Zľavy, kupóny a zľavové kódy Parfémy Elnino

Bonipo

Čo má Parfémy Elnino práve vo výpredaji? Inšpirujte sa

Akciová ponuka parfumov a kozmetiky.

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 14 ľudí
Využiť akciu
Bonipo

Parfémy Elnino

Internetový obchod Elnino je určený predovšetkým pre ženy, ktoré chcú byť krásne. V ponuke má všetko pre krásu. Vybrať si môžete z rôznych vôní, vecí na líčenie, vlasy, telo i pleť. Dokonca majú produkty aj pre deti. Ak chcete mať zdravú a krásnu pleť, treba si vybrať. V Elnino máte aj výhodné poštovné, a to od 2,20 eura za akúkoľvek formu dopravy a platby kamkoľvek po Slovensku.

Kozmetika a všetko pre telo

Elnino ponúka všetko pre krásu. Vybrať si môžete z kozmetiky na líčenie, alebo produktov na vlasy či telo. Ak hľadáte veci na líčenie, vyberte si zo sortimentu na oči, pery, tvár, nechty či doplnky na líčenie alebo dekoratívne kazety. Korunou krásy sú vlasy, preto Elnino ponúka všetko potrebné, aby ste mali krásne a zdravé vlasy. Vybrať si môžete zo šampónov, kondicionérov, balzamov na vlasy, hrebeňov, žehličiek, kúlm i fénov. Dokonca produkty na vlasy sú ako pre ženy, tak pre mužov či deti. Ak hľadáte produkty pre telo, rozmaznávajte sa sprchovacou kozmetikou, telovými mliekami, krémami či peelingami. Tiež si môžu vybrať ako ženy, tak muži či deti.

 

Voňavky a najlacnejšie parfumy

V ponuke Elnino nechýbajú ani voňavky či parfumy. Vybrať si môžete zo svetoznámych značiek ako Chanel, David Beckham, GUESS, Marc Jacobs či Roberto Cavalli. Na výber sú parfumované, toaletné či kolínske vody. Najlacnejšie parfumy nájdete práve v Elnino, pretože to si pre svojich zákazníkov pripravuje pravidelné akcie a zľavy. Ak vy tak môžete mať doma kvalitnú a značkovú voňavku či parfum za cenu, ktorá nezruinuje vašu peňaženku. Akcie sa však netýkajú len parfumov, ale za zvýhodnené ceny si môžete kúpiť aj kozmetiku či doplnky.

 

Výhody e-shopu Parfémy-Elnino.sk

  • milá obsluha
  • rýchle vybavenie objednávky
  • veľmi dobré ceny
  • veľký sortiment
  • komunikácia s obchodom

 

Nevýhody e-shopu Parfémy-Elnino.sk

  • chýbajúci tovar
  • kvalita produktov

 

Čo hovoria zákazníci na Parfémy-Elnino.sk?

Zákazníci, ktorí pravidelne v Elnino nakupujú, sú nadmieru spokojní. Chvália predovšetkým široký sortiment, skvelé ceny i rýchle dodanie. Oceňujú tiež komunikáciu s obchodom a pravidelné zľavy a akcie.

Malé nezrovnalosti sa vyskytli pri väčšej objednávke, kedy jeden z objednaných tovarov chýbal. Tiež sa našli zákazníci, ktorí pochybovali o kvalite produktov, predovšetkým parfumov, avšak obchod so svojimi zákazníkmi komunikuje. Elnino je certifikovaný internetový obchod, ktorý ponúka len originálny tovar. Chýbajúci tovar sa snažil tiež so zákazníkom vyriešiť k jeho spokojnosti.

Ako si vybrať správnu vôňu v ElNino

Každá žena chce krásne voňať a omámiť tým všetkých naokolo. Takisto aj muži radi ohurujú príjemnou vôňou. Veď nie nadarmo sa hovorí, že čuch je našim najsilnejším zmyslom a niektoré vône si dokážeme vybaviť aj po rokoch. Preto neraz investuje nemalé peniaze do voňavky. Mnohí si však lámu hlavu nad tým, či si vybrať parfum alebo toaletnú vodu?

Parfum, parfumovaná voda či toaletná voda vlastne určuje množstvo vonného podielu v danej vôni. Jednoducho povedané, označenie nám napovie, aká silná je vôňa a ako dlho na tele vydrží.

Celý článok