Recenzie zákazníkov

Vo všeobecnosti ide o spoľahlivý obchod s dobre fungujúcim eshopom aj kamenným predajňami. Napriek širokému sortimentu je prehľadný, napriek kvalitnému tovaru má dobré ceny a aj napriek veľkým spotrebičom väčšinou doručuje tovar domov bez komplikácií. Aj keď občas nájdeme skúsenosti zákazníkov, ktorí hovoria o zlej komunikácii či o neprofesionálnom personále, platí skôr opak. Prečítajte si komplexné recenzie.

Google

Celkové hodnotenie 4,2 z 5 možných hviezdičiek a zhruba 200 recenzií na Googli vytvára vo všeobecnosti vierohodnú recenziu.

Čo sa týka kamenných prevádzok, zákazníci často chvália profesionálny a ochotný prístup personálu. Len vo výnimočných prípadoch nájdeme sťažnosti na zamestnancov.

Okrem si tu môžeme prečítať aj pozitívne odporúčania na základe veľkého výberu, dobrých cien, prehľadnosti a napokon aj bezproblémového a rýchleho doručenia.

Facebook

Priemerné hodnotenie 3,4 z 5 možných hviezdičiek. Medzi viac ako 100 recenziami zákazníci chvália personál, kvalitu produktov, ceny, online objednávky, doručenie, balenie či ústretový prístup pri reklamácii.

Nájdeme tu však aj pomerne veľa nagatívnych komentárov ohľadom neochotného prístupu v predajni, poruchovosti produktov, meškajúcich objednávok, poškodených či nekompletných balíkov či problémov s reklamáciou.

Z toho všetkého vyplýva, že skutočne záleží na individuálnej skúsenosti.

Refundo

Takmer všetci zákazníci zapojení do recenzií dávajú obchodu v hodnoteniach plný počet hviezdičiek vo všetkých troch sledovaných oblastiach. Teda za dodaciu lehotu, prehľadnosť obchodu aj kvalitu komunikácie. Široký sortiment, dobré ceny a rýchle dodanie ľudia na Refundo často chvália.

Niektoré hodnotenia sú však negatívne. Takíto zákazníci hovoria o zlej komunikácii, meškajúcich a inak chybne doručených objednávkach, či o nižšej kvalite tovaru. Sú to však iba ojedinelé sťažnosti.

Pricemania

Celkové hodnotenie obchodu 86 %. Čiastkové sledované parametre dopadli nasledovne. Prehľadnosť obchodu 85 %, dodacia lehota 86 %, prístup a komunikácia 86 %. Počet zákazníckych recenzií je tu natoľko vysoký, že môžeme tieto hodnotenia pokladať za úplne relevantné.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu PLANEO Elektro

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop PLANEO Elektro

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu PLANEO Elektro.
Rezenicu na e-shopu PLANEO Elektro sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre PLANEO Elektro