Recenzie zákazníkov

Špecifický, no veľmi široký sortiment produktov, ochotná komunikácia so zákazníkmi, či rýchle vybavovane objednávok. To všetko sú kladné stránky obchodu. Na tovar však neraz čakáte pridlho a nie vždy realita korešponduje s obrázkami na eshope.

Heureka.sk

Napriek tomu však drvivá väčšina, až 97 percent „metalistov“, ktorí mali s obchodom skúsenosť, nákup na tomto mieste odporúča. Priemerné hodnotenie 4,8 z 5 možných hviezdičiek je špička a priemerná doba dodania menej ako 3 dni tak trochu neladí so sťažnosťami niektorých zákazníkov, ktorí sa vraj nevedeli dočakať na objednávky. Až 99 percent ľudí potvrdzuje, že na tovar nečakalo dlhšie ako 10 dní. Zákazníci okrem rýchlosti dodania chvália aj kvalitu a spoľahlivosť obchodu.

Google

Podobne vysoké hodnotenia má obchod ja na Google. Opäť 4,8 hviezdičiek a opäť samá chvála. Mnoho spokojných ľudí dokonca zanecháva odkazy v štýle „Lepší obchod som ešte nevidel“.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Metalshop.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Metalshop.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Metalshop.sk.
Rezenicu na e-shopu Metalshop.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Metalshop.sk

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 62 ľudí