mBank.sk účet zľavové kódy a kupóny

Akcia

Založte si účet bez poplatkov s mBank

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil

Expirované kupóny

Tento obchod teraz neponúka žiadne kupóny ani akcie

Popis obchodu mBank.sk účet

Otravuje vás návšteva banky kedykoľvek potrebujete niečo vybaviť? Svoj čas môžete investovať do oveľa príjemnejších vecí. Stačí, ak si založíte účet v mBank. Výhody internetovej banky môžete začať využívať prakticky hneď. A to je presne to, po čom v dnešnej uponáhľanej dobe každý z nás túži. Odteraz vybavíte všetko cez internet, e-mail či telefón.

Mobilná banka

mBank spôsobil v bankovom rezorte skutočnú revolúciu. Ide o prvú banku, ktorá priniesla klientom celkom nový model - každodennú on-line správu bankových služieb cez internet alebo telefón a to úplne zadarmo. mBank ponúka tie produkty a služby, ktoré zákazník najviac potrebuje a navyše pohodlným spôsobom. Založte si na mbank.sk účet zadarmo hneď teraz a začnite využívať všetky výhody, ktorá mobilná banka ponúka. Potrebujete vybaviť úver, sporenie či kreditnú kartu? Zavolajte operátorovi, ktorý je k dispozícii takmer nepretržite. Sami si určujete čas, kedy sa vlastným financiám budete venovať. Ďalšími výhodami je nielen bezplatné vedenie účtu, vklady, prevody či výber v ktoromkoľvek bankomate nad určitú sumu zdarma. Dobrou správou je, že výber z bankomatu v zahraničí majú klienti mbank.sk rovnako zdarma. O svoje peniaze sa nemusíte báť. K dispozícii máte prehľadnú a naozaj veľmi jednoduchú službu internet banking na webe alebo ako aplikáciu do vášho mobilu. Každý prevod či zmenu nastavenia potvrdíte do internet bankingu špeciálnym kódom, ktorý vám okamžite príde na vami určené telefóne číslo vo forme SMS správy.

Výhody mBank.sk

  •         klient nemusí chodiť do banky
  •         účet aj jeho vedenie zadarmo
  •         výbery zadarmo
  •         prehľadný internet banking
  •         zákaznícka podpora

Nevýhody mBank.sk

  •         malé množstvo pobočiek

Ako hodnotia mBank.sk zákazníci?

Klienti mBank sú nadšení. Všetko, čo potrebujú, vybavia bez návštevy banky cez telefón či formou e-mailu. Oceňujú nielen bezplatné vedenie účtu, výbery či prevody bez poplatkov ale aj mimoriadne prehľadný internet banking. Jedinou nevýhodou je obmedzené množstvo pobočiek mBank v prípade vkladov či zložitejších problémov.

Video recenzia stránky mBank.sk