Prezdravie.sk zľavové kódy a kupóny

Ako použiť kupón na Prezdravie.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Prezdravie.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Uplatniť zľavový kód“ a potvrďte tlačidlom „Uplatniť“.

Najčastejšie otázky pre Prezdravie.sk

 • Ako sa dozviem o potvrdení objednávky?
  Informáciu o potvrdení objednávky aj s kompletnou rekapituláciou objednávky vám zašleme na vami zadanú emailovú adresu. Ak by ste objavili informácie, ktoré nesedia alebo akúkoľvek nezrovnalosť, okamžite nás o tom informujte. Len tak dokážeme vašu objednávku opraviť ešte pred odoslaním.
 • Aké spôsoby platby môžem využiť?
  Na výber máte niekoľko spôsobov platby. Samozrejmosťou je platba dobierkou, kedy zaplatíte za objednávku priamo doručovateľovi pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je spoplatnený sumou 1 euro. Platiť môžete aj bankovým prevodom a to tak, že po odoslaní objednávky dostanete údaje potrebné pre prevod peňazí ako suma, číslo účtu a variabilný symbol. Majte na pamäti, že pri tomto spôsobe platby môže pripísanie peňazí na náš účet trvať aj 3 pracovné dni. Tovar odosielame ihneď po obdržaní platby (ak je skladom). Pri prevzatí zásielky od doručovateľa potom už nič neplatíte. Napokon môžete platiť online platobnou kartou, čo je najlepší a najrýchlejší spôsob. Akceptujeme všetky karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.
 • Aká je výška poštovného?
  Pri každej objednávke si účtujeme balné v sume 1 euro. Okrem toho si účtujeme aj poštovné podľa aktuálneho cenníka, ktorý nájdete na našom webe. Pri objednávke nad 15 eur balné neplatíte.
 • Akú záruku poskytujete na vaše produkty?
  Pokiaľ nie je uvedené inak, poskytujeme na všetky produkty záruku 24 mesiacov. Pri vybranom tovare si môžete zaplatiť aj dlhšiu záruku ako 24 mesiacov. Vzťahuje sa však iba na výrobné vady, nie na mechanické poškodenie, vybité batérie a podobné záležitosti. Ak bol výrobok nejaký čas v oprave, záruka sa automaticky predlžuje o túto dobu.
 • Akým spôsobom si viem uplatniť reklamáciu a ako dlho budem čakať na jej vybavenie?
  Reklamovaný tovar spolu s kópiou dokladu o predaji, záručným listom, prípadne sprievodným listom, v ktorom opíšte chybu, zašlite na našu adresu Uloženka Slovakia s.r.o., Vivantis SK, Galvaniho 6, 821 04 Bratislava. K reklamovanému produktu môžete pripojiť dokonca aj lekársku správu. To však len v prípade, ak reklamujete výrobok z dôvodu alergie. Akékoľvek informácie ohľadom upresnenie postupu pri reklamácii získate aj na emailovej adrese reklamacie@prezdravie.sk. Do 2 pracovných dní od prevzatia zásielky vás budeme informovať o prijatí reklamácie a o ďalšom postupe.

Popis obchodu Prezdravie.sk

Internetový obchod Prezdravie.sk ponúka široký sortiment výrobkov pre zdravie. Vybrať si môžete z viac ako 8 000 kvalitných produktov. Nájdete tu prírodnú kozmetiku, výrobky pre matky a deti, zdravú výživu a tiež aj prístroje a pomôcky. Samozrejmosťou sú produkty pre vegetariánov, vegánov a bezlepkové potraviny. E-shop Prezdravie.sk pravidelne prichádza so skvelými akciami na vybrané produkty alebo kategórie a vy tak môžete nakúpiť výhodne.

