OKAY.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Aktuálne akcie

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 13 ľudí

Expirované kupóny

5€
Zľava

Zľavový kód 5 € na elektroniku pri nákupe nad nad 50 €

Platí na vybrané produkty

 • Ešte nikto nevyužil
20€
Zľava

Zľavový kód 20 € na elektroniku pri nákupe nad nad 200 €

Platí na vybrané produkty

 • Ešte nikto nevyužil
40€
Zľava

Zľavový kód 40 € na elektroniku pri nákupe nad nad 400 €

Platí na vybrané produkty

 • Ešte nikto nevyužil
40€
Zľava

Zľavový kód 40€ na nábytok pri nákupe nad 800€

Platí na vybrané produkty

 • Ešte nikto nevyužil

Popis obchodu OKAY.sk

Okay.sk je eshop zameriavajúci sa na predaj elektroniky a nábytku. Sú to dva základné segmenty sortimentu, na ktoré sa špecializuje.

Obchod funguje od roku 1994, avšak na slovenský trh vstúpil až v roku 2002. Otvoril už viac ako 120 predajní v Čechách a na Slovensku. Expanzia neustále pokračuje, okay.sk stále hľadá nové priestory, kde by mohol byť k svojim zákazníkom bližšie aj vďaka kamenných predajniam.

V sortimente obchodu nájdeme elektroniku v niekoľkých kategóriách ako mobilné telefóny, televízory, veľké spotrebiče, malé spotrebiče, notebooky, počítač a herné konzoly, audio-video a foto technika, smart elektronika a príslušenstvo všetkého druhu.

Ponuka nábytku obsahuje sedacie súpravy, postele, matrace, rošty, kuchyne, jedálne, obývacie izby, spálne, rôzne interiérové doplnky, špeciálny drevený nábytok a pod.

Okrem predaja produktov Okay.sk ponúka aj rôzne služby ako sú doprava, inštalácia, splátkový predaj, predĺžená záruka, blesková výmena, servis a tiež garancia najnižšej ceny.

V predajniach, ale aj na zákazníckej linke vždy nájdete vyškolený personál, ktorý by mal rozumieť vašim otázkam a požiadavkám a poskytne vám odborné poradenstvo.

Web eshopu je jednoduchý, avšak prehľadný a obsahuje množstvo obsahu a informácií. V hornej časti môžete vyhľadávať konkrétny tovar vo vyhľadávači alebo sa preklikávať jednotlivými kategóriami a podkategóriami, v ktorých viete veľmi dobre filtrovať na základe typu, značky, ceny a iných vlastností zaradeného sortimentu.

Detaily produktov sú veľmi dobre graficky spracované, obsahujú všetky potrebné informácie, priamo linky na využitie ďalších služieb, sú spárované so súvisiacim príslušenstvom a iným doplnkovým tovarom.

Okay.sk má na svojom webe aj sekciu „Zľavy a akcie“, kde nájdete aktuálne zľavnený tovar za výhodné ceny, ďalej tu nájdete sekciu „Novinky“, kde si viete prezrieť najnovšie pridaný tovar najmä v segmente nábytku, pravidelne organizuje akciu „Black Friday“ a iné sezónne výpredaje.

Okay zľavový kupón

Radi nakupujete so zľavou? Okay zľavový kupón vám pomôže ušetriť. Jednoducho si vyberte akciu a kliknite na tlačítko. Ak ide o zľavový kód, uplatnite si ho pri dokočovaní objednávky. Je to naozaj jednduché a pomôže to uľaviť vašej peňaženke.

Výhody nákupu v Okay.sk

-          Rýchle doručenie

-          Veľký výber

-          Výhodné ceny

-          Profesionálna komunikácia

-          Časté zľavy a akcie

-          Možnosť osobné odberu

-          Nadštandardné služby

-          Dostupnosť kamenných predajní

-          Kvalitný tovar

 

Nevýhody nákupu v Okay.sk

-          Občas problémy s reklamáciami

-          Objednávky môžu meškať

-          Chýba vernostný program

 

Čo hovoria o Okay.sk zákazníci

V drvivej väčšine sú bezpodmienečne spokojní, pretože veľký výber, dobré ceny a rýchle doručenia je v podstate to, čo zákazníkovi stačí. Ak sa k tomu pridajú kvalitné produkty, ktoré mu vydržia a nemusí ich zakaždým reklamovať, stane sa verným zákazníkom. Takých má Okay.sk aj vďaka garancii najnižších cien veľa a svoj obchod iba chvália.

