MediaShop SK zľavové kódy a kupóny

Tento obchod teraz neponúka žiadne kupóny ani akcie

Expirované kupóny

Tento obchod teraz neponúka žiadne kupóny ani akcie

Popis obchodu MediaShop SK

Obchod MediaShop na tuzemskom trhu pôsobí v oblasti takzvaného direkt marketingu. Marketingová stratégia MediaShopu je v porovnaní s tradičnejšími predajcami o niečo agresívnejšia v snahe poukazovať na výhody oproti konkurencii a najmä pri samotnej video prezentácii svojich produktov. To v praxi znamená, že MediaShop svoje produkty aktívne propaguje prostredníctvom prezentácií v televíznych spotoch. Direkt marketing tiež firme ponúka možnosť detailnejšie popísať výhody svojich produktov a názorne ukázať ich využitie. Ponuka v MediaShope pokrýva široké spektrum sortimentu do domácnosti. Najčastejšie v ich ponuke nájdete spotrebiče a náčinie do kuchyne, dielne, záhrady, ale aj produkty pre spestrenie voľného času.

Pomocníci pre celú domácnosť

Z televíznych prezentácií, ale aj ponuky na eshopovej webstránke je možné usúdiť, že MediaShop sa snaží pokryť súbor základných potrieb v domácnosti. Medzi ich najznámejšie produkty z katalógu patria pomocníci do kuchyne ako napríklad multifunkčný kuchynský robot, kvalitné otočné panvice a hrnce, smoothie mixéry či sada kuchynských nožov. O niečo obsiahlejšia je skupina menších doplnkov pre domácnosť, kde nájdete užitočné veci ako masážne pomôcky, čistiace produkty, doplnky vhodné na cvičenie, ohrievač vzduchu a podobne. Do sortimentu sa dostali aj kozmetické produkty a to napríklad terapeutický prístroj pre uvoľňovanie bolesti, holiaci strojček, či odstraňovač chĺpkov na tvári. Nie všetok ponúkaný tovar v MediaShope je však výhodný v rámci porovnania ceny a ponúkanej kvality. Pri kúpe si dávajte pozor, aby ste za generický produkt, ktorý môže byť v tradičnejšom eshope od známeho výrobcu ponúkaný s podobnými parametrami, za výrazne nižšiu cenu. Napriek tomu je však nutné podotknúť, že sortiment ako napríklad kuchynské spotrebiče si mnohí zákazníci MediaShopu veľmi pochvaľujú.

Najjednoduchším spôsobom ako v MediaShope nakupovať, je prostredníctvom ich eshopu. Ten funguje bez výhrad a je dostatočne prehľadný. Pochváliť musíme detailný popis každého produktu v ponuke, kde sa okrem podrobného textového popisu dozviete aj podrobný obsah balenia. Poteší aj detailné video predstavujúce produkt, ktoré MediaShop zhotovuje pre účely televíznej prezentácie. Ak si produkty MediaShopu obľúbite, na ich webe sa môžete stať členom vernostného klubu, v rámci ktorého dostanete prístup k exkluzívnym zľavám a akciám. Priemerná doba dodania tovaru po objednaní je o niečo dlhšia, a to približne 4 až 5 dní. Ak však nakúpite tovar v hodnote minimálne 55 eur, poštovné máte zdarma. V prípade nejasností je tiež možné kontaktovať ich zákaznícky servis prostredníctvom mailu, alebo telefonickej linky.

MediaShop zľavový kód

MediaShop veľmi často prichádza s rôznymi výpredajmi a akciovými ponukami, na ktoré je možné naraziť buď prostredníctvom televízneho spotu, alebo ponuky na eshope. Ušetriť pri nákupe v MediaShope je ale možné aj vďaka zľavovým kódom, ktoré sa uplatňujú v priamo nákupnom košíku. Po zadaní platného zľavového kódu sa vám tak z výslednej ceny odráta príslušná zľava. Nenechajte si ujsť túto možnosť a využite ponuku aktuálne platných zľavových kupónov na nákup v MediaShope. 

Výhody

 • Špecifické využitie direkt marketingu
 • Podrobné prezentácie ponúkaných produktov cez televízne spoty
 • Detailný popis sortimentu na eshope

Nevýhody

 • Niektoré ponúkané produkty kvalitatívne nezodpovedajú cene 
 • Dlhšia priemerná doba dodania 

Podobné kupóny

Zľavový kód na vybrané produkty

 • Platí už len 3 dni
 • Využilo 277 ľudí

Zľavový kód na celý Váš nákup

*využite zľavy na Gigastore.sk

 • Platí do 14. 12. 2021
 • Využilo 307 ľudí

4home kupón 3€

Zľava 3€ je platná pri nákupe nad 60€

 • Platí do 31. 12. 2021
 • Využilo 17 ľudí

4home zľavový kupón 5% na váš nákup.

 • Platí do 31. 12. 2021
 • Využilo 31 ľudí