Zľavy, kupóny a zľavové kódy Profimed.eu

Doprava zdarma

Pri objednávky nad 39€

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil
Využiť akciu

Internetový obchod Profimed.eu ponúka exkluzívne produkty pre starostlivosť o vaše zdravie, najmä pre zuby a telo. Nájsť tu môžete zubné pasty, kefky, strojčeky, ale aj produkty pre vlasy a telo. K dispozícií sú značky ako Marvis, TePe, Philips, Swiss dent, Halter, Oral-B a mnoho iných. Pri nákupe nad 39€ máte dopravu zadarmo.

Starostlivosť o zuby a telo

V ponuke tohto internetového obchodu nájdete široký výber produktov pre starostlivosť o vaše zuby. Nájsť tu môžete zubné kefky, produkty pre medzizubné čistenie, zubné pasty a ústne vody, elektrické  prístroje (zubné kefky) a produkty pre bielenie zubov. Na svoje si prídu i zubári.

Nachádzajú sa tu aj produkty pre starostlivosť o telo. K dispozícií sú produkty pre vlasy, pleť, pokožku, pre ruky a nohy, na opaľovanie, ale nájdete tu aj rôzne vône (toaletné a kolínske vody)  či dokonca produkty na líčenie.

 

Produkty pre zdravie aj domov

Okrem širokého výberu produktov pre starostlivosť o vaše telo a zuby tu môžete nájsť aj produkty pre zdravie či domov. Nachádzajú sa tu nápoje a sirupy, cukríky a žuvačky bez cukru, rôzne esenciálne oleje, olejové zmesi či sviečky.

Pri nákupe v internetovom obchode môžete využiť Profimed zľavový kód, ktorý je určený na vybraný druh produktov. Taktiež sa môžete stať členom klubu Profimed, vďaka ktorému získate množstvo akciových ponúk a zliav.

 

Výhody e-shopu Profimed.eu

  • veľmi kvalitné produkty
  • komunikácia na úrovni
  • odborný a najmä ochotný personál
  • informácie o odoslaní zásielky
  • rýchle doručenie
  • prehľadná webstránka

 

Nevýhody e-shopu Profimed.eu

  • tovar uvedený skladom reálne na sklade nebol
  • vyššie ceny niektorých produktov

 

Čo hovoria zákazníci na e-shop Profimed.eu

Recenzie zákazníkov hovoria jasne. Profimed online shop ponúka veľmi kvalitné produkty. Komunikácia zo strany predajcov je na vysokej úrovni. Veľkým plusom je skutočnosť, že zákazník je informovaný o odoslaní zásielky. Mnohí zákazníci si pochvaľujú, že doručenie je rýchle a bez problémov. Čo sa týka personálu internetového obchodu, ten je nielen odborný, ale vždy sa snaží ochotne pomôcť.

Pri nákupe cez internetový obchod Profimed malo pár zákazníkov aj negatívne skúsenosti. Napríklad v jednom prípade sa stalo, že tovar uvedený skladom reálne skladom nebol. Dôvodom však môže byť, že e-shop má aj kamennú predajňu, kde sa mohol daný produkt predať a nestihli sa aktualizovať skladové zásoby. Ďalším zákazníkom prišli ceny niektorých produktov dosť vysoké. E-shop sa však snaží všetky problémy hneď riešiť a neustále pracuje na zlepšovaní svojich služieb.