Mamička a dieťa

Kategória mamička a dieťa zahŕňa kompletnú starostlivosť od otehotnenia až po výrobky pre deti. V ponuke e-shopu sú ovulačné a tehotenské testy, vitamíny a čaje pre tehotné a dojčiace ženy, kozmetické prípravky používané v tehotenstve a po narodení dieťatka, detská prírodná kozmetika, pomôcky na prebaľovanie, produkty detskej výživy. Nájdete tu aj detskú zdravotnú obuv a hlavne v lete vyhľadávané výrobky na slnečnú ochranu pre deti. Sortiment dopĺňajú aj knihy o tehotenstve a deťoch.

 

Zdravá výživa a prírodná kozmetika

V ponuke zdravej výživy sú rôzne čaje, kávy, proteíny, ďalej strukoviny, obilniny, ochucovadlá, oleje, sušené plody a mnoho iných produktov zdravej výživy. Trendy v oblasti zdravého stravovania nasleduje široký sortiment RAW potravín. E-shop má na svojich stránkach aj množstvo bezlepkových a bezlaktózových potravín, ako aj výrobkov pre vegetariánov a vegánov.

 

Prístroje a pomôcky

V internetovom obchode Prezdravie.sk nájdete tiež rôzne prístroje na zdravú prípravu potravín, váhy a analyzátory tuku, športové pomôcky, prístroje pre mamičky a deti, dentálne pomôcky, nahrievacie vankúšiky, ale aj zdravotnú obuv a knihy o zdraví. 

Pri svojej objednávke môžete zadať Prezdravie.sk zľavový kupón a nakúpiť tak výhodnejšie. Zaujímavé sú určite aj výrobky, na ktoré sa vzťahuje Prezdravie.sk zľava.

 

Výhody e-shopu PreZdravie.sk

 • kvalitný tovar
 • prírodná kozmetika
 • výhodné ceny
 • rýchle dodanie
 • možnosť využiť Prezdravie.sk zľavový kupón
 • ústretová zákaznícka podpora

 

Nevýhody e-shopu PreZdravie.sk

 • nedostupnosť niektorých položiek
 • doprava zdarma až pri objednávkach nad 50 €

 

Čo hovoria na e-shop PreZdravie.sk zákazníci?

Najviac recenzií od spotrebiteľov má pozitívny charakter. Páči sa im ústretovosť zákazníckej podpory a rýchle jednanie. Sortiment výrobkov je naozaj široký a nájdu si tu svoje obľúbené produkty aj zástancovia prírodnej a EKO kozmetiky, vegáni a vegetariáni alebo ľudia s bezlepkovou diétou a mnohí iní. Dodanie tovaru je obvykle rýchle.

Jedným z negatív tohto internetového obchodu je, že občas sa stane situácia, kedy nie je zákazníkom objednaný tovar skladom a dodacia lehota sa o niekoľko dní predĺži. Pracovníci zákazníckej podpory v tomto prípade vždy zákazníka kontaktujú a informujú ho o predpokladanej dobe dodania objednávky.

Zlacnené produkty Prezdravie.sk

Najviac zľavnený produkt

Najnovšie články

Nakopnite svoju imunitu

Jeseň je už za rohom a naša imunita je každým dňom slabšia a slabšia. Oslabená imunita je silnou výstrahou prevažne na jeseň a je to udalosť, ktorá trápi po zdravotnej stránke väčšinu z nás. Ako nakopnúť svoju imunitu?

Sychravé počasie, zmeny počasia veľmi vplývajú na nás, náš zdravotný stav a aj celý imunitný systém. Presne v takomto, síce pre niektorých možno krásnom jesennom období, naša imunita trpí a je oslabenejšia ako iné dni v roku. Preto sa o ňu treba poctivo starať, upevňovať ju a budovať.

Celý článok

Prírodná kozmetika a ekodrogéria

Prírodné produkty zažívajú v posledných rokoch svoj boom. Čoraz viac ľudí vyhľadáva alternatívne riešenia k prípravkom, ktoré sú bežne dostupné v obchodoch. Mnohí radšej siahajú po prírodnej kozmetike a drogérii ako po chemicky upravených výrobkoch. Upriamujú sa na produkty pochádzajúce z rokmi osvedčených receptúr starých mám.

Celý článok