Zľavy, kupóny a zľavové kódy Notino.sk

Všetky kupóny

15%
Zľava

-15% na starostlivosť o telo

 • Končí zajtra
 • Ešte nikto nevyužil
15%
Zľava

-15% na starostlivosť o očné okolie

 • Končí zajtra
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Doprava zadarmo na kategóriu matka a dieťa nad 20€

 • Končí zajtra
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Zľavy na dámske parfémy

 • Platí už len 3 dni
 • Využilo 37 ľudí
Akcia

Kozmetika v akcii na tento týždeň

 • Platí do 31. 12. 2021
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Parfémy v akcii na tento týždeň

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 5 ľudí
Akcia

Doprava zadarmo na vybrane bestsellery

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 15 ľudí

Ako použiť kupón na Notino.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Notino.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Kód darčekovej poukážky či zľavy“ a potvrďte tlačidlom „OK“.

 4. Krátky video návod ako používať kupóny na Notino.sk

  Video aj s audio komentárom

Najčastejšie otázky pre Notino.sk

 • Ako si vybrať správny parfém?
  Predovšetkým podľa vlastného vkusu. Odborníci sa zhodujú v tom, že vôňu by sme mali vždy skúšať na vlastnej pokožke. V žiadnom prípade nestačí len privoňať k testovaciemu papieriku alebo flakónu! Najlepšie je vraj parfém aplikovať na zápästie z dostatočnej vzdialenosti a po chvíli, keď vôňa trochu vyprchá, privoňať si len raz – dlho a zhlboka. Mali by sme počkať aspoň dvadsať minút, v ideálnom prípade až hodinu, aby sa uvoľnili všetky jej tóny.
 • Ako dlho je parfém použiteľný a ako sa pozná, že je v poriadku?
  Ak nie je flakón s používaným parfémom vystavený účinku denného svetla a teplotám vyšším ako asi 20°C, vydrží 2 roky i viac. Parfém, ktorého farba sa mení, väčšinou na tmavší odtieň a okolo jeho uzáveru sa usadzuje živicový prstenec, je spravidla starý. Aj kyslá a živicová vôňa signalizuje, že parfém má svoju dobu použiteľnosti už za sebou.
 • Ako môžem zaplatiť?
  U nás máte vždy na výber, takisto sa to týka aj spôsobu platieb. Vo všetkých prípadoch máte istotu bezpečného nákupu garantovanú našou firmou. Na výber máte tieto možnosti platby: · Dobierka · Bankový prevod · Platobné karty · Online bankové prevody · V hotovosti alebo kartou na pobočke (osobný odber)
 • Aké spôsoby dopravy mám na výber?
  Ponúkame niekoľko spôsobov doručenia tovaru našim zákazníkom: · Kuriér GLS · Kuriér SPS (UPS) · Zásielkovňa · Večerné doručenie Bratislava · Balíkomaty a Parcelshopy GLS · Osobný odber
 • Kde si môžem objednávku vyzdvihnúť osobne?
  Objednané parfémy, kozmetiku a ďalšie produkty si môžete vyzdvihnúť osobne na našich výdajných miestach: Bratislava – Central Metodova 6 821 08 Bratislava Košice – Aupark Námestie Osloboditeľov 1 040 01 Košice O tom, že je Váš tovar pripravený k odberu na výdajni, Vás budeme informovať e-mailom a SMS. Platiť môžete v hotovosti alebo vopred bankovým prevodom či platobnou kartou priamo na odbernom mieste. Prosíme Vás, aby ste počkali na potvrdenie dodania Vášho tovaru na našu pobočku e-mailom, alebo SMS, predídeme tým nedorozumeniam a Váš nákup bude plynulejší a pohodlnejší.
 • Ručíte za originalitu produktov?
  Tovar, ktorý si u nás môžete zakúpiť, nakupujeme len u overených dodávateľov. To nám zaisťuje dodávky originálneho a kvalitného tovaru. Ako garancia kvality výrobkov slúžia takisto referencie našich partnerov. Naše výrobky dodávame do niekoľkých kamenných obchodov v Slovenskej republike, spolupracujeme s leteckými spoločnosťami, ktoré predávajú naše výrobky na palubách svojich lietadiel, dodávame vône vydavateľstvám, ktoré ich používajú ako darčeky v súťažiach a podobne.
 • Kedy môžem odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu?
  U nás môžete vrátiť každý tovar, ktorý ste si u nás kúpili. Výnimkou je tovar, ktorý bol prispôsobený či vyrobený podľa vašich požiadaviek (napr. obal s gravírovaním), alebo ho nie je možné vrátiť z hygienických dôvodov (napr. otvorené kozmetické a iné výrobky, ktoré prichádzajú do priameho styku s pokožkou). Ďalej nie je možné odstúpiť od zmluvy o darčekovom zabalení tovaru v momente, keď sme už pre vás tovar zabalili.
 • Ako mám postupovať pri odstúpení od zmluvy bez udania dôvodu?
  V lehote 90 dní od doručenia tovaru nám oznámte svoje rozhodnutie odstúpiť od zmluvy. Najvhodnejšou možnosťou je kontaktovať nás na e-maile info@notino.sk alebo na tel. čísle 02 205 702 50. Použiť môžete aj vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete tu. Tovar bezodkladne, najneskôr však do 14 dní odo dňa odstúpenia, zašlite na adresu Notino, Central, Metodova 6, 821 08 Bratislava, alebo nám ho osobne doručte na niektorú z našich predajní.
 • Kedy a ako mi vrátite peniaze?
  Kúpnu cenu tovaru vám vrátime najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia. S platbou však môžeme v súlade so zákonom počkať, kým nám tovar nevrátite. V prípade, že odstúpite v prvých 14 dňoch od doručenia tovaru, náleží vám aj náhrada nákladov na dodanie tovaru vo výške zodpovedajúcej najlacnejšiemu ponúkanému spôsobu dodania tovaru.
 • Kedy môžem tovar reklamovať?
  Zodpovedáme za chyby, ktoré má tovar pri dodaní a ktoré sa na ňom v priebehu nasledujúcich 24 mesiacov prejavia. Nenesieme však zodpovednosť za novovzniknuté chyby, najmä ak vznikli nevhodným používaním. Pri použitom tovare nezodpovedáme za chyby zodpovedajúce miere používania alebo opotrebeniu, ktoré malo použitý tovar pri doručení. V prípade tovaru s vyznačenou lehotou použiteľnosti zodpovedáme aj za to, že daný tovar bude v tom čase spôsobilý na použitie.
 • Ako mám postupovať pri reklamácii?
  V prípade, že sa rozhodnete tovar reklamovať, zašlite ho na adresu Notino, Central, Metodova 6, 821 08 Bratislava spolu s vyplneným reklamačným formulárom, ktorý nájdete tu. Tovar môžete reklamovať aj osobne v našich predajniach. V prípade, že vyplňujete formulár bez pomoci nášho personálu, nezabudnite uviesť, v čom vidíte chybu tovaru alebo ako sa chyba prejavuje, prípadne požiadavku na spôsob vybavenia. O priebehu reklamácie, najmä o jej prijatí, vybavení či zamietnutí, vás budeme písomne informovať prostredníctvom e-mailových alebo textových správ. Môžeme sa s vami spojiť aj telefonicky.

