Akciové letáky PLANEO Elektro

Najčastejšie otázky pre PLANEO Elektro

 • Môžem u vás nakúpiť aj na splátky?
  Samozrejme. Na to, aby ste u nás nakúpili na splátky stačí, ak máte trvalý pobyt na území Slovenska, vek medzi 18 a 75 rokov, máte príjem zo závislej činnosti, ste dôchodca alebo SZČO minimálne 12 mesiacov. Potom od vás budeme potrebovať doklad totožnosti, čiže fotokópiu občianskeho preukazu, a doklad o príjme. Viac o nákupe na splátky sa dozviete na našom webe v časti „Služby pre vás – Splátkový predaj“ (https://www.planeo.sk/sluzby-pre-vas/splatkovy-predaj.html).
 • Aké možnosti dopravy mám na výber?
  Ak si tovar zakúpite v akejkoľvek z našich predajní, dovezieme vám ho až domov, ak ho budete potrebovať. Ak nie, jednoducho si ho vezmete domov. Osobný odber je, samozrejme, možný aj v v prípade, že nakúpite online cez planeo.sk. Aj pri online objednávke si však spôsob doručenia môžete zvoliť podľa vašich požiadaviek.
 • Akým spôsobom si môžem vymeniť tovar?
  Okrem toho, že môžete využiť právo na odstúpenie od zmluvy a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia online objednávky, ponúkame vám aj nadštandardnú službu „Okamžitá výmena“. Ide o spoplatnenú službu, vďaka ktorej vám aj v priebehu 24 mesiacov môžeme vymeniť tovar pri akýchkoľvek problémoch okamžite za nový. Viac o tejto službe nájdete na našom webe v časti „Služby pre vás – Okamžitá výmena“ (https://www.planeo.sk/sluzby-pre-vas/okamzita-vymena.html).
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Ak sa rozhodnete tovar v záručnej dobe reklamovať, je potrebné predložiť doklad o kúpe, vyplnený záručný list, ak bol vystavený a tovar musí spĺňať všetky podmienky pre záručnú reklamáciu, ktoré spolu s kompletnými podmienkami a informáciami o reklamácii nájdete na našom webe v časti „Reklamácie“ (https://www.planeo.sk/ako-nakupovat/reklamacny-poriadok/).
 • Ako funguje predĺžená záruka?
  Ide o platenú službu, ktorá vám až po dobu 60 mesiacov môže zaručiť komfort pri riešení prípadných problémov a závad s produktom, ktorý ste u nás zakúpili. V praxi to znamená, že tovar, ktorý si zakúpite v sieti predajní PLANEO Elektro s touto doplnkovou službou, je chránený v plnom rozsahu, tak ako v prípade 24 mesačnej zákonnej záručnej lehoty. Na to, aby ste predĺženú záruku získali stačí, ak pri kúpe požiadate personál o dokúpenie predĺženej záruky alebo VIP predĺženej záruky na konkrétny tovar. Okrem predĺženia záruky o 12, 24 alebo až 36 mesiacov tým získate garanciu profesionálneho servisu, výhodnú cenu poistenia, finančné prostriedky na nákup nového spotrebiča, ak váš starý nebude možné opraviť, nebude sa náš výrobok vzťahovať amortizácia a taktiež môžete rátať s nulovými nákladmi na diagnostiku poruchy, náhradné diely a prácu servisu. Viac sa dozviete na našom webe v časti „Služby pre vás – Predĺžená záruka“ (https://www.planeo.sk/sluzby-pre-vas/predlzena-zaruka.html).
 • Ako môžem získať darčekové poukážky?
  Často ich môžete dostať od zamestnávateľa, priateľov či rodiny. Zakúpiť ich môžete v našej predajni. Uplatniť si u nás okrem našich darčekových poukážok PLANEO Elektro môžete aj poukážky EDENRED – TICKET, DOXX plus, LE CHEQUE DEJEUNER a VAŠA SLOVENSKO.
 • Ako nájdem najbližšiu predajňu PLANEO Elektro?
  Na našom webe v časti „Nájdite si predajňu“ uvidíte kompletný zoznam všetkých našich predajní na Slovensku a tiež interaktívnu mapu, či vyhľadávacie pole, kde môžete nájsť pobočku jednoducho zadaním PSČ alebo mesta.
 • Kde sa môžem obrátiť v prípade otázok?
  Sme vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 221 296 900 alebo na emailovej adrese info@planeo.sk.

Popis obchodu PLANEO Elektro

PLANEO Elektro je najrýchlejšie sa rozvíjajúca sieť maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou na Slovensku. Môže sa pýšiť stabilným a dlhoročným zázemím na trhu.

Od polovice roku 2009 na našom území funguje 51 maloobchodných predajní, ktoré ponúkajú zákazníkom široký sortiment spotrebnej elektroniky, malé a veľké domáce spotrebiče, IT techniku, telekomunikačnú a záhradnú techniku, hračky a bežné potreby do domácností.

PLANEO okrem toho pre svojich zákazníkov poskytuje aj ďalšie služby ako vlastnú dopravu, okamžitú výmenu, predĺženú záruku, poistenie pri poškodení a odcudzení výrobkov, ekologickú likvidáciu, servis, splátkový predaj či zaujímavé vernostné programy.

Obchod ponúka svojim zákazníkom aj možnosti nákupu online na plnohodnotnom a veľmi prehľadom eshope planeo.sk. Tu môžete využiť všetky výhody online nakupovania z pohodlia vášho domova, dozviete sa všetky aktuálne informácie o novinkách, zľavách, akciách a pod. Nájdete tu tiež výber všetkých možných produktov zoradených v prehľadných kategóriách, okrem toho ľahko vyhľadáte najbližšiu predajňu, aktuálne akčné letáky a mnoho iného.

 

Výhody nákupu v PLANEO Elektro:

-          Veľká sieť kamenných predajní

-          Profesionálny personál

-          Široký sortiment

-          Kvalitný tovar

-          Dobré ceny

-          Nadštandardné služby

-          Vernostný program

-          Plnohodnotný eshop

-          Pravidelné akcie, zľavy a výpredaje

 

Nevýhody nákupu v PLANEO Elektro:

-          Občas neochotný prístup personálu

 

Čo hovoria o PLANEO Elektro zákazníci

Obchod je medzi zákazníkmi obľúbený. Veľký výber, dobré ceny a spoľahlivé doručenie tešia tých, ktorí nakupujú online. Dobre vyškolený personál, prehľadné usporiadanie produktov v predajni a dobrá dostupnosť predajní zase robia spokojných tých, ktorí nakupujú v kamenných pobočkách.

Sťažností je málo. Občas nedorozumenia v komunikácii, občas nejaká zbabraná zásielka. Nie je však toho veľa.