Recenzie zákazníkov

Obchod nemá veľa komplexných zákazníckych ani odborných recenzií. Našťastie máme k dispozícii aspoň Heureku a Facebook, ktoré nám odhalia niečo zo skúseností kupujúcich. Tie sú väčšinou pozitívne, aj keď...

Heureka.sk

Obchod odporúča 97 % zákazníkov s priemerným hodnotením spokojnosti 4,9 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná dodacia lehota je iba 2 dni a 97 % zákazníkov potvrdzuje, že na tovar doručenie tovaru sa nikdy nečaká dlhšie ako 10 dní.

Okrem rýchlosti doručovania zákazníci často spomínajú aj veľmi dobré ceny či kvalitné balenie. Na druhej strane, nájdeme v recenziách aj sťažnosti ohľadom nadhodnotených cien a zlého balenia či nižšej kvality. Takých hodnotení je však málo.

Facebook

Aj na facebookovej stránke má eshop pomerne vysokú známku spokojnosti, pohybuje sa okolo hodnoty 4,2 z 5 možných hviezdičiek. Spokojní zákazníci hovoria o ochotnom prístupe, skvelej komunikácii, rýchlom doručení, priaznivých cenách a kvalitných produktoch. Niektorí však naopak upozorňujú na nekvalitné až podozrivé produkty, ktoré ich v niektorých prípadoch veľmi nemilo prekvapili. Tiež občas nájdeme sťažnosti na nedorozumenia v komunikácii. Je ich však málo.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Moloko.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Moloko.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Moloko.sk.
Rezenicu na e-shopu Moloko.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Moloko.sk

Akcia

Letné zľavy až do -50%

  • Platí do 25. 8. 2021
  • Využili 4 ľudia
Akcia

Akcia -20% na všetky šperky a hodinky značky Guess

  • Platí do 25. 8. 2021
  • Využili 2 ľudia