Najčastejšie otázky pre PEPCO

 • Aké spôsoby platby akceptujete?
  V našich predajniach môžete platiť, samozrejme, v hotovosti. Okrem toho môžete platiť aj kartou (akceptujeme všetky platobné karty okrem American Express). Platiť však nemôžete poukážkami a nemôžete nakupovať ani na faktúru.
 • Ako si môžem overiť dostupnosť konkrétneho výrobku v danej predajni?
  Informácie o dostupnosti získate prostredníctvom emailovej adresy zakaznik@pepco.sk alebo na telefónnom čísle +421 233 056 067. K dispozícii sme vám po všetky pracovné dni od 09:00 do 17:00 hod. Výrobky z letáku sú dostupné vo všetkých predajniach od začiatku akcie až do vyčerpania zásob.
 • Ako si môžem rezervovať tovar v predajni?
  Tovar si môžete rezervovať priamo v predajni, v ktorej ste tovar našli. Tovar vám však môžeme rezervovať maximálne na dobu jedného dňa. Produkty z letáku nie je možné rezervovať vôbec. Rezervácia cez zákaznícky servis taktiež nie je možná.
 • Kde všade sa dostanem k informáciám o akciách a výpredajoch?
  O všetkých akciách, zľavách a výpredajoch informujeme v našom letáku, na našom webe pepco.sk a tiež na oficiálnych profiloch na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.
 • Kedy a ako môžem tovar vymeniť alebo vrátiť?
  Vďaka našej službe „Garancia vrátenie peňazí“ môžete do 30 dní od zakúpenia tovar vymeniť alebo vrátiť v akejkoľvek našej predajni. Podmienkou je, aby bol, samozrejme, nepoškodený a bez známok používania. Stačí tovar spolu s pokladničným blokom aj pôvodnými štítkami a cenovkami priniesť do predajne a my vám ho vymeníme za iný podľa vášho želania, alebo vám vrátime peniaze. Niektoré druhy tovaru však z hygienických dôvodov nie je možné vymeniť ani vrátiť.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Na všetky produkty zakúpené v PEPCO sa vzťahuje záručná doba 24 mesiacov. Počas tejto lehoty máte právo uplatniť si reklamáciu v ktorejkoľvek z našich predajní. Prineste chybný výrobok aj s dokladom o kúpe a vyplňte reklamačný formulár. Reklamácia bude vybavená do 30 dní. O kladnom alebo zamietavom posúdení reklamácie vás budeme informovať. Proti zamietavému stanovisku na reklamáciu môžete stále podať odvolanie a to opäť priamo v predajni. Ak bude vaša reklamácia prijatá, najneskôr do 14 dní vám vrátime peniaze na vašu kartu (účet).
 • Kde nájdem kontakty v prípade problémov a priamych otázok?
  Akékoľvek vaše otázky alebo problémy vám pomôžeme vyriešiť aj osobne na akejkoľvek našej predajni. Okrem toho sú vám k dispozícii email zakaznik@pepco.ska telefónne číslo +421 233 056 067.

Popis obchodu PEPCO

PEPCO je európska sieť diskontných predajní so širokým sortimentom pre rodinu a domácnosť. Vznikla v roku 1999 v Poľsku.

Na Slovensku PEPCO získal prvenstvo medzi najpopulárnejšími predajcami detského oblečenia a vyniká aj ako dodávateľ dekoratívneho tovaru do domácnosti.

Misiou značky je zabezpečiť zákazníkom čo najjednoduchší prístup k produktom dennej spotreby, ako oblečenie, doplnky a iné produkty na udržiavanie domácnosti. Čo najjednoduchší prístup znamená aj najnižšie ceny.

PEPCO sa chce stať najväčšou, najlepšou, najvýhodnejšou a najznámejšou európskou diskontnou značkou v predaji oblečenia a doplnkov do domácnosti.

V ponuke tovaru nájdeme produkty pre domáce zvieratá, pre deti aj dospelých, doplnky a výrobky pre chod domácnosti a sezónny tovar na rôzne príležitosti či slávnosti v roku.

K dispozícii je aj PEPCO mobilná aplikácia, v ktorej nájdete aktuálne letáky so zľavami, akciami a aktuálnymi hitmi v ponuke. Nájdete v nej aj rôzne inšpirácie pre nákup a mapu všetkých a najmä tých najbližších predajní. Navyše každý týždeň vás v appke čaká odmena.

Sieť v Európe zamestnáva viac ako 16.000 ľudí a má vyše 1700 predajní. Mesačne počíta viac ako 15 miliónov klientov, pre potreby ktorých každý deň dodáva vyše 2500 paliet s tovarom do 11 krajín.

Momentálne PEPCO pôsobí na Slovensku, v Českej republike, v Poľsku, Rumunsku, Maďarsku, Bulharsku, Chorvátsku, Slovinsku, Lotyšsku, Estónsku a Litve.

Výhody nákupu v PEPCO:

-          Nízke ceny v porovnaní s konkurenciou

-          Široká a zaujímavá ponuka doplnkov

-          Dizajnovo atraktívne produkty

-          Veľká sieť predajní po celej krajine

-          Výhodné akcie, zľavy a výpredaje

 

Nevýhody nákupu v PEPCO:

-          Nižšia kvalita niektorých produktov

-          Občas problémová komunikácia so zákazníkmi

 

Čo hovoria o PEPCO zákazníci

PEPCO medzi zákazníkmi vyhráva v prvom rade vďaka cenám, ktoré sú v porovnaní s konkurenciou naozaj bezkonkurenčné. Ak k tomu pripočítame časté akcie, zľavy a výpredaje, ťažko nájdeme obchod s podobným sortimentom, kde sa dá nakúpiť lacnejšie. Veľa ľudí oceňuje aj pekné prevedenie doplnkov do domácností a napr. detského oblečenia.

Na druhej strane zákazníci často prízvukujú, že cena korešponduje s kvalitou a produkty z PEPCA veľmi dlho nevydržia. Kvalita oblečenia po pár vypraniach výrazne klesá. Väčšina ďalších produktov taktiež nepôsobí ako top kvalita.