Zľavy, kupóny a zľavové kódy Odevypracovne.sk

Doprava nad 50€ zadarmo.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 12 ľudí
Využiť akciu

Akcie na pracovnú obuv.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 13 ľudí
Využiť akciu

Internetový obchod Odevypracovne.sk vám ponúka široký výber pracovného oblečenia, obuvi a doplnkov. K dispozícií je aj služba potlač loga, kde si môžete pracovné oblečenia dať označiť vašim logom. Nájsť tu môžete aj rôzne ochranné pomôcky, dopravné značenie a pracovné náradie. Pri každej objednávke nad 50€  máte dopravu zadarmo.

Dámske a pánske pracovné oblečenie, obuv a rukavice

V ponuke môžete nájsť rôzne pracovné odevy, ktoré sú určené pre dámy i pre pánov. Napríklad monterky, tričká, mikiny, bundy, pršiplášte, reflexné odevy, zdravotnícke odevy, zváračské oblečenie, maskáče a vojenské oblečenie, súpravy , bundy, vesty, šiltovky a mnoho iného. K dispozícií sú dámske veľkosti XS - 3XL a pánske veľkosti  XS - 5XL.

Okrem toho sa tu nachádza široký výber pracovnej obuvi. Nájdete tu rôzne pánske i dámske veľkosti, od najmenšej veľkosti 35 až po najväčšiu veľkosť 52. Napríklad sandále, poltopánky, čižmy,  zimnú obuv, zdravotnícku ortopedickú obuv, zváračskú obuv a iné.

Nájsť tu môžete i pracovné rukavice rôznych druhov. Napríklad chladu odolné a teplu odolné, antistatické, gumené, textilné, protiporézne, kombinované a mnoho iných. Rukavice sú v ponuke malých i veľkých rozmerov - od veľkosti XS až po XXL.

 

Ochranné pomôcky, dopravné značenie aj pracovné náradie

Nachádzajú sa tu i ochranné pomôcky, ktoré zabezpečujú bezpečnosť pri práci. Napríklad okuliare, pracovné bedrové pásy, ochrana hlavy, pracovné štíty, ochrany kolien, detektory plynu, pracovné zváračské kukly a pomôcky, ochrana sluchu a iné. Kúpiť tu môžete aj ochranné značenia - reflexné pásiky, kľúčenky, alkoholtester, označovacie pásky atď. Okrem toho tu ešte môžete nájsť široký výber pracovného náradia.

E-shop ponúka aj službu potlač loga, kde si môžete vaše logo dať potlačiť napríklad na prilbu, šiltovku alebo flísované odevy.

 

Výhody e-shopu Odevypracovne.sk

 • široký výber pracovného oblečenia a obuvi
 • kvalitný tovar
 • rýchle doručenie
 • výborná komunikácia
 • tovar zodpovedá popisu
 • potlač firemného loga

 

Nevýhody e-shopu Odevypracovne.sk

 • sem-tam nesadla veľkosť obuvi alebo oblečenia
 • niekedy tovar uvedený skladom reálne skladom nie je

 

Čo hovoria na e-shop Odevypracovne.sk zákazníci?

Zákazníci si cenia široký výber pracovného oblečenia a pracovnej obuvi. Dodaný tovar je kvalitný a opis tovaru aj zodpovedá skutočnosti. Čo sa týka doručenia tovaru, prebieha bez komplikácií a načas. Mnohí zákazníci si pochvaľujú originálnu potlač vlastného loga na pracovné odevy. Komunikácia s e-shopom je výborná, pričom majú skutočne aktívny záujem o zákazníka a snahu vyriešiť každý problém.

Našlo sa aj pár negatívnych skúseností. Jednalo sa o nesprávnu veľkosť pracovnej obuvi alebo oblečenia. Síce sú k dispozícií veľkostné tabuľky, ale pri objednávaní tovaru cez internet sa sem-tam stane, že veľkosť presne nesadne. Ďalším problémom bola dostupnosť tovaru. Niekedy tovar uvedený skladom reálne skladom nebol, čím vznikla dlhšia čakacia doba a tým pádom boli aj zákazníci nespokojní. Pri ďalších problémoch sa vždy e-shop odevypracovne.sk snažil problém vyriešiť k spokojnosti zákazníka.