Zľavy, kupóny a zľavové kódy Pixypie.com

Všetky kupóny

Doprava zadarmo
Doprava zdarma

Doprava zdarma pri objednávke nad 15 EUR

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Najčastejšie otázky pre Pixypie.com

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete na dobierku, teda až pri prevzatí tovaru. Vopred môžete platiť online platobnou kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro) alebo rýchlym online bankovým prevodom cez tlačidlá bánk. Využiť môžete aj bežný bankový prevod, ale v tomto prípade pripísanie peňazí na účet predajcu môže trvať aj tri dni.
 • Ako doručujete tovar?
  Tovar si môžete nechať doručiť Slovenskou poštou priamo na svoju adresu alebo na poštu. Využiť môžete aj výdajné mieste Zásielkovne, kam vám objednávka dorazí a vy si ju vyzdvihnete osobne, prípadne vám Zásielkovňa doručí balík priamo k vám domov. Jednotlivé druhy dopravy sú spoplatnené podľa aktuálneho sadzobník, no pri nákupe nad 50 eur ju máte zadarmo.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Vrátiť tovar, teda odstúpiť od kúpnej zmluvy, môžete najneskôr do 14 dní od prevzatia objednávky. Odstúpenie od zmluvy oznámte ideálne emailom na adresu hana@pixypie.com. Uveďte svoje meno, kontaktné údaje, dátum a číslo objednávky, no a číslo účtu, kam chcete vrátiť peniaze. Tovar potom pošlite doporučene na adresu Royal Companies s.r.o., Púpavová 43, 84104 Bratislava. Peniaze vám budú vrátené do 14 dní
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Reklamáciu môžete uplatniť počas platnej 24-mesačnej záručnej doby. O reklamácii informujte predajcu ideálne emailom na adrese hana@pixypie.com alebo telefonicky na čísle +421 910 829 509. Budete informovaní o ďalšom postupe. Zvyčajne je potrebné reklamovaný tovar priniesť alebo poslať na adresu Royal Companies s.r.o., Púpavová 43, 84104 Bratislava. Môžete požiadať aj o konkrétny spôsob vybavenia reklamácie. Tá bude vybavená najneskôr do 30 dní a o jej výsledku budete informovaní.
 • Kam sa mám obrátiť v prípade ďalších otázok?
  Ak máte akékoľvek iné otázky alebo riešite akékoľvek problémy, neváhajte sa ozvať na telefónne číslo +421 910 829 509 alebo na emailovú adresu hana@pixypie.com. Využiť môžete aj online kontaktný formulár, ktorý nájdete na webe eshopu v sekcii „Kontakty“.

Popis obchodu Pixypie.com

Eshop pixypie.cz sa označuje za také malé rodinné kráľovstvo edukačné-kreatívnych hračiek. Prevádzkuje ho rodina Kráľových, ktorá všetky hračky testuje aj svojimi vlastnými malými deťmi a vyberá je veľmi dôsledne.

V ponuke nájdete originálne, odskúšané a v praxi využiteľné hračky z kvalitných materiálov. Mnohé z nich sú ručne vyrábané známymi a talentovanými hand-made tvorcami a nádherne dizajnované.

Ponuka produktov v e-shope sa neustále aktualizuje a rozširuje o nové a lepšie kúsky.

Nie sú to obyčajné tuctové hračky, ktoré vašim deťom iba zabíjajú čas. Sú to unikátne výtvory, ktoré vaše deti vzdelávajú, učia aj vychovávajú. Pomáhajú im rozvíjať svoje motorické aj kognitívne schopnosti.

Nájdete tu hračky pre najmenšie batoľatá, náhrdelníky, hryzadlo, klipy na cumlíky aj reťaze na kočíky, magnetky, rôzne motorické hračky, puzzle, samolepky aj detské tetovačky, omaľovánky, vyškrabávací obrázky, kartové a spoločenské hry, origami, pečate, veľký výber kreatívnych potrieb a setov, farby na tvár, zástery aj nákrčníky a mnoho ďalšieho.

Na stránke si môžete vybrať hračky podľa typu alebo podľa veku dieťaťa, pričom výber je veľký od prvých mesiacov až po 10 rokov. Obchod ponúka aj rôzne nápady na darčeky pre vaše deti, ale aj pre mamičky a ženy.

Tzv. „Pixyblog“ obsahuje zaujímavé články s tipmi, radami, odporúčaniami, testy či výbery rôznych hračiek, darčekov a iných výrobkov pre deti.

Web je veľmi pekný a hlavne prehľadný. Je plný obrázkov, aby ste videli, čo vlastne nakupujete. Na úvodnej stránke nájdete banner, na ktorom sa striedajú rôzne špeciálne ponuky a tiež rovno ponuky zaujímavých produktov, noviniek, najpredávanejších vecí pod.

Detaily jednotlivých výrobkov a hračiek sú tiež veľmi pekne a obsažne spracované. Dozviete sa všetky potrebné informácie a parametre, eshop vám intuitívne navrhne súvisiace alebo podobné produkty a ukáže vám dobré obrázky.

 

Výhody eshopu pixypie.com:

-          Bezpečné a kvalitné produkty pre deti

-          Vysoká skladová dostupnosť

-          Rýchle doručenie

-          Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 eur

-          Ústretová komunikácia

-          Zaujímavý blog

 

Nevýhody eshopu pixypie.com:

-          Chýba kamenná predajňa

Čo hovoria o eshope pixypie.com zákazníci

Pre tých rodičov, ktorí hľadajú pre svoje deti unikátne ručne vyrábané edukačno-kreatívne hračky, je to správne miesto na nákup. Vracajú sa sem radi aj vďaka veľmi ústretovej komunikácii a peknému webu. Pretože eshop dokáže objednávky doručiť pomerne rýchlo, sťažnosti kvôli dodacej dobe sa taktiež nemnožia.

 

Ako použiť kupón na Pixypie.com

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Pixypie.com a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Vložte zľavový kód“ a potvrďte tlačidlom „Pridať“