Zľavy, kupóny a zľavové kódy Moloko.sk

Všetky kupóny

Akcia

Zľavy až do -50%

 • Končí zajtra
 • Využilo 10 ľudí
Akcia

Akcia -20% na šperky značky Guess

 • Končí zajtra
 • Využili 4 ľudia
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 30€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Pridajte sa do Fashion clubu a získavajte vernostné body

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 2 ľudia

Najčastejšie otázky pre Moloko.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete tradičným spôsobom na dobierku, teda priamo kuriérovi pri prevzatí tovaru. Taktiež môžete využiť platbu bankovým prevodom, online platbu kartou, online platbu cez TatraPay a zaplatiť môžete aj prostredníctvom služby PayPal.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Na doručovanie objednávok využívame kuriérsku službu. Kuriér vás v deň doručenia bude informovať prostredníctvom SMS správy.
 • Ako dlho budem čakať na doručenie objednávky?
  Objednávky, ktoré uskutočníte do 12:00 hod, expedujeme ešte v ten istý deň a dokážeme ich doručiť do 48 hodín. Objednávky vykonané po 12:00 hod expedujeme nasledujúci deň.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Vrátiť tovar bez udania dôvodu, teda odstúpiť od kúpnej zmluvy, môžete do 14 dní od prevzatia objednávky. V tejto lehote ste v prvom rade povinný informovať nás o tom písomne, čiže emailom na adresu obchod@moloko.sk alebo listom na adresu Moloko, Poste Restante 216, 820 16 Avion Bratislava. Po tomto oznámení ste do ďalších 14 dní povinný priniesť alebo doporučene zaslať tovar na vyššie uvedenú adresu (Moloko, Poste Restante 216, 820 16 Avion Bratislava). Dbajte na to, že tovar nesmie byť poškodený, používaný, musí byť čistý, v pôvodnom obale, so všetkou dokumentáciou a príslušenstvom. Ak bude všetko v poriadku, peniaze vám vrátime do 14 dní.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  V prípade vady prejavenej počas 24-mesačnej záručnej lehoty máte právo na uplatnenie reklamácie. Vady tovaru odporúčame oznámiť najlepšie telefonicky na čísle +421 948 639 699. My vám následne navrhneme ďalší postup reklamácie. Bežne sa uplatňuje emailom na adresu obchod@moloko.sk alebo poštou na adresu Moloko, Poste Restante 216, 820 16 Avion Bratislava. Tovar ste povinný doručiť na túto adresu čistý, mechanicky nepoškodený, v originálnom obale, so všetkou dokumentáciou a príslušenstvom. Reklamáciu vybavíme do 30 dní a o výsledku vás budeme informovať.
 • Ako funguje váš vernostný „Fashin club MOLOKO“?
  Členom klubu sa stanete jednoducho bezplatnou registráciou. Okamžite potom môžete využívať všetky výhody. Ide predovšetkým o zbieranie bodov z každého nákupu. Každým jedným zaplateným eurom získavate jeden bod. Nazbierané body vám platia 12 mesiacov a môžete ich využiť na získanie zľavových poukážok v hodnote 10 až 250 eur.
 • Ako môžem kontaktovať váš zákaznícky servis?
  V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov vám radi pomôžeme na telefónnom čísle +421 948 639 699, kde sme vám k dispozícii počas pracovného týždňa od 8:00 do 16:00 hod. Ozvať sa nám môžete aj cez online kontaktný formulár na našom webe v sekcii „Kontakt“ (moloko.sk/kontakt).

Popis obchodu Moloko.sk

MOLOKO eshop predáva luxusné koncepty ženských módnych doplnkov ako kabelky, topánky a rôzne iné produkty z kože a iných materiálov.

Nájdete tu veľký výber šperkov, hodiniek, peňaženiek, okuliarov, ale aj kozmetiky, peračníkov, kufrov či cestovných tašiek. To všetko od popredných svetových návrhárov a renomovaných značiek ako napr. Vivienne Westwood, Marc Jacobs, Furla, Ti Sento, Michael Kors, Tory Burch, Guess a ďalšie.

Okrem eshopu MOLOKO prevádzkuje aj kamenné obchody v dvoch najväčších bratislavských nákupných centrách, ktoré sú otvorené 11 hodín denne takmer celý rok. Tovar si pred kúpou môžete pozrieť zblízka na vlastné oči a nemusíte kupovať mačku vo vreci.

Ponuka produktov je naozaj široká, dostupnosť na sklade vždy veľká a ceny prijateľné.

Nájdete tu iba produkty od overených a kvalitných značiek, žiadne napodobeniny za podozrivo nízke ceny. K mnohým produktom dostávate aj certifikát kvality, ktorý je zárukou, že v rukách máte skutočne výrobok najvyššej akosti. Šperky sú opuncované, originálne a často dostupné iba v limitovanom množstve, čo je dôkazom ich hodnoty a originality.

Aj keď by si web eshopu zrejme zaslúžil modernizáciu, nájdete na ňom všetko. Len občas musíte viac potrápiť svoje oko a niekedy je filtrovanie a kategorizovanie produktov najmä v podkategóriách trochu chaotické. Aj detaily produktov by mohli byť obsažnejšie.

Plusom je blog s názvom „Perličky“, v ktorom nájdete aktuality, novinky, ale aj množstvo tipov, rád a odporúčaní.

Čo sa týka grafického spracovania webu, je naozaj veľmi jednoduché.

 

Výhody nákupu na MOLOKO.sk

-        Veľmi rýchle doručenie

-        Doprava zadarmo

-        Veľký výber

-        Dobrá skladová dostupnosť

-        Originálne produkty

-        Renomované značky

-        Kamenné predajne

-        Vernostný program

-        Blog a aktuality

-        Akcie, zľavy, výpredaje

 

Nevýhody nákupu na MOLOKO.sk

-        Obmedzené možnosti dopravy

-        Trochu neprehľadný a zastaralý web

-        Vyššie ceny niektorých produktov

-        Občas nevyhovujúca kvalita

-        Nedostatočné informácie o výrobkoch

-        Kamenné predajne iba v Bratislave

 

Čo hovoria o eshope MOLOKO.sk zákazníci

Zákazníčky väčšinou chvália rýchle dodanie, ochotnú komunikáciu personálu či zákazníckeho centra, dobré ceny, kvalitné produkty aj pekné a dôkladné balenie, čo urobí naozaj dobrý dojem. Drvivá väčšina kupujúcich prejavuje naozaj veľkú spokojnosť a hovorí o absolútnej profesionalite a spoľahlivosti obchodu.

Malá skupina sa občas posťažuje na vyššie ceny, nevyhovujúce vyhotovenie niektorých produktov či nedorozumenia v komunikácii.