Viete ako potešiť pravého rockera?

Viete ako potešiť pravého rockera?

Máte vo svojom okolí skutočného rockera? Alebo ste ním sám? Máme miesto, ktoré bude pre vás skutočným rajom. Pustite si svoju obľúbenú kapelu a môžete si začať vyberať svoj nový outfit v metalshope. Pretavte svoju rockovú dušu do zovňajšku a ukážte svojmu okoliu, čo máte radi.


Všetci sme jedna veľká rockovo-metalová rodina

Nie je dôležité, či inklinujete k metalu, klasickému rocku, punku, indie alebo k ďalším rockovým štýlom.

Všetci rockeri patria pod jednu metalshopovú strechu. Každý hudobný štýl má svoje špecifiká a ľudia, ktorí sa s ním stotožňujú to chcú dávať najavo okolitému svetu.

Čierna farba neodmysliteľne patrí k rockovému a metalovému štýlu, no v dnešnom svete nie je výnimkou, že rockeri sa obliekajú aj do iných, pestrejších farieb.

Nie je to však len o tričkách, dôležitý je každý detail ako obuv, kľúčenky, batohy, deky, čiapky, rukavice, opasky, peňaženky, púzdra, plagáty a mnoho ďalšieho. Pravý rocker je rozpoznateľný hneď v prvý moment.

Prečo je rock jeden z najobľúbenejších hudobných žánrov?

Mnohí z vás sa ešte pamätajú na základné delenie na metalistov a „depešákov“.

Toto už v dnešnej dobe samozrejme neplatí a tých delení je oveľa viac. Obľúbenosť tejto tvrdej muziky má teda korene desiatky rokov do minulosti a s príchodom voľnej dostupnosti hudby sa fanúšikovská základňa ešte viac rozšírila.

Úspešnosť rockovej hudby tkvie v používaní základných hudobných nástrojov, čiže gitary a bicích nástrojov. Rocková hudba pôsobí na mozog človeka motivujúco a odhodlane.

Zároveň dokáže skĺbiť tvrdší základ rocku a jemné, romantické tóny, čo je základom každej dobrej rockovej balady. Podľa štatistík je aj v dnešnej dobre rock hudobným žánrom č.1 vo svete a stále platí to, že má viac fanúšikov u mužskej populácie. To súvisí s prirodzeným prejavom pohlaví, kedy sa muž odjakživa prezentoval ako hrubá sila, zatiaľ čo žena je symbolom krásy a jemnosti.

Darček pre vášho rockera alebo metalistu?

Mnohí ľudia si myslia, že priaznivci tejto hudby sú zvláštni ľudia bez záujmov, ktorým je problematické vymyslieť darček na ich sviatok alebo na Vianoce. Je to však jednoduchšie ako si myslíte.

Stačí kliknúť na Metalshop a váš problém je v momente vyriešený, dokonca budete mať problém vybrať z toho množstva skvelých rockerských vecí.

Máme ale pre vás odporúčanie, dobre si overte, čo váš rocker počúva, aby ste sa vyhli trápnej situácii, kedy mu s nadšením podarujete tričko konkurenčnej metalovej kapely, ktorú nemá v láske.

Ak však zistíte, ktorého umelca ma každý deň v ušiach, či v reproduktoroch, určite k nemu na metalshope nájdete množstvo skvelých vecí.

Základom všetkých rockerov sú tričká, veľa tričiek. Čierne tričko s logom kapely je pre okolitý svet základným poznávacím znakom s kým majú dočinenia. Nákupom v obchode ako je napríklad Shop rukahore tak môžete vášho obľúbenca podporiť ešte viac.

Ideálnym darčekom napríklad na Vianoce môže byť mikinová verzia trička alebo čiapka, či rukavice. Celkový rockerský dojem ale robia detaily. Napríklad v podobe prívesku na kľúče, batohov, púzdier a mnoho ďalšieho.

Bonipo odporúča