Recenzie zákazníkov

Hodnotení na eshop queens.sk je na slovenskom internete málo. Našťastie však máme k dispozícii plnohodnotnú recenziu na Heureke, ktorá nám poskytne veľmi veľa dobrých informácií. Tie ďalšie nájdeme napr. na facebookovej stránke obchodu. Je potrebné povedať, že podľa zákazníkov ide o mimoriadne spoľahlivý a obľúbený eshop.

Heureka.sk

Obchod odporúča až 97 % zákazníkov a o jeho obľúbenosti a spoľahlivosti svedčí aj ich celkové hodnotenie spokojnosti na úrovni 4,9 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná doba dodania sa uvádza na 2 dni, čo je veľmi rýchle a pritom až 99 % zákazníkov potvrdzuje, že na tovar nikdy nečakali dlhšie ako 10 dní.

Spokojní zákazníci svoje dôvody opierajú predovšetkým o túto rýchlosť doručenia, o kvalitu tovaru, ceny, výber aj komunikáciu.

Negatívnych hodnotení je zanedbateľne málo. Občas kvôli problémom s reklamáciou, občas kvôli poškodenému tovaru, občas kvôli meškajúcej objednávke a pod.

Facebook

Viac ako 45 zákazníckych recenzií vytvára priemerné hodnotenie 3,8 z 5 možných hviezdičiek. A sú to najmä výber, kvalita, ceny, rýchlosť doručenia a celková spoľahlivosť, čo spokojní zákazníci spomínajú najčastejšie. Tí menej spokojní hovoria o zlom balení objednávok, zlých veľkostiach, poškodenom , špinavom či inak znehodnotenom tovare aj o komplikáciách pri reklamácií.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Queens.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Queens.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Queens.sk.
Rezenicu na e-shopu Queens.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Queens.sk

Akcia

Zľavy na obuv

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 438 ľudí
Akcia

Zľavy na vybrané produkty

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 168 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 94€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 116 ľudí