Zľavy, kupóny a zľavové kódy Mountfield.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zadarmo pri objednávke nad 40€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 109 ľudí
Akcia

Zaregistrujte sa a využívajte výhody vernostného programu

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 154 ľudí

Ako použiť kupón na Mountfield.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope 4Home.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Využiť zľavový/darčekový poukaz“ a potvrďte tlačidlom „vložiť“.

Najčastejšie otázky pre Mountfield.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete na dobierku, teda v hotovosti priamo do rúk kuriérovi pri prevzatí tovaru. V hotovosti môžete platiť aj pri osobnom odbere v našich predajniach. Vopred online môžete platiť platobnou kartou alebo bankovým prevodom.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Využívame služby kuriérskej spoločnosti Slovak Parcel Service (UPS). Na vybrené výrobky využívame tiež vlastnú prepravu teda závoz našim firemným autom. Objemný tovar doručujeme taktiež špeciálnym spôsobom po dohode s vami. Tovar si tiež môžete prísť vyzdvihnúť aj osobne v našich predajniach.
 • Ako dlho trvá doručenie tovaru?
  V prípade balíkovej dopravy by ste svoju objednávku za normálnych okolností mali mať do 3 pracovných dní. Ak tovar doručujeme našim firemným vozidlom, lehota za normálnych okolností je do 5 pracovných dní. V prípade, že sa dodacia lehota akýmkoľvek spôsobom predĺži, budeme vás o tom informovať. Zaväzujeme sa však tovar v každom prípade doručiť najneskôr do 30 dní od vytvorenia objednávky.
 • Ako a kedy spôsobom môžem odstúpiť od kúpnej zmluvy?
  Odstúpiť od kúpnej zmluvy, teda vrátiť tovar bez udania dôvodu, môžete do 14 dní od prevzatia objednávky. Musíte nám to oznámiť vopred emailom na adrese eshop@mountfield.sk, faxom na čísle 043/4222338 alebo poštou na našu kontaktnú adresu Mountfield, OC Campo di Martin, Jilemnického 11453/63B, 03601 Martin. Využiť na to môžete aj vzorový formulár, ktorý nájdete na našom webe (https://www.mountfield.sk/getmedia/804c65d2-d81b-4c0b-87e1-34e67ddd88a8/Formular_Oznamenie-o-odstupeni-od-zmluvy_2020-05-20.pdf.aspx). Po vrátení tovar vám do 14 dní vrátime peniaze.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  V prvom rade musíte predložiť reklamovaný výrobok, záručný list či doklad o kúpe. Reklamáciu môžete uplatniť emailom na adresu eshop@mountfield.sk alebo osobne v ktorejkoľvek predajni. Reklamovaný tovar potom pošlite poštou na našu kontaktnú adresu Mountfield, OC Campo di Martin, Jilemnického 11453/63B, 03601 Martin.
 • Môžete mi odviezť staré elektrospotrebiče?
  Áno, keďže si zakladáme na zodpovednom prístupe k životnému prostrediu. Váš starý elektrospotrebič nám teda môžete bezplatne odovzdať a my sa postaráme o jeho ekologickú likvidáciu.
 • Čo môžem získať vďaka Vernostnému programu?
  Funguje to tak, že si sporíte vernostné body, ktoré môžete potom využiť na získanie rôznych odmien. Ako verný zákazník tiež máte prístup ku Klubovým cenám, za ktoré môžete veľmi výhodne nakúpiť z vybraného sortimentu ako elektrobicykle, záhradnú techniku, nábytok a doplnky, grily, dielenské náradie a zariadenie, krbové kachle, potreby pre domáce práce a voľný čas, krmivo pre psov a mačky, exkluzívne vína a pod. Okrem toho budete mať prístup ku všetkým dôležitým a zaujímavým informáciám ako prví.

Popis obchodu Mountfield.sk

Mountfield je veľmi známy predajca špecializujúci sa na záhrady, domy, chaty či chalupy. Predáva pracovné, športové či oddychové produkty.

História Mountfield sa datuje od roku 1991 a odvtedy sa stal najväčším českým a slovenským obchodníkom záhradnej techniky, nábytku, bazénov a ďalších produktov.

V súčasnosti má spoločnosť v Čechách a na Slovensku 74 otvorených predajní a okrem toho zhruba 70 servisných a bazénových centier.

Mountfield okrem širokej ponuky produktov ponúka aj kvalitný servis a ďalšie doplnkové služby, ktorými vychádza svojim zákazníkom v ústrety a uľahčuje im život.

Web mountfield.sk je veľmi prehľadný a jednoduchý. Nájdete tu celkom všetko na niekoľko klikov. V hornej časti je vyhľadávač, kde po zadaní názvu nájdete veľmi rýchlo konkrétny požadovaný tovar. Hlavné menu obsahuje základné sekcie ako Záhrada, Bazény a Wellness, Vykurovanie a klimatizácie, Dielňa, Chovateľské potreby, Elektrobicykle, ale aj sekciu Vernostný program a sekciu práve aktuálneho sezónneho tovaru.

 

Služby

Spoločnosť ponuku svojich služieb a servisu neustále skvalitňuje a prispôsobuje potrebám svojim zákazníkom. Portfólio služieb týchto služieb obsahuje:

-          Dopravu záhradného tratkora, kosačky, štiepačky dreva, snehovej frézy, nábytku či krbových kachlí až k vám domov alebo na záhradu.

-          Sprevádzkovanie záhradnej techniky zadarmo.

-          Nadštandardnú až 7-ročnú záruka.

-          Posezónne servisné prehliadky zadarmo.

-          Možnosť nákupu na splátky.

-          Profesionálne poradenstvo.

-          Doprava veľkého objemného tovaru

-          Vlastná doprava, resp. závoz k vám domov.

 

Výhody nákupu v Mountfield.sk

-          Široká sieť predajní aj servisných centier

-          Veľký výber

-          Skvelé ceny

-          Kvalitný tovar

-          Pomerne rýchle dodanie

-          Odborné poradenstvo

-          Vernostný program

-          Nadštandardné služby

 

Nevýhody nákupu v Mountfield.sk

-          Občas problémy s doručením

-          Niekedy problematická reklamácia

 

Čo hovoria o Mountfield.sk zákazníci

Zákazníci si na známom predajcovi cenia rýchlosť doručenia, veľký výber a dobré ceny. Často hovoria aj o kvalitnom tovare a mnohí sú spokojní tiež s odborným poradenstvom. Na druhej strane, iní zákazníci vedia na odbornosť či výber tovaru aj posťažovať. Niektorí z nich majú zlé skúsenosti s reklamáciou či meškajúcimi objednávkami. Prevažujú však pozitívne názory.