TIPY, ako sa obliecť na metalový koncert

TIPY, ako sa obliecť na metalový koncert

Ako sa obliecť na metalový koncert? Takúto otázku si položí každý, kto sa na takýto event chystá. A možno by ste neverili, aj metalový koncert má svoj dress code. Väčšina metalistov ho dobre pozná. Recept je pomerne jednoduchý. Oblečte si niečo, v čom vyniknete, v čom vám bude pohodlne a k tomu všetkému niečo, čo ak náhodou oblejete pivom, nebude vám ľúto, že ste zničili. 

Žartujeme. Prinášame vám pár rád, ktoré veríme, že ocení každá metalová duša a vezme si z nich inšpiráciu. Metalisti a ich koncerty sa vyznačujú vážnosťou a drsnosťou tak, ako aj celkový žáner tejto hudby. Prevládajú kožené prvky či čierna farba, ale aj iné druhy tmavších typov farieb.


Správne tričko na koncert

Či ste muž alebo žena, tričko je dôležitým aspektom oblečenia. Zaberá najviac pozornosti, preto musí byť štýlové a vystižné. Ak máte napríklad tričko s názvom kapely, ktorá koncertuje, ste víťazmi, ak nie, spojte si samého seba s danou hudbou a štýlom. Spoločné prvky vás a danej hudby docielia správny výber kúsku oblečenia a tiež sa v tom budete cítiť výborne a pohodlne, lebo budete sami sebou.

metalshop1

tričko pánske JIG AI - Put Up Your Skirt Bitch - ROTTEN ROLL REX

Zloženie: 100% bavlna.

tričko dámske Disturbed - Omni Foil - ROCK OFF

Zloženie: 100% bavlna.

tričko dámske Heilung - Futha Galdr - SEASON OF MIST

Zloženie: 100% bavlna.

 

Čo si obuť na koncert?

Na obrovských koncertoch sa často stretávame so stratením sa v dave, pošliapaných nohách či rozliatom pive na topánach. Obuv na takéto akcie má byť pevná, nepremokavá a zároveň pohodlná. Najlepšie kožená, pretože vyzerá štýlovo a koženými topánkami nikdy nič nepokazíte.

metalshop2

topánky STEADY´S - 15 dírkové - Red / Black

15ti-dierkové Topánky značky STEADY´S vyrobené z pravej kože potiahnuté farbou v rôznych odtieňoch, podošva je vyrobená z kvalitnej gumy.

topánky STEADY´S - 30 dierkové - Black

30tich-dierkové Topánky značky STEADY´S vyrobené z pravej kože potiahnuté farbou v rôznych odtieňoch, podošva je vyrobená z kvalitnej gumy.

topánky STEADY´S - Black

Topánky značky STEADY´S vyrobené z pravej kože potiahnuté farbou v rôznych odtieňoch, podošva je vyrobená z kvalitnej gumy.

Metalshop.sk
Metalshop.skNová akcia
Zľava

Výpredaj na Metalshope - tisíc položiek čerstvo v zľave!

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 134 ľudí
Metalshop.sk
Metalshop.skNová akcia
Doprava zdarma

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil

TOTO si určite nezabudni!

Na metalový koncert sa treba aj poriadne nachystať. Jedlo, nejaký aperitív či hygienické potreby sú základ, avšak v rukách to nosiť nebudete. Kam uskladniť potrebné veci? Predsa do štýlovej tašky, vaku, čo viete prehodiť cez chrbát a užívať si aj s taškou koncert naplno a štýlovo. Okrem väčšej tašky na oblečenie a potreby si nezabudnite aj nejakú pravú metalistickú značkovú či koženú ľadvinku na doklady a telefón, pretože hoci ruksak, vak či tašku necháte v aute, telefón a doklady potrebujete mať so sebou.

metalshop3

taška (ľadvinka) SLIPKNOT - WANYK STAR

zloženie: 100% polyester.

batoh SLIPKNOT - WANYK STAR

zloženie: 100% polyester.

taška Venum - Sparring Sport - Khaki camo

zloženie: 100% polyester.

 

Veríme, že vám naše tipy na to, čo si obliecť a ako sa zbaliť na metalový koncert pomohli a že nabudúce budete práve vy kráľom či kráľovnou metalového koncertu.

Bonipo odporúča