Zľavy, kupóny a zľavové kódy RajNechtov.sk

Internetový obchod RajNechtov.sk ponúka všetko pre nechty. V ich ponuke nájdete pomôcky a nástroje na modeláciu nechtov, doplnky na zdobenie gélových i akrylových nechtov, laky, odlakovače či inú užitočnú kozmetiku. RajNechtov.sk ponúka celý rad prípravkov, pomôcok a prístrojov pre krásne nechty za veľmi priaznivé ceny. Pri nákupe nad 60 eur máte dopravu zadarmo.

Manikúra i kozmetika

RajNechtov.sk má naozaj široký sortiment. Ponúka všetko pre krásne a dokonale upravené nechty, či už prírodné, gélové alebo akrylové. V ich ponuke nájdete kvalitné produkty pre všetky typy nechtov, manikúru i pedikúru. Každá žena si tak príde na svoje a môže sa pýšiť dokonalými gélovými, akrylovými alebo prírodnými nechtami. Eshop Raj nechtov okrem pomôcok, prístrojov a prípravkov tiež ponúka postupy, šablóny a tipy na modeláciu dokonalých nechtov. Produkty, ktoré tento eshop ponúka, sú známych značiek. Môžete tak mať doma sortiment od Avonu, La Chévre, Weber&Weber, Body Boom či Zoya.

Raj nechtov myslí aj na peňaženky svojich zákazníkov, preto pravidelne prichádza s akciami a zľavami. Ich akčné produkty sa týkajú napríklad lakov na nechty, ale aj rôznych iných prípravkov či pomôcok. Pri nákupe tiež môžete použiť Raj nechtov zľavový kupón, čím nakúpite ešte výhodnejšie.

 

Výhody e-shopu RajNechtov.sk

  • veľký a kvalitný výber produktov
  • veľký výber značiek
  • rýchle dodanie
  • priaznivá cena
  • dobrá komunikácia

 

Nevýhody e-shopu RajNechtov.sk

  • platba len prevodom alebo paypalom, nie na dobierku či kartou

 

Čo hovoria na RajNechtov.sk zákazníci?

Recenzie eshopu RajNechtov.sk hovoria sami za seba. Zákazníci sú nadšení veľkým výberom produktov za veľmi priaznivé ceny, tiež rýchlosťou dodania a komunikáciou i zákazníckym servisom. Pochvaľujú si tiež pravidelné akcie a zľavy, v ktorých si môžu zakúpiť kvalitný tovar za ešte výhodnejšiu cenu.

Malé negatíva sa odrazili v spôsobe platby. Na dobierku je totiž možné nakupovať až od 10 eur, ale obchod so zákazníkmi komunikuje a snaží sa im vyjsť čo najviac v ústrety.