Recenzie zákazníkov

Eshop modivo.sk ponúka naozaj široký sortiment kvalitného oblečenia a obuvi, dokáže objednávky dodávať pomerne rýchlo a do 30 dní ich môžete vrátiť. Dokonca aj reklamácie posudzuje veľmi odborne a často priaznivo v prospech zákazníkov. Preto sa zdá byť správnym miesto na nákup.

Komplexnejšie recenzie eshopu však na Slovensku chýbajú. Niečo nám môžu napovedať hodnotenia na česko zbozi.cz, kde má obchod modivo.cz 3 z 5 možných hviezdičiek. Drvivá äčšina zákazníkov je tu spokojná s dodacou lehotou, s komunikáciou aj s kvalitou dodaného tovaru. Podľa zbozi.cz je však s obchodom celkovo spokojných len 55 percent zákazníkov. Problémom tohto porovnávača však je, že to nie sú overení zákazníci, a tak nemôžeme tieto hodnotenia považovať za celkom autentické.

Iné recenzie nájdeme na internete momentálne len veľmi ťažko.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Modivo.sk

60%


Pozitívne hodnotenie: 4
Negatívne hodnotenie: 3
Dodacia doba (dni): 2

Katastrofa

Michal

Pozitíva:


 • topánky boli na obrázku pekné

Negatíva:


 • všetko zlé, oberú vás o peniaze, oberú vás o tovar, nikto s vami nekomunikuje

Hodnotenie užívateľa Michal:

Odporúčanie e-shopu:

Dodacia doba (dni):
0


Objednal som si topánky. Tak som sa tešil. Zaplatil vopred. Ale nechápem. Akosi neprišla ani info, ani SMS, ani email o tom, čo a ako s objednávkou, či potvrdená, či zaplatená, či čo sa s ňou stalo. Tak čakám. Týždeň nič, dva týždne nič, volám, nedá sa. Na email mi pani alebo slečna odpísala, že to posunie niekam niekomu. Či posunula, netuším. Už skoro mesiac prešiel a ja nemám ani peniaze nazad a ani neviem, či je tovar nedostupný, či vypredaný, či mi ho poslali, alebo stratili. Toto je katastrofa.

Zatial nič

Maťa

Negatíva:


 • meskaju objednavky, nepresne info o dostupnosti aj dodani, mizerna komunikaica

Hodnotenie užívateľa Maťa:

Odporúčanie e-shopu:

Dodacia doba (dni):


Fajn, clovek necaka ze mu tovar pride na druhy den hned bleskovo ako keby nic. Ale ked napisu na stranke ze do 24 hod a nemate po 4 dnoch ani tovar, ani kurioer sa neozve a ani nepride ziadna info ci email alebo sms o tom, co je s tou objednavkou, tak uz zacnete byt nervozn

Odporúčam

Peter

Pozitíva:


 • kvalitné veci, veľký výber, super web, prijateľné ceny, doprava zadarmo, rýchle dodanie

Negatíva:


 • po prvom nákupe zatiaľ nič

Hodnotenie užívateľa Peter:

Odporúčanie e-shopu:

Dodacia doba (dni):
4


Akože fakt prémiová kvalita, ako píšu na webe. Obával som sa, čo to z eshopu pošlú, ale som šokovaný kvalitou oblečenie aj topánok. Žeby nový obľúbený obchod s handrami? Odporúčam!

Dobre ceny

Katarína

Pozitíva:


 • rýchle dodanie, dobrá kvalita, v pohode ceny, spoľahlivosť

Negatíva:


 • zatiaľ neviem o ničom

Hodnotenie užívateľa Katarína:

Odporúčanie e-shopu:

Dodacia doba (dni):
3


Som až prekvapená, ako rýchlo dokázali doručiť tovar. Balenie je výborné. Kvalita veci už na pohľad či na dotyk taktiež dobrá. Trochu som sa obávala, lebo som tu nakupovala prvýkrát a recenzie boli kadejaké, ale toto je parádička. A človek za to nedá ani veľa peňazí.

OCH!

Betka

Pozitíva:


 • už nič

Negatíva:


 • meškajú objednávky, stratia objednávky, žiadna komunikácia, neochota, informácie nula bodov, chaos, nespoľahlivosť, neodporúčam

Hodnotenie užívateľa Betka:

Odporúčanie e-shopu:

Dodacia doba (dni):
0


Tri týždne čakám na doručenie vopred zaplateného tovaru. Neprišlo nič. Neprišiel ani email o tom, čo a kedy dorazí. Dovolať sa tam nedá, na moju emailovú správu reakcia nula bodov, asi si ma len podávajú medzi jednotlivými oddeleniami, nič neviem. Nemám ani peniaze, ani tovar... Keď sa toto vybaví a vrátia mi peniaze, tak už nikdy viac nechcem s nimi nič mať!

Paráda!

Zuzana

Pozitíva:


 • mega veci, dobrý výber, dodacia lehota, komunikácia na úrovni, všetko super

Negatíva:


 • trochu drahšie niekedy

Hodnotenie užívateľa Zuzana:

Odporúčanie e-shopu:

Dodacia doba (dni):
2


Paráda!

Overené

Ivona

Pozitíva:


 • originálny tovar, kvalitný tovar, pekný tovar, veľký výber, profi dodanie a balenie

Negatíva:


 • žiadne

Hodnotenie užívateľa Ivona:

Odporúčanie e-shopu:

Dodacia doba (dni):
3


Nakupujem tu pravidelne a musím povedať, že si držia kvalitu na vysokej úrovni. Tie svoje kvalitné veci posielajú naozaj perfektne, bezpečne a úhľadne zabalené. Nemôže sa stať, že by to prišlo poškodené. Tak to má vyzerať. Dodanie rýchle, spoľahlivé. Komunikácia, služby na úrovni. Len tak ďalej.


Vaša recenzia na e-shop Modivo.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Modivo.sk.
Rezenicu na e-shopu Modivo.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Modivo.sk