PLANEO Elektro zľavové kódy a kupóny

Akcia

AKCIE a výpredaje - Využite zľavy ešte dnes!

V planeo prebiehajú zaujímavé zľavy. Vyberte si zo super produktov ešte dnes.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 196 ľudí
Akcia

Zľava na vystavený tovar!

V planeo prebieha výpredaj vystaveného tovaru so zľavou.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 138 ľudí
Akcia

PLANEO zľava na televízory

V Planeo Elektro prebiehajú výpredaje na televízory so zľavou!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 91 ľudí
Akcia

Výpredaj čiernej techniky - Zľava!

V planeo prebiehajú výpredaje na čiernu techniku. Neváhajte a nakúpte ešte dnes.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 74 ľudí

Expirované kupóny

Tento obchod teraz neponúka žiadne kupóny ani akcie

Popis obchodu PLANEO Elektro

PLANEO Elektro je najrýchlejšie sa rozvíjajúca sieť maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou na Slovensku. Môže sa pýšiť stabilným a dlhoročným zázemím na trhu.

Od polovice roku 2009 na našom území funguje 51 maloobchodných predajní, ktoré ponúkajú zákazníkom široký sortiment spotrebnej elektroniky, malé a veľké domáce spotrebiče, IT techniku, telekomunikačnú a záhradnú techniku, hračky a bežné potreby do domácností.

PLANEO okrem toho pre svojich zákazníkov poskytuje aj ďalšie služby ako vlastnú dopravu, okamžitú výmenu, predĺženú záruku, poistenie pri poškodení a odcudzení výrobkov, ekologickú likvidáciu, servis, splátkový predaj či zaujímavé vernostné programy.

Obchod ponúka svojim zákazníkom aj možnosti nákupu online na plnohodnotnom a veľmi prehľadom eshope planeo.sk. Tu môžete využiť všetky výhody online nakupovania z pohodlia vášho domova, dozviete sa všetky aktuálne informácie o novinkách, zľavách, akciách a pod. Nájdete tu tiež výber všetkých možných produktov zoradených v prehľadných kategóriách, okrem toho ľahko vyhľadáte najbližšiu predajňu, aktuálne akčné letáky a mnoho iného.

Planeo zľavový kód

Radi nakupujete so zľavami? Využite planeo zľavový kód. V akcii často nájdete chladničky, televízory, mikrovlnky, chladničky, aróma difuzéry, mobily, tablety, ochladzovače vzduchu a iné elektro. Jednoducho si vyberte kód a následne ho zadáte pri dokončovaní objednávky. Je to jednoduché a pomôže vám to ušetriť.

Výhody nákupu

 • Veľká sieť kamenných predajní
 • Profesionálny personál
 • Široký sortiment
 • Kvalitný tovar
 • Dobré ceny
 • Nadštandardné služby
 • Vernostný program
 • Plnohodnotný eshop
 • Pravidelné akcie, zľavy a výpredaje

Nevýhody nákupu

 • Občas neochotný prístup personálu 

Čo hovoria o PLANEO Elektro zákazníci

Obchod je medzi zákazníkmi obľúbený. Veľký výber, dobré ceny a spoľahlivé doručenie tešia tých, ktorí nakupujú online. Dobre vyškolený personál, prehľadné usporiadanie produktov v predajni a dobrá dostupnosť predajní zase robia spokojných tých, ktorí nakupujú v kamenných pobočkách.

Sťažností je málo. Občas nedorozumenia v komunikácii, občas nejaká zbabraná zásielka. Nie je však toho veľa.

Podobné kupóny

Domoss leták plný akcii a zliav

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 347 ľudí

Gate.shop zaregistrujte sa, získajte Gatecard a využívajte vernostné zľavy

nazbierané body môžete použiť aj na zlacnené produkty a nakupovať až o 70% lacnejšie

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 460 ľudí

Bezplatné doručenie pri nákupe nad 35 €

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 357 ľudí

Rozbalený, zánovný a použitý tovar za výhodne ceny

100 % funkčný tovar. Na tovar sa vzťahuje záruka

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 414 ľudí

Doprava zadarmo pri nákupe nad 1200 €

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 101 ľudí

Prihláste sa k odberu newsletteru a získajte uvítací kupón v hodnote 5 €

Uvítací kupón je možné použiť pri nákupe nad 20€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 292 ľudí

