýhody e-shopu martinus.sk

 •         žiadne

Ako hodnotia zákazníci e-shop martinus.sk

Zákazníci, ktorí na e-shope nakúpili raz alebo opakovane oceňujú najmä široký sortiment, okrem kníh aj e-knihy, filmy či hr. Spokojní sú s rýchlym vybavením objednávky aj s poštovným zadarmo nad 49 eur. Medzi zákazníkmi sa teší obľube aj možnosť vyzdvihnúť si tovar v niektorej kamennej predajni.

Podobné kupóny