Prvé rande? Takto zaručene urobíte dojem!

Prvé rande? Takto zaručene urobíte dojem!
Keď idete na rande s niekým, s kým ste sa nikdy nestretli - či už je to niekto, s kým ste sa stretli v zoznamovacej aplikácii, cez priateľov, alebo idete naslepo - je normálne byť trochu nervózny. Určite chceš urobiť dobrý dojem a zapáčiť sa mu. Neboj sa! Prezradíme ti kľúč k úspechu!

Muži milujú červenú 

Niekoľko štúdií už dokázalo, že mužov priťahuje červená farba. Dámy v červenej farbe považovali za atraktívnejšie. Nemusíš si na seba dať celý červený outfit, zvoľ červený iba jeden kúsok alebo doplnky - určite si ťa všimne. Ak sa necítiš dobre v červenej, zvoľ čiernu. Ukázalo sa, že funguje rovnako dobre a na mužov pôsobí sexy.

modivo

TOMMY HILFIGER Letné šaty Leonora Wrap

Zloženie 100% viskóza

EVA LONGORIA Sandále EL-05-01-000016

Séria Eva Longoria Spring/Summer 2020

CALVIN KLEIN JEANS Sveter Mesh Sleeve

Zloženie 100% bavlna

CALVIN KLEIN SWIMWEAR Plážové šaty Wrap

Zloženie 100% viskóza

Obleč sa tak, ako sa chceš cítiť!

Vysoké podpätky sú kultúrne spojené so ženskosťou a sexuálnou príťažlivosťou. Takže ich nosenie môže spôsobiť, že sa budeš prejavovať koketnejšie a cítiť sa viac sexy. Ak chceš pôsobiť nežne, zvoľ si romantické šaty. Obleč si svoje obľúbené oblečenie a budeš sa cítiť pohodlne a sebavedome. A on sa takto bude cítiť s tebou. 

modivo

MSGM Každodenné šaty

Zloženie 100% polyester

TOMMY JEANS Mini sukňa Embroidery Detai

Zloženie 100% viskóza

MARC O'POLO Každodenné šaty

Zloženie 80% wiskoza 20% jedwab

MARC O'POLO Každodenné šaty

Zloženie 97% viskóza 3% elastan
Modivo.sk
Modivo.skNová akcia
Doprava zdarma

Doprava zdarma pri nákupe nad 25€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 86 ľudí

Menej make-upu

Ak uvažuješ, či sa na rande namaľovať alebo nie, určite sa namaľuj! Použi však iba málo make-upu a snaž sa pôsobiť prirodzene. Muži majú radi upravené ženy s jemným make-upom. Dymové líčenie asi nebude šťastná voľba. 


Nakoniec: Buď sama sebou!

Keď hľadáte lásku, oblečte si šaty, ktoré odrážajú vašu osobnosť. Na rande sa musíš cítiť pohodlne a sebaisto. Len tak sa mu budeš naozaj páčiť.

Bonipo odporúča