Zľavy, kupóny a zľavové kódy nabbi.sk

Všetky kupóny

Akcia

Akcie a zľavy na vybrané produkty

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 85 ľudí
3%
Zľava

Zľava 3%

Nie je možné uplatniť na zľavnené produkty

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 14 ľudí

Ako použiť kupón na nabbi.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope nabbi.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V pokladni vložte zľavový kód do políčka „ZĽAVOVÝ KUPÓN“ a použite tlačidlo „VLOŽIŤ“.

 4. Krátky video návod ako používať kupóny na nabbi.sk

  Video aj s audio komentárom

Najčastejšie otázky pre nabbi.sk

 • Kedy mi príde objednaný tovar?
  Dodacia lehota na tovar je uvedená v detaile produktu a spravidla závisí od viacerých faktorov. Pokiaľ máme tovar skladom, keďže tovar pred expedíciou kontrolujeme a v záujme jeho maximálnej ochrany dodatočne balíme, snažíme sa ho zákazníkovi doručiť najneskôr tretí pracovný deň od prijatia objednávky. V prípade, že tovar o ktorý máte záujem aktuálne nie je skladom, platí predpokladaný termín dodania uvedený v detaile produktu. Keďže sa jedná o predpokladaný termín dodania, uvedený dátum je približný a od skutočného termínu dodania sa môže líšiť. Za každých okolností sa však snažíme dodať zákazníkovi tovar čo najskôr a čakaciu dobu minimalizovať tak aby sme tovar dodali ešte pred predpokladaným termínom dodania. Pokiaľ máte záujem o dodanie tovaru na konkrétny deň prípadne preferovaný čas počas dňa, prosím uveďte túto informáciu do poznámky k objednávke.
 • Môžem nakúpiť tovar na splátky?
  Nákup na splátky je možné realizovať cez splátkový systém Cetelem. Podmienkami sú minimálne hodnota tovaru 100 eur, vaša štátna príslušnosť v krajine EÚ s trvalým pobytom na území Slovenska a pravidelný, trvalý príjem (zamestnanecký pomer, dôchodok). Nákup cez splátkový systém Cetelem je veľmi jednoduchý, rýchly a bezpečný. Pokiaľ sa chystáte realizovať objednávku v minimálnej hodnote 100€, postačí keď pri výbere spôsobu platby zvolíte možnosť „Splátky online Cetelem“ a budete postupovať podľa všetkých krokov, ktoré vám systém vygeneruje.
 • Aké sú spôsoby platby?
  Pri osobnom vyzdvihnutí tovaru môžete platiť v hotovosti, platba kartou pri osobnom odbere nie je možná. Online objednávky môžete uhradiť vopred platobnou kartou, zrýchlenou platbou TrustPay, bankovým prevodom alebo si môžete zvoliť platbu na dobierku pri prevzatí tovaru od kuriéra.
 • Môžem si tovar rezervovať?
  Ak máte záujem o tovar a zvažujete jeho kúpu, ale zatiaľ nie ste plne rozhodnutý, máte možnosť si u nás tento tovar rezervovať a my Vám ho podržíme pokiaľ si nebudete jeho kúpou istý. Pri každom produkte máte možnosť „zakliknúť“ rezerváciu tovaru, prípadne postačí keď nás o rezervácii informujete e-mailom na info@nabbi.sk, telefonicky na 0850 030 010.
 • Čo ak som hľadaný tovar nenašiel v ponuke?
  Nami predávaný sortiment tovaru neustále dopĺňame a aktualizujeme, ale aj tak je možné že v našej ponuke nenájdete to čo vyhovuje Vašim predstavám. Prosím neváhajte sa na nás obrátiť aj v takom prípade a my Vám podľa Vašich preferencií zašleme katalógy tovaru, v ktorých by ste si mohli vybrať. Ceny tovaru Vám poskytneme na vyžiadanie podľa toho o ktorý tovar máte záujem.
 • Akým spôsobom môžem zrušiť objednávku?
  Pred potvrdeným každej objednávky si prosím dobre zvážte či o tovar máte skutočne záujem, prípadne ste sa s istotou rozhodli nakúpiť práve u nás. Každá prijatá objednávka spúšťa proces jej realizácie z pohľadu výroby tovaru, balenia, expedície, fakturácie a doručovania a teda zrušenie objednávky, alebo v horšom prípade jej neprevzatie nás stojí množstvo zmarenej práce. Ako zákazník máte právo odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní, čo znamená že máte právo aj na zrušenie objednávky. Pokiaľ sa rozhodnete objednávku zrušiť, urobte tak čo najskôr po jej realizácii a ušetríte nám čas a prácu spojenú s jej vybavovaním. Budeme Vám za to veľmi vďační. Berte prosím na vedomie, že v zmysle našich obchodných podmienok zrušenie tovaru vyrobeného na zákazku, napr. sedacie súpravy vyrobené podľa špecifických požiadaviek zákazníka, nie je možné.
 • Vynesiete mi pri doručení tovar až do bytu?
  Zásielky sú štandardne doručované pred Vaše prvé uzamykateľné dvere. Po dohode a ­za Vašej asistencie si môžete dohodnút s­ Doručovateľom aj vynesenie zásielky do bytu, Doručovatel však nie je povinný na túto dohodu pristúpiť. V každom prípade, pokiaľ službu vynesenia tovaru do bytu požadujete, prosím o Vašej požiadavke nás informujte buď v poznámke k objednávke, e-mailom alebo telefonicky, aby sme prípadnú službu mohli u doručovateľskej spoločnosti dopredu zabezpečiť a tiež v závislosti od veľkosti zásielky stanoviť jej cenu. Služby spojené s montážou zakúpeného tovaru neposkytujeme.