Doprava zdarma pri nákupe nad 40€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 535 ľudí

Aktuálny leták NAY

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 301 ľudí

Recenzie zákazníkov

Vo všeobecnosti ide o spoľahlivý obchod s dobre fungujúcim eshopom aj kamenným predajňami. Napriek širokému sortimentu je prehľadný, napriek kvalitnému tovaru má dobré ceny a aj napriek veľkým spotrebičom väčšinou doručuje tovar domov bez komplikácií. Aj keď občas nájdeme skúsenosti zákazníkov, ktorí hovoria o zlej komunikácii či o neprofesionálnom personále, platí skôr opak. Prečítajte si komplexné recenzie.

Google

Celkové hodnotenie 4,2 z 5 možných hviezdičiek a zhruba 200 recenzií na Googli vytvára vo všeobecnosti vierohodnú recenziu.

Čo sa týka kamenných prevádzok, zákazníci často chvália profesionálny a ochotný prístup personálu. Len vo výnimočných prípadoch nájdeme sťažnosti na zamestnancov.

Okrem si tu môžeme prečítať aj pozitívne odporúčania na základe veľkého výberu, dobrých cien, prehľadnosti a napokon aj bezproblémového a rýchleho doručenia.

Facebook

Priemerné hodnotenie 3,4 z 5 možných hviezdičiek. Medzi viac ako 100 recenziami zákazníci chvália personál, kvalitu produktov, ceny, online objednávky, doručenie, balenie či ústretový prístup pri reklamácii.

Nájdeme tu však aj pomerne veľa nagatívnych komentárov ohľadom neochotného prístupu v predajni, poruchovosti produktov, meškajúcich objednávok, poškodených či nekompletných balíkov či problémov s reklamáciou.

Z toho všetkého vyplýva, že skutočne záleží na individuálnej skúsenosti.

Refundo

Takmer všetci zákazníci zapojení do recenzií dávajú obchodu v hodnoteniach plný počet hviezdičiek vo všetkých troch sledovaných oblastiach. Teda za dodaciu lehotu, prehľadnosť obchodu aj kvalitu komunikácie. Široký sortiment, dobré ceny a rýchle dodanie ľudia na Refundo často chvália.

Niektoré hodnotenia sú však negatívne. Takíto zákazníci hovoria o zlej komunikácii, meškajúcich a inak chybne doručených objednávkach, či o nižšej kvalite tovaru. Sú to však iba ojedinelé sťažnosti.

Pricemania

Celkové hodnotenie obchodu 86 %. Čiastkové sledované parametre dopadli nasledovne. Prehľadnosť obchodu 85 %, dodacia lehota 86 %, prístup a komunikácia 86 %. Počet zákazníckych recenzií je tu natoľko vysoký, že môžeme tieto hodnotenia pokladať za úplne relevantné.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu PLANEO Elektro

20%


Pozitívne hodnotenie: 1
Negatívne hodnotenie: 1
Dodacia doba (dni): 5

PLANEO, MY, UŽ NIKDY VIAC

Natália Kajzerová

Pozitíva:


 • ...

Hodnotenie užívateľa Natália Kajzerová:

Odporúčanie e-shopu:

