Pelikan.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Akciové letenky

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 18 ľudí
Akcia

Akciové pobyty

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 5 ľudí

Ako použiť kupón na Pelikan.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Pelikan.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Uplatniť kupón“ a potvrďte tlačidlom „Uplatniť kupón“.

Najčastejšie otázky pre Pelikan.sk

 • Akým spôsobom môžem uhradiť letenku?
  Máte k dispozícii 4 možnosti. Platiť môžete platobnou kartou, prostredníctvom faktúry a úhrady cez internet banking, priamy vkladom na jeden z našich účtov, a napokon môžete platiť aj platobným tlačidlom, kedy platby na rozdiel od klasického prevodu prebehne rýchlejšie.
 • Dokedy musím letenku zaplatiť?
  Splatnosť sa dozviete po dokončení rezervácie, nájdete ju aj vo vašej faktúre a v potvrdzujúcom emaile. Najrýchlejším spôsobom platby je úhrada online platobnou kartou.
 • Ako postupovať pri stornovaní letenky?
  Čo najskôr kontaktujte náš zákaznícky servis, aby sme overili, či je vaša letenka ešte refundovateľná. Pri záväzných objednávkach leteniek použite formulár z nášho webu (https://cdn.pelikan.sk/SK/drupal8/storno_formular_SK.pdf), ktorý potom vyplnený a podpísaný elektronicky pošlete emailom ešte pred odletom. Pri nízkonákladových letenkách, ak je to možné, môžete storno urobiť priamo.
 • Kedy najneskôr môžem letenku stornovať?
  Odporúčame stornovať letenku najneskôr 24 hodín pred odletom. Vo výnimočných prípadoch je to možné aj neskôr, ak je stanovený presný časový limit pre storno letenky.
 • Kedy mi budú vrátené peniaze za storno letenky?
  Môže to trvať 6 až 8 týždňov.
 • Môžem stornovať aj objednávku dovolenkového pobytu?
  Je to možné, avšak hrozí vám zmluvná pokuta. Jej výšku v prípade stornovanie objednávky nájdete vo Všeobecných obchodných podmienkach pre predaj Zájazdov CK Pelikán v článku VII.
 • Môžem si poistenie k letenke zakúpiť aj dodatočne neskôr?
  Áno, je to možné. Rátajte však s tým, že typ poistenia STORNO nadobúda platnosť až po 10 kalendárnych dňoch od úhrady poistného.
 • Aké druhy poistenia sú v ponuke?
  K dispozícii máte dva základné balíky. Lacnejšie poistenie STORNO zahŕňa storno letenky v prípade choroby a podobne. Rozšírený balík KOMPLET má okrem spomínaného storna rozšírené storno o ďalšie dôvody, obsahuje aj úrazové poistenie, poistenie zodpovednosti, liečebných nákladov a batožiny.

Popis obchodu Pelikan.sk

Pelikan.sk je najväčší predajca leteniek na Slovensku. Spoločnosť pelicantravel.com s.r.o. vznikla v roku 2004. Išlo o prvého online predajcu leteniek, ubytovania, cestovného poisteniach a ďalších cestovateľských produktov.

Predajca prináša dostupné riešenia pre vaše cestovanie dostupné 24 hodín denne za najlepšie ceny na trhu a spoľahnúť sa môžete tiež na profesionalitu a kvalitu všetkých služieb.

V ponuke pelikan.sk nájdete to najlepšie z portfólia viac ako 800 leteckých spoločností. Pravidelné akcie a súťaže lákajú zákazníkov a vytvárajú skutočne bezkonkurenčné ponuky na trhu.

Na pelikan.sk môžete využívať rôzne akciové kalendáre, kde máte garanciu najnižšej ceny. Vyhľadávať letenky a spiatočné letenky môžete v 3- až 7-dňových intervaloch.

Základnú ponuku tvoria letenky, akciové letenky, akciové pobyty, dovolenky a to všetko v zahraničí i na Slovensku. Okrem toho pelikan.sk ponúka aj ďalšie služby ako rekreačné poukazy, skupinové letenky, darčekové poukážky, autá na prenájom, rezerváciu hotelov či objednávku zážitkového darčeka.

 

Výhody nákupu na pelikan.sk

-          Veľký výber leteniek, pobytov a dovoleniek na jednom mieste

-          Najvýhodnejšie ceny na trhu

-          Prehľadný, atraktívny a intuitívny web

-          Výhody pre registrovaných zákazníkov

-          Časté akcie a súťaže

-          Viac možností platby

-          Rýchle vybavenie

 

Nevýhody nákupu na pelikan.sk

-          Niekedy vyššie ceny v porovnaní s inými prepravcami

-          Občas nedorozumenia v komunikácii

 

Čo hovoria o pelikan.sk zákazníci

Iba samé pozitíva. Teda v drvivej väčšine prípadov. Tí, čo zájazdy od Pelikána nakupujú, sa pravidelne vracajú, pretože vedia, že tu vždy nájdu veľký výber, rôzne varianty, dobré ceny, skvelé služby a najmä sa môžu spoľahnúť na dobrú komunikáciu, dostupné informácie a rýchle vybavenie.

Občas sa však nájdu názory tých, ktorí mali zlé skúsenosti s refundáciou leteniek, s nedorozumením v komunikácií, alebo majú pocit, že ceny by mohli byť aj nižšie.

Akciové letáky Pelikan.sk