Zľavy, kupóny a zľavové kódy Queens.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 94€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 101 ľudí
Akcia

Zľavy na vybrané produkty

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 149 ľudí
Akcia

Zľavy na obuv

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 384 ľudí

Ako použiť kupón na Queens.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Queens.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Mám kupón alebo poukaz“ a potvrďte tlačidlom „Overiť“.

Najčastejšie otázky pre Queens.sk

 • Aké sú možnosti platby?
  U nás môžete platiť online kartou cez zabezpečenú platobnú bránu, prostredníctvom bankového prevodu, cez PayPal aj na dobierku. V českých pobočkách je možné platiť tiež v hotovosti, kartou alebo darčekovými poukazmi.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Na doručovanie objednávok využívame služby Slovenskej pošty, kuriérskych spoločností PPL či Geis Parcel a tiež doručujeme objednávky na výdajné miesta Zásielkovne. Cenník jednotlivých druhov dopravy nájdete na našom webe.
 • Ako dlho budem čakať na doručenie objednávky?
  Pri akomkľovek zvolenom druhu dopravy je dodacia lehota za normálnych okolností zhruba 2 až 3 dni. Ak by sa na tom niečo zmenilo, budeme vás o tom včas informovať.
 • Kedy a ako môžem vrátiť tovar?
  Ponúkame vám nadštandardné možnosti vrátenia tovaru. Do 30 dní od prevzatia tovaru nám ho môžete vrátiť bez udania dôvodu celkom zadarmo. Stačí, ak ho pošlete poštou na adresu Queens Store s.r.o., P.O. Box 84, 022 01 Čadca. Do 60 dní nám tovar môžete vrátiť za poplatok 7,50 eur. My vám do 14 dní vrátime peniaze.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  V prípade akejkoľvek vady výrobku nás kontaktujte na emailovej adrese ahoj@queens.sk alebo na telefónnom čísle +421 220 570 77, prípadne cez Facebook Messenger. My vám následne navrhneme riešenie, podmienky a postup reklamácie. Tovar zašlite potom na adresu Queens Store s.r.o., P.O. Box 84, 022 01 Čadca. Viac informácií o reklamácii nájdete na našom webe v Reklamačnom poriadku (https://www.queens.sk/reklamacie/).
 • Kde vás môžem kontaktovať v prípade otázok a problémov?
  V prípade akýchkoľvek otázok sa nám neváhajte ozvať na emailovej adrese ahoj@queens.sk alebo na telefónnom čísle +421 220 570 771.

Popis obchodu Queens.sk

Queens je modný obchodný reťazec, ktorý prevádzkuje eshopy v niekoľkých krajinách. Obchod bol založený v roku 2003 v Ostrave. Dnes funguje v slovenčine, češtine, nemčine aj angličtine.

Eshop ponúka alternatívu k populárnej skaterskej móde, tzv. „streetwear“. Špecializuje sa najmä na predaj tenisiek tých najpopulárnejších svetových značiek ako Adidas, Nike, Converse, Jordan, Puma, New Balance, Mizune, Reebok a pod.

Okrem tenisiek v ponuke nájdete tiež rôzne druhy pánskeho a dámskeho oblečenia, šiltovky, batohy, hodinky a rôzne doplnky.

Web eshopu je veľmi moderný a prehľadný s mimoriadne kvalitnými obrázkami, jednoduchými a funkčnými kategóriami a podkategóriami. Nájdete tu hlavné menu, kde sa preklikáte na hlavné sekcie so základným tovarom, novinky, prehľad podľa jednotlivých značiek, zľavnený tovar a tiež zoznam kamenných predajní.

V hornej časti webu je tiež vyhľadávač, nájdete tu link na zaujímavý blog a tiež odkaz na podstránku, kde predajca vysvetľuje svoj vzťah k udržateľnosti a všetky aktivity, ktoré smerom k nej vyvíja.

VIP Program pre registrovaných zákazníkov funguje na zbieraní bodov pri každom nákupe podľa jeho hodnoty a následných odmien v podobe percentuálnych zliav pri nasledujúcich nákupoch.

 

Výhody nákupu na queens.sk

-          Skvelý výber originálnych a kvalitných produktov

-          Veľmi rýchle a spoľahlivé doručovanie

-          Výhodné ceny

-          Blog s radami a tipmi

-          Vernostný program

-          Vrátenie tovaru do 30 alebo až 60 dní

-          Jednoduchý postup pri reklamácii

 

Nevýhody nákupu na queens.sk

-          Kamenné predajne iba v Čechách (Praha, Brno, Ostrava)

-          Občas poškodený alebo nesprávne doručený tovar

 

Čo hovoria o queens.sk zákazníci

Zákazníci tohto eshopu sú väčšinou mladí ľudia, ktorí si skvelý výber, kvalitné značky a dobré ceny pochvaľujú. Objednávky majú doma veľmi rýchlo, takže nie je priestor na sťažnosti. Ak sa náhodou niečo pokazí, referujú o skvelých možnostiach reklamácie. Pochvaľujú si aj vernostný program a ústretovú komunikáciu. V prípade problémov s doručením či poškodeným tovarom obchod problémy rieši bezodkladne.