Popis obchodu Notino.sk

Svet vôní a kozmetiky už dávno nie je len doménou žien, ktoré chcú byť za každých okolností neodoľateľné. Vstúpte do internetového obchodu notino.sk, ktorý ponúka viac ako 60 000 produktov od 1 500 značiek na jednom mieste. V ponuke nájdete nielen vyhľadávané svetové značky ale aj produkty menších lokálnych výrobcov, ktoré si zaslúžia pozornosť. Rada sa odmeníte novou vôňou či kozmetikou ale ešte radšej voňavým darčekom obdarúvate? E-shop notino.sk poradí s výberom ženám a mužom rovnako. Pripravte sa na špeciálne akcie, výpredaje a zľavové kódy, vďaka ktorým sa môžete často tešiť z doručenia zadarmo.

Voňavá ponuka výrobkov pre každého

Každých 5 sekúnd sa poteší produktom z notino.sk jeden zákazník! Tovar, ktorý si môžete na e-shope zakúpiť pochádza od certifikovaných dodávateľov a je tej istej kvality, ktorá sa dodáva do klasických kamenných predajní. Nezáleží na tom, či túžite po novom parfume, telovej či vlasovej kozmetike, dermatokozmetike, dekoratívnej kozmetike, produktoch pre mužov či úchvatnej vône do bytu. Internetový obchod notino.sk je pripravený doručiť vám za pár dní presne to, čo potrebujete!

Kvalita, originalita aj darčekové kazety

Notino.sk je nákupným rajom pre každého milovníka kvalitných a originálnych vôní, ktoré vás a vašich najbližších budú sprevádzať všednosťou bežných dní a tým výnimočným dodajú neopakovateľné čaro. Vybrať si môžete z noviniek, limitovaných sérií, darčekových balení aj personalizovaných parfumov svetoznámych aj začínajúcich značiek. Pri výbere kozmetiky či dekoratívnej kozmetiky sa môžete nechať inšpirovať nielen sekciou najpredávanejších produktov ale aj tými, ktoré odporúčajú spokojní zákazníci. Nezáleží na tom, či túžite po niečom výnimočnom vy, alebo hľadáte vhodný darček.  Na notino.sk splnia požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta. 

Výhody e-shopu notino.sk

 • široký sortiment tovaru kvalitných značiek
 • prehľadný e-shop
 • doručenie od od 1,95 €, počas špeciálnych akcií zadarmo
 • možnosť vyzdvihnutia tovaru na odbernom mieste
 • tovar je vždy skladom
 • 90 dní na vrátenie objednávky
 • možnosť zabaliť ako darček
 • poradenská infolinka
 • dobrá komunikácia a ústretový zákaznícky servis

Nevýhody e-shopu notino.sk

 • žiadne

Čo hovoria na notino.sk zákazníci?

Zákazníci a nielen tí, ktorí na notino.sk nakupujú pravidelne hodnotia e-shop veľmi kladne. V bohatej ponuke výrobkov nájdu vždy presne to, čo hľadajú a navyše za priaznivé ceny. V rámci výpredaja ši špeciálnych akcií sa na notino.sk nakupuje nielen výhodne ale aj expresne rýchlo a často s poštovným zadarmo. Objednávku je možné do 90 dní vrátiť a vyzdvihnúť si ju na odbernom mieste aj v zásieľkovni. Pozitívne je hodnotená aj komunikácia so zákazníckym centrom aj priebeh prípadných reklamácií. Medzi klientmi sa čoraz väčšej obľube tešia darčekové kazety aj možnosť zabaliť produkt do nádhernej krabice. 

Negatívne skúsenosti sa medzi zákazníkmi nájdu len veľmi ojedinele, keďže každá sťažnosť či nedorozumenie posúva e-shop dopredu, smerom k výlučnej spokojnosti.