Popis obchodu nabbi.sk

E-shop Nabbi.sk, niekdajší MyInterier.sk je obchod s nábytkom. Ponúka všetko do domácnosti, kancelárie i záhrady. Ak potrebujete zariadiť interiér či exteriér, prídete si na svoje. Pri nákupe nad 500 eur máte navyše dopravu zadarmo.

Nabbi.sk

Internetový obchod nabbi.sk ponúka nábytok za top ceny. V tomto e-shope si vyberiete nábytok do obývačky, spálne, detskej izby, rovnako si viete zariadiť aj kuchyňu, jedáleň, predsieň, kúpeľňu, predsieň či šatník. V Nabbi.sk tiež nájdete nábytok do pracovne, kancelárie i záhrady. 

 

Nábytok do detskej izby i pracovne

nabbi.sk ponúka nábytok do každého kúta domácnosti. Zariadiť tak môžete ako detskú izbu, tak pracovňu. E-shop s nábytkom má v ponuke detskej izby rôzne zostavy, komody, nočné stolíky, skrinky, sedacie vaky, police, regály, pohovky, postele, rozkladacie kreslá, písacie stoly či detské stoličky. Do pracovne zas ponúka okrem pracovných stolov kancelárske stoličky a kreslá, barové stolíky, konferenčné stoličky a kreslá či ďalšie dekorácie.

V nabbi.sk môžete využívať aj na zľavový kupón, vďaka čomu pri nákupoch ušetríte.

 

Výhody e-shopu Nabbi.sk

 • dobrá ponuka obchodu
 • rýchle dodanie tovaru
 • skvelá komunikácia obchodu
 • poradenstvo
 • ústretovosť obchodu
 • dobré ceny
 • seriózny prístup
 • vybavenie reklamácie

 

Nevýhody e-shopu Nabbi.sk

 • problémy s doručením

 

Čo hovoria zákazníci?

Recenzie zákazníkov hovoria sami za seba. nakupujúci si chvália širokú ponuku obchodu, kvalitu tovaru i prijateľné ceny. Páči sa im tiež rýchle, niekedy až extrémne rýchle dodanie tovaru. Oceňujú tiež seriózny prístup obchodu, dobrú komunikáciu a tiež poradenstvo a ústretovosť. Dokonca chvália aj spôsob reklamácie, ktorú obchod riešil promptne a k spokojnosti zákazníka.

Malé nedostatky sa objavili v doručení tovaru, kedy sa doba doručenia natiahla alebo tovar prišiel poškodený. Obchod však so svojimi zákazníkmi komunikuje a snaží sa vzniknuté problémy odstrániť a vyriešiť všetko k spokojnosti dotknutých zákazníkov.

Video recenzia eshopu Nabbi.sk

Najnovšie články

Nadčasová kúpeľňa

Zariaďte si nadčasovú kúpeľňu. Ak nechcete často prerábať, zainvestujte do kvalitného vybavenia kúpeľne, ktoré vám vydrží roky. Vyberte si kúsky, ktoré sú nadčasové a tak nikdy nebudú podliehať trendom. Jednou z najpoužívanejších miestností v dome je kúpeľňa.  Toto je všetko, čo potrebujete vedieť o zariadení kúpeľne, ktorá urobí dobrý dojem.
Celý článok