Zľavy, kupóny a zľavové kódy Reserved.com/sk

Všetky kupóny

Akcia

Doručenie zadarmo pre všetky objednávky

 • Končí dnes
 • Využilo 8 ľudí
Akcia

Nová sezóna, špeciálna ponuka pre ženy

 • Platí do 24. 9. 2021
 • Využilo 1 325 ľudí
Akcia

Nová sezóna, špeciálna ponuka pre mužov

 • Platí do 24. 9. 2021
 • Využilo 159 ľudí
Akcia

Letný výpredaj pre ženy -70%

 • Platí do 24. 9. 2021
 • Využilo 191 ľudí
Akcia

Letný výpredaj pre mužov -70%

 • Platí do 24. 9. 2021
 • Využilo 40 ľudí
Akcia

Prihláste sa do Reserved Klubu a využívajte rôzne výhody

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 466 ľudí

Ako použiť kupón na Reserved.com/sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Reserved.com/sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „MÁM ZĽAVOVÝ KÓD“ a potvrďte tlačidlom „Zadať“.

Najčastejšie otázky pre Reserved.com/sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  U nás môžete platiť na dobierku, teda v hotovosti priamo do rúk kuriérovi pri prevzatí tovaru. Taktiež máte k dispozícii online platbu kartou alebo platbu prostredníctvom PayPalu.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Tovar si môžete nechať doručiť kuriérom alebo si ho osobne vyzdvihnúť vo vybranej predajni.
 • Ako dlho trvá doručenie?
  Za normálnych okolností doručujeme objednávky do 1 až 3 dní po ich potvrdení.
 • Kedy a ako môžem vrátiť tovar?
  U nás môžete vrátiť tovar do 30 dní od prevzatia objednávky. Urobiť tak môžete bezplatne prostredníctvom kuriéra. Vrátený tovar však nesmie mať známky použitia a mal by obsahovať všetky štítky a visačky. Adresa pre vrátenie tovaru je LPP SK, PNK park – hala DC32, Sereď – Nový Majer, 926 01 Sereď. Viac informácií o vrátení tovaru nájdete na našom webe (https://www.reserved.com/sk/sk/returns).
 • Ako môžem zrušiť už potvrdenú objednávku?
  Urobiť tak môžete iba do 15 minút od vytvorenia objednávky. Po tejto lehote už zrušenie objednávky nie je možné. Stále ju však môžete napr. odmietnuť prevziať alebo tovar následne do 30 dní vrátiť.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Všetky produkty zakúpené u nás môžete reklamovať v priebehu záručnej doby, ktorá je 24 mesiacov. Vyplňte reklamačný formulár, ku ktorému sa dostanete v podrobnostiach objednávky po kliknutí na tlačidlo „Reklamácia“, zabaľte tovar, priložte k nemu faktúru, uveďte vaše kontaktné údaje, číslo objednávky a dôvod reklamácie. Kuriér si pre tovar príde. Reklamáciu môžete urobiť aj na predajni. Stačí tovar priniesť. Reklamovaný tovar môžete tiež poslať na vlastné náklady na adresu: LPP SK, PNK park – hala DC32, Sereď – Nový Majer, 926 01 Sereď.

Popis obchodu Reserved.com/sk

Ide o poľskú značku pod záštitou najväčšieho výrobcu oblečenia v strednej a východnej Európe LPP S.A. s viac ako 25-ročnými skúsenosťami v módnom priemysle.

Reserved za posledných 5 rokov zaznamenal neuveriteľný viac ako 100-percentný nárast predaja, ročne predá viac ako 210 miliónov kusov oblečenia, pôsobí online na viac ako 30 trhoch a vo svete má viac ako 460 obchodov.

Značka kombinuje klasické strihy s najnovšími módnymi trendmi a do sortimentu zapája aj alternatívne dizajnové kúsky od influencerov ako napr. Kendall Jenner, Cindy Crawford alebo Kate Moss, ktoré dokážu zaujať mnoho najmä mladých zákazníkov. V ponuke je oblečenie pre ženy, mužov, deti aj bábätká. Nájdete tu všetko, odevy, spodné prádlo, obuv či rôzne doplnky.

Na prehľadnom a jasne kategorizovanom webe nájdete veľmi rýchlo to, čo hľadáte. Bestsellery, novinky, sezónne produkty, ponuku rôznych kolekcií či výpredajový tovar máte hneď na očiach. Všetky produkty sú veľmi dobre ilustrované a jednoducho zrozumiteľne popísané.

Najznámejšie kolekcie

Eco Aware sa zameriava na zodpovednú a trvalo udržateľnú módu, čo je aplikované najmä vo výrobe, ale aj pri preprave týchto produktov. Má reprezentovať moderný ekologický prístup značky Reserved.

Premium Quality zahŕňa mimoriadne precízne navrhnuté kúsky z vysokokvalitných látok, ktoré vydržia dlho. Ide o univerzálne minimalistické, ale aj všestranne využiteľné modely.

Re.Design je kolekcia inšpirovaná rôznymi kútmi sveta a prináša produkty pre tých najnáročnejších klientov sledujúcich aktuálne módne trendy. Odvážne strihy a jedinečné vzory.

Ochrana životného prostredia

Reserved sa pýši tým, že jeho filozofiou je okrem iného aj ochrana životného prostredia. Aby toto predsavzatie značka demonštrovala, drží sa nasledovného.

Nepoužíva plasty a objednávky posiela v recyklovaných kartónových krabiciach.

Každý rok vykonáva vo výrobe viac ako 1300 auditov, ktorých úlohou je skúmanie dodržiavania ľudských práv, výšky mzdy a rozsahu ekológie.

Zvyšuje počet ekologických produktov a používanie certifikovaných látok ako napr. Tencel, EcoVero či recyklovaný polyester.

Výhody nákupu v Reserved.com

-          Prehľadný web

-          Veľký výber pre každého

-          Aktuálne módne novinky

-          Niekoľko vlastných kolekcií

-          Výhodné ceny

-          Rýchle doručenie

-          Doprava zadarmo

-          Bezplatné vrátenie tovaru prostredníctvom kuriéra

-          Pravidelné akcie a zľavy

Nevýhody nákupu v Reserved.com

-          Dodanie poškodeného tovaru

-          Kvalita a vzhľad niekedy nezodpovedá očakávaniam

-          Niekedy meškajúce objednávky alebo nesprávny doručený tovar

Čo hovoria o Reserved.com zákazníci

Názory sú rôzne. Od chvály na rýchlosť dodania, dobré ceny, kvalitné a pekné produkty či skvelého systému vrátenie tovaru, až po sťažnosti na poškodený, nekvalitný a nesprávne doručený tovar, meškajúce objednávky a pod. Čo z toho si vyberiete? Zrejme až podľa vlastnej skúsenosti. Recenzií a hodnotení totiž nie je až tak veľa.

Video recenzia eshopu Reserved.com