Zľavy, kupóny a zľavové kódy mBank.sk účet

Všetky kupóny

Akcia

Založte si účet bez poplatkov s mBank

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 21 ľudí

Najčastejšie otázky pre mBank.sk účet

 • Aká je požadovaná verzia systému Android pre novú mobilnú aplikáciu mBank?
  Ak chcete využívať mobilnú aplikáciu, je potrebné mať zariadenie s verziou systému Android minimálne 5.0 alebo vyššou.
 • Aká je požadovaná verzia systému iOS pre novú mobilnú aplikáciu mBank?
  Aplikácia vyžaduje zariadenie s verziou systému iOS 11.0 alebo vyššou.
 • Ako môžem spárovať aplikáciu s účtom?
  V mobilnej aplikácii: Na úvodnej obrazovke aplikácie kliknite na “Prepojiť”. Napíšte svoje rodné číslo (alebo číslo a sériu pasu) a rodné priezvisko matky. Kliknite "Ďalej". Na telefón vám zavolá automat, ktorý vás prevedie ďalším postupom. Najprv vám automat nadiktuje trojmiestny číselný kód, ktorý pre overenie zadáte do svojho telefónu (na klávesnici pre zadávanie čísiel počas hovoru). Potom vám nadiktuje štvormiestny číselný kód, ktorý zadáte do aplikácie mBank. Po zadaní kódu od automatu vás aplikácia požiada o dodatočné overenie – môže ísť o overenie prostredníctvom mobilnej autorizácie na inom spárovanom zariadení, PIN kódu do nedávno aktivovanej aplikácie, hesla do internet bankingu, kódu z emailu, ktorý vám pošleme, či časti čísla karty. DÔLEŽITÉ: Ak pri tomto spôsobe párovania nezadáte žiadne dodatočné overenie, aplikácia nebude s účtom spárovaná. Zvoľte si PIN, ktorý slúži na prihlásenie a potvrdzovanie transakcií. V nasledujúcom kroku PIN zopakujte. V internet bankingu: Nainštalujte si mobilnú aplikáciu. Na úvodnej obrazovke kliknite na „Prepojiť”, na ďalšej obrazovke na „Pomocou internet bankingu” a „Ďalej”. Dostanete sa k obrazovke na zadanie údajov. Prihláste sa do internet bankingu. Kliknite na „Nastavenia“ (ikona ozubeného kolieska) v pravom hornom rohu. V časti „Bezpečnosť“ vyberte „Prístup do banky“. Vyberte "Mobilné zariadenie" a kliknite na "Pridať". Napíšte názov, ktorý charakterizuje vaše zariadenia a kliknite na „Ďalej“. Na telefón vám zavolá automat, ktorý vás prevedie ďalším postupom. Najprv vám automat nadiktuje trojmiestny číselný kód, ktorý pre overenie zadáte do svojho telefónu (na klávesnici pre zadávanie čísiel počas hovoru). Potom vám nadiktuje šesťmiestny číselný kód, ktorý zadáte do aplikácie mBank. Do aplikácie zadajte aj svoje telefónne číslo a kliknite na „Ďalej“. Po zadaní kódu od automatu vás aplikácia požiada o dodatočné overenie – môže ísť o overenie prostredníctvom mobilnej autorizácie na inom spárovanom zariadení, PIN kódu do nedávno aktivovanej aplikácie, či časti čísla karty. Zvoľte si PIN, ktorý slúži na prihlásenie a potvrdzovanie transakcií. V nasledujúcom kroku PIN zopakujte a potvrďte.
 • Kde nájdem históriu transakcií?
  Po prihlásení sa do aplikácie uvidíte na úvodnej obrazovke 3 posledné transakcie. Keď lištu vysuniete nižšie, uvidíte ďalšie 4 transakcie. Pre zobrazenie celej histórie kliknite na „Celá história“. Alebo kliknite na ikonu „Platby“ v spodnej časti displeja a potom na záložku „História“ v hornej časti. Vyhľadávanie operácií z histórie je jednoduché. Kliknite na ikonu lupy v pravom hornom rohu. Potom už len stačí vpísať prvé 3 znaky z mena prijímateľa alebo názvu platby.
 • Ako môžem v aplikácii zablokovať kartu?
  V spodnej časti obrazovky kliknúť „Financie“ a potom na záložku „Karty“. Vybrať kartu, ktorú chcete zablokovať a potom kliknúť na červené koliesko v pravej dolnej časti obrazovky. Kliknúť na „Zablokovať kartu“.

Popis obchodu mBank.sk účet

Otravuje vás návšteva banky kedykoľvek potrebujete niečo vybaviť? Svoj čas môžete investovať do oveľa príjemnejších vecí. Stačí, ak si založíte účet v mBank. Výhody internetovej banky môžete začať využívať prakticky hneď. A to je presne to, po čom v dnešnej uponáhľanej dobe každý z nás túži. Odteraz vybavíte všetko cez internet, e-mail či telefón.

Mobilná banka

mBank spôsobil v bankovom rezorte skutočnú revolúciu. Ide o prvú banku, ktorá priniesla klientom celkom nový model - každodennú on-line správu bankových služieb cez internet alebo telefón a to úplne zadarmo. mBank ponúka tie produkty a služby, ktoré zákazník najviac potrebuje a navyše pohodlným spôsobom. Založte si na mbank.sk účet zadarmo hneď teraz a začnite využívať všetky výhody, ktorá mobilná banka ponúka. Potrebujete vybaviť úver, sporenie či kreditnú kartu? Zavolajte operátorovi, ktorý je k dispozícii takmer nepretržite. Sami si určujete čas, kedy sa vlastným financiám budete venovať. Ďalšími výhodami je nielen bezplatné vedenie účtu, vklady, prevody či výber v ktoromkoľvek bankomate nad určitú sumu zdarma. Dobrou správou je, že výber z bankomatu v zahraničí majú klienti mbank.sk rovnako zdarma. O svoje peniaze sa nemusíte báť. K dispozícii máte prehľadnú a naozaj veľmi jednoduchú službu internet banking na webe alebo ako aplikáciu do vášho mobilu. Každý prevod či zmenu nastavenia potvrdíte do internet bankingu špeciálnym kódom, ktorý vám okamžite príde na vami určené telefóne číslo vo forme SMS správy.

Výhody mBank.sk

 •         klient nemusí chodiť do banky
 •         účet aj jeho vedenie zadarmo
 •         výbery zadarmo
 •         prehľadný internet banking
 •         zákaznícka podpora

Nevýhody mBank.sk

 •         malé množstvo pobočiek

Ako hodnotia mBank.sk zákazníci?

Klienti mBank sú nadšení. Všetko, čo potrebujú, vybavia bez návštevy banky cez telefón či formou e-mailu. Oceňujú nielen bezplatné vedenie účtu, výbery či prevody bez poplatkov ale aj mimoriadne prehľadný internet banking. Jedinou nevýhodou je obmedzené množstvo pobočiek mBank v prípade vkladov či zložitejších problémov.