Z tých málo, ktorí majú opačný názor, sa dá vyčítať, že museli na tovar čakať neohlásene dlho, že im prišiel poškodený a následne sa ešte dokázali pohádať so zákazníckou linkou kvôli reklamácii. Stáva sa to občas u každého predajcu.

Podobné kupóny

Zľava 15%

 • Končí zajtra
 • Využil 1 človek

Sleva 6 $ při nákupu nad 50 $

 • Platí už len 3 dni
 • Využilo 5 ľudí

Sleva 9 $ při nákupu nad 80 $

 • Platí už len 3 dni
 • Ešte nikto nevyužil

Sleva 14 $ při nákupu nad 140 $

 • Platí už len 3 dni
 • Využil 1 človek

Sleva 24 $ při nákupu nad 200 $

 • Platí už len 3 dni
 • Využil 1 človek

Recenzie zákazníkov

Ide o známy a obľúbený obchod s elektrom a nábytkom, ktorý už má vybudované svoje meno a preto sa teší veľkej klientele. Zákazníci sú väčšinou spokojní s rýchlosťou doručenia, s cenami a s veľkým výberom. Nájdu sa však aj chybičky. Prečítajte si o tom v recenziách.

Heureka.sk

Obchod odporúča 90 % zákazníkov s priemerným hodnotením spokojnosti 4,5 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná doba dodania je menej ako 3 dni a 97 % zákazníkov deklaruje, že na tovar nikdy nečakali dlhšie ako 10 dní.

Rýchlosť doručenia a ceny patria medzi najčastejšie skloňované plusy tých spokojných zákazníkov. Okrem toho si cenia aj ochotu a komunikáciu personálu, či veľký výber tovaru.

Tí, ktorí mali horšie skúsenosti, narazili na meškajúce objednávky, poškodený tovar, nedorozumenia v komunikácii a nemuseli sa im páčiť ani ceny.

Refundo.sk

V recenzii, kde nájdeme iba čosi vyše 20 rôznych názorov, je drvivá väčšina pozitívnych až stopercentných. A to vo všetkých troch sledovaných parametroch, čiže dodacia lehota, prehľadnosť obchodu aj kvalita komunikácie. Tí, ktorí nie sú celkom spokojní, mali zlé skúsenosti s komunikáciou, doručením, kvalitou tovaru a pod. Je ich však veľmi málo. Obchod je hodnotený mimoriadne pozitívne.

Pricemania.sk

Celkové hodnotenie 86 % vychádza z prakticky obdobných hodnotení čiastkových parametrov: prehľadnosť obchodu 85 %, dodacia lehota 86 % a prístup a komunikácia 86 %. To všetko odzrkadľujú aj individuálne hodnotenia zákazníkov. Tí najčastejšie pochvaľujú ceny, výber, dodanie. Ale sú aj takí, ktorí sa na obchod veľmi hnevajú napr. kvôli zavádzajúcim či nepresným informáciám, problémom s reklamáciou, kvôli meškajúcim objednávkam atď.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu OKAY.sk

80%


Pozitívne hodnotenie: 1
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 10

Umývačka

Kijola

Pozitíva:


 • cena
 • výber
 • možnosť dohodnutia konzultácie

Hodnotenie užívateľa Kijola:

Odporúčanie e-shopu:

Dodacia doba (dni):
10


Dohodli sme si konzultáciu kvôli umývačke. Poradili a je perfektná! Upozornili nás, že dodanie môže trochu trvať lebo mali niečo so skladom. Vôbec nám to nevadilo - došla do asi desiatich dní takže nič hrozné


Vaša recenzia na e-shop OKAY.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu OKAY.sk.
Rezenicu na e-shopu OKAY.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre OKAY.sk