mBank.sk účet zľavové kódy a kupóny

Akcia

Založte si účet bez poplatkov s mBank

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 42 ľudí

Expirované kupóny

Tento obchod teraz neponúka žiadne kupóny ani akcie

Popis obchodu mBank.sk účet

Otravuje vás návšteva banky kedykoľvek potrebujete niečo vybaviť? Svoj čas môžete investovať do oveľa príjemnejších vecí. Stačí, ak si založíte účet v mBank. Výhody internetovej banky môžete začať využívať prakticky hneď. A to je presne to, po čom v dnešnej uponáhľanej dobe každý z nás túži. Odteraz vybavíte všetko cez internet, e-mail či telefón.

Mobilná banka

mBank spôsobil v bankovom rezorte skutočnú revolúciu. Ide o prvú banku, ktorá priniesla klientom celkom nový model - každodennú on-line správu bankových služieb cez internet alebo telefón a to úplne zadarmo. mBank ponúka tie produkty a služby, ktoré zákazník najviac potrebuje a navyše pohodlným spôsobom. Založte si na mbank.sk účet zadarmo hneď teraz a začnite využívať všetky výhody, ktorá mobilná banka ponúka. Potrebujete vybaviť úver, sporenie či kreditnú kartu? Zavolajte operátorovi, ktorý je k dispozícii takmer nepretržite. Sami si určujete čas, kedy sa vlastným financiám budete venovať. Ďalšími výhodami je nielen bezplatné vedenie účtu, vklady, prevody či výber v ktoromkoľvek bankomate nad určitú sumu zdarma. Dobrou správou je, že výber z bankomatu v zahraničí majú klienti mbank.sk rovnako zdarma. O svoje peniaze sa nemusíte báť. K dispozícii máte prehľadnú a naozaj veľmi jednoduchú službu internet banking na webe alebo ako aplikáciu do vášho mobilu. Každý prevod či zmenu nastavenia potvrdíte do internet bankingu špeciálnym kódom, ktorý vám okamžite príde na vami určené telefóne číslo vo forme SMS správy.

Výhody mBank.sk

  •         klient nemusí chodiť do banky
  •         účet aj jeho vedenie zadarmo
  •         výbery zadarmo
  •         prehľadný internet banking
  •         zákaznícka podpora

Nevýhody mBank.sk

  •         malé množstvo pobočiek

Ako hodnotia mBank.sk zákazníci?

Klienti mBank sú nadšení. Všetko, čo potrebujú, vybavia bez návštevy banky cez telefón či formou e-mailu. Oceňujú nielen bezplatné vedenie účtu, výbery či prevody bez poplatkov ale aj mimoriadne prehľadný internet banking. Jedinou nevýhodou je obmedzené množstvo pobočiek mBank v prípade vkladov či zložitejších problémov.

Video recenzia stránky mBank.sk

Recenzie zákazníkov

Jednoduchá alternatíva pre budúcnosť bankovníctva si veľmi rýchlo získala svojich priaznivcov najmä medzi mladými. Výhody účtu na mBank.sk sú jasné. Nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíte zo svojho smartfónu a navyše účet máte zadarmo. Keď sa však niečo skomplikuje, zákaznícka podpora vám nestačí a pobočku nájdete v niektorých častiach Slovenska veľmi ťažko. To je mínus aj keď chcete vložiť hotovosť.

Ako to hodnotia klienti?

Refundo.sk

Spokojní klienti si tu pochvaľujú rýchle vybavenie účtu, prehľadný internet banking, kvalitnú mobilnú aplikáciu, nízke poplatky a spomínaný účet zadarmo. Všetci sú spokojní a okrem nemožnosti vkladov v hotovosti neuvádzajú vlastne žiadne nedostatky.

Google Play

Aj samotná mobilná aplikácia má na Google Play v drvivej väčšine pozitívne hodnotenia. Prípadné hlásené nedostatky riešia pravidelné aktualizácie.

Na prehľadnom a jednoduchom webe mbank.sk nájdete odpovede na všetky vaše otázky či už ohľadom účtu, mobilnej aplikácie, internet bankingu alebo kariet, úverov, platieb, investícií, sporenia, poistenia a pod.

Video recenzia stránky mBank.sk

 


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu mBank.sk účet

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop mBank.sk účet

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu mBank.sk účet.
Rezenicu na e-shopu mBank.sk účet sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre mBank.sk účet

Akcia

Založte si účet bez poplatkov s mBank

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 42 ľudí