Dodacia doba (dni):
8


VEĽMI zlá skúsenosť s reklamáciou a fungovaní spoločnosti v tomto zmysle a aj ich servisu. NEDÁVAM recenzie, ale toto je EXTRÉM. 15.2.2021 som si zakúpila mikrovlnku DAEWOO KOR 6LBRR, od tej chvíle sme chodili do Planea ako na hodiny klavíru. Mikrovlnka sa totiž prehrievala a po 3 minútach vypínala. Opakovane sa uz nechcela zapnúť, nereagovala. Prvý krát sme ju zaniesli do Planea, kde ju vymenili kus za kus. Druhý kus mal rovnakú chybu. ZNOVA sme šli do Planea, kde nám mikrovlnku cez noc preskúšali a na druhý deň sme šli OPÄT do Planea. Vtedy vypísali reklamáciu. Po čase prišlo vyrozumenie, že si máme prísť pre tovar. Šli sme poň a na liste zo servisu bolo napísané, že tovar je v poriadku. Následne sme šli tovar domov vyskúšať. Chyba bola opäť prítomná!!! ZASA sme šli do Planea, kde to pred našimi očami vyskúšali a chyba bola prítomná!!! Na to OPÄŤ vypísali reklamáciu. Už máme toho dosť. A keďže mi bolo povedané odborníkom, že ide o sériovú vadu, preto som už NEMALA o tento tovar záujem a VYŽADOVALA som VRÁTENIE PEŇAZÍ za tovar. Písala som aj mailv podobnom znení na ich info@planeo.sk a neprišla mi ŽIADNA ODPOVEĎ. Pritom pred tým, keď išlo o info o tovare, odpísali do pár dní. Nakoniec po ŠTVRTÝ KRÁT sme šli do predajne po reklamovaný tovar. Vzali sme si tanier a vodu, že už si CHYBNÝ tovar brať domov nebudeme. Samozrejme, že nám servis opäť napísal, že ide o dobrý tovar. Tak sme vybrali tanier, vodu a priamo pred predavačom tovar vyskúšali. Počas 2 minút nás presviedčal o tom, že máme zlú elektrinu alebo viac zapnutých spotrebičov súčasne, mikrovlnku blízko steny a pod. po 3 min mikrovlnka VYPLA a PREHRIALA SA. Konečne, nám odsúhlasili vrátenie peňazí. (do 14 dní to síce nebolo, ako vraveli, ale prišli). Celá táto fraška trvala do 6.5.2021, 3 MESIACE naťahovačiek. PLANEO už NIKDY VIAC.

Nekompetentný personal obchod Planeo OCFórum Poprad

Iryna Mochar

Negatíva:


 • Volám sa Iryna Mochar .Som predstaviteľka firmy Craft іn sk .Dňa 05.06.21.objednala som notebook HP ProBook 4 na webovej stránke Planeo.sk s doručením na adresu:Poprad Fórum Planeo Elektro.
 • V stredu 09.06.21zastavila som sa v obchode aby získať faktúru na úhradu tovaru.Číslo objednávky:2200596167.
 • Zamestnankyňa menom Livia(bolo napísané na jej kartičke) povedala že nevie ako sa to robí a tak ma preposlala ku kolegovi.Ten kolega bol veľmi milý a odoslal mi faktúru na môj mail.Faktúra bola uhradená 10.06.21 o 10:04.Do obchodu som sa vrátila v piatok 11.06 o 13:00s cieľom získať tovar (notebook),aké zamestnanci mi povedali že v systéme nevidia že som za ten továr zaplatila.Povedali že môžem prísť v sobotu alebo v nedeľu a vyzdvihnúť tovar.V nedeľu som sa zastavila v obchode, tá istá zamestnankyňa menom Livia povedala že nevie ako má vydať tovar,že to môže zdobiť iba vedúci,a ten vede iba v pondelok.Keď som sa spýtala na jej meno a priezvisko odmietla odpovedať. Odpoveď bola :”Nie poviem Vám ako sa volám ”
 • Tým pádom od 09.06.21 komunikujem s tou istou zamestnankyňou ktorá nie je ani kompetentná ani zodpovedná.Nevijadrila žiaden záujem aby vyriešiť ten problém.Pre riešenie hocijakých otázok posiela k vedúcemu alebo k zástupkyne.

Hodnotenie užívateľa Iryna Mochar:

Odporúčanie e-shopu:

Dodacia doba (dni):
3Vaša recenzia na e-shop PLANEO Elektro

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu PLANEO Elektro.
Rezenicu na e-shopu PLANEO Elektro sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre PLANEO Elektro

Akcia

AKCIE a výpredaje - Využite zľavy ešte dnes!

V planeo prebiehajú zaujímavé zľavy. Vyberte si zo super produktov ešte dnes.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 196 ľudí
Akcia

PLANEO zľava na televízory

V Planeo Elektro prebiehajú výpredaje na televízory so zľavou!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 91 ľudí
Akcia

Zľava na vystavený tovar!

V planeo prebieha výpredaj vystaveného tovaru so zľavou.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 138 ľudí
Akcia

Výpredaj čiernej techniky - Zľava!

V planeo prebiehajú výpredaje na čiernu techniku. Neváhajte a nakúpte ešte dnes.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 74 ľudí