Zľavy, kupóny a zľavové kódy Notino.sk

BLACK FRIDAY 2019

Zľava až 70 % na vybrané produkty a -20 % na top značky + darčeky

 • Platí do 14.12.2019
 • Využilo 5 ľudí
Využiť akciu

Svet vôní a kozmetiky už dávno nie je len doménou žien, ktoré chcú byť za každých okolností neodoľateľné. Vstúpte do internetového obchodu notino.sk, ktorý ponúka viac ako 60 000 produktov od 1 500 značiek na jednom mieste. V ponuke nájdete nielen vyhľadávané svetové značky ale aj produkty menších lokálnych výrobcov, ktoré si zaslúžia pozornosť. Rada sa odmeníte novou vôňou či kozmetikou ale ešte radšej voňavým darčekom obdarúvate? E-shop notino.sk poradí s výberom ženám a mužom rovnako. Pripravte sa na špeciálne akcie, výpredaje a zľavové kódy, vďaka ktorým sa môžete často tešiť z doručenia zadarmo.

Voňavá ponuka výrobkov pre každého

Každých 5 sekúnd sa poteší produktom z notino.sk jeden zákazník! Tovar, ktorý si môžete na e-shope zakúpiť pochádza od certifikovaných dodávateľov a je tej istej kvality, ktorá sa dodáva do klasických kamenných predajní. Nezáleží na tom, či túžite po novom parfume, telovej či vlasovej kozmetike, dermatokozmetike, dekoratívnej kozmetike, produktoch pre mužov či úchvatnej vône do bytu. Internetový obchod notino.sk je pripravený doručiť vám za pár dní presne to, čo potrebujete!

Kvalita, originalita aj darčekové kazety

Notino.sk je nákupným rajom pre každého milovníka kvalitných a originálnych vôní, ktoré vás a vašich najbližších budú sprevádzať všednosťou bežných dní a tým výnimočným dodajú neopakovateľné čaro. Vybrať si môžete z noviniek, limitovaných sérií, darčekových balení aj personalizovaných parfumov svetoznámych aj začínajúcich značiek. Pri výbere kozmetiky či dekoratívnej kozmetiky sa môžete nechať inšpirovať nielen sekciou najpredávanejších produktov ale aj tými, ktoré odporúčajú spokojní zákazníci. Nezáleží na tom, či túžite po niečom výnimočnom vy, alebo hľadáte vhodný darček.  Na notino.sk splnia požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta. 

Výhody e-shopu notino.sk

 • široký sortiment tovaru kvalitných značiek
 • prehľadný e-shop
 • doručenie od od 1,95 €, počas špeciálnych akcií zadarmo
 • možnosť vyzdvihnutia tovaru na odbernom mieste
 • tovar je vždy skladom
 • 90 dní na vrátenie objednávky
 • možnosť zabaliť ako darček
 • poradenská infolinka
 • dobrá komunikácia a ústretový zákaznícky servis

Nevýhody e-shopu notino.sk

 • žiadne

Čo hovoria na notino.sk zákazníci?

Zákazníci a nielen tí, ktorí na notino.sk nakupujú pravidelne hodnotia e-shop veľmi kladne. V bohatej ponuke výrobkov nájdu vždy presne to, čo hľadajú a navyše za priaznivé ceny. V rámci výpredaja ši špeciálnych akcií sa na notino.sk nakupuje nielen výhodne ale aj expresne rýchlo a často s poštovným zadarmo. Objednávku je možné do 90 dní vrátiť a vyzdvihnúť si ju na odbernom mieste aj v zásieľkovni. Pozitívne je hodnotená aj komunikácia so zákazníckym centrom aj priebeh prípadných reklamácií. Medzi klientmi sa čoraz väčšej obľube tešia darčekové kazety aj možnosť zabaliť produkt do nádhernej krabice. 

Negatívne skúsenosti sa medzi zákazníkmi nájdu len veľmi ojedinele, keďže každá sťažnosť či nedorozumenie posúva e-shop dopredu, smerom k výlučnej spokojnosti.