Zľavy, kupóny a zľavové kódy Sconto.sk

Všetky kupóny

Akcia

Vyberte si z viac ako 5000 druhov nábytku na SCONTO.sk

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 52 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 1200€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 3 ľudia

Popis obchodu Sconto.sk

V online obchode sconto.sk nájdete nábytok do každej domácnosti. Za výhodné ceny tu môžete nakúpiť nábytok do obývačky, spálňový nábytok, nábytok do jedálne, pracovne, kúpeľne, predsiene, záhradný nábytok a tiež kuchynský nábytok, pričom kuchynskú linku si tu môžete dať vyrobiť na mieru alebo si vybrať funkčné, lacné kuchynské zostavy. V rámci e-shopu nájdete aj výpredaj, ktorý ponúka kvalitný sortiment za nízke ceny v kategóriách komody, šatníkové skrine, postele, sedacie súpravy a matrace. Zákazníci považujú elektronický obchod sconto.sk za priemerný, no oceňujú nižšie ceny oproti konkurenčným obchodom s nábytkom a šírku sortimentu. V prípade negatívnych recenzií šlo najmä o sťažnosti spojené s dodržaním dodacích lehôt, v niektorých prípadoch dodanie poškodeného alebo zničeného tovaru.

Internetový obchod sconto.sk ponúka rozšírenú ponuku nábytku a doplnkov do domácnosti.

V ponuke nábytku do obývačky zákazníci nájdu sedacie súpravy a pohovky, rozkladacie kreslá a gauče, obývacie steny, TV stolíky, vitríny, taburety, konferenčné stolíky, komody police a poličky. Zákazníci, ktorí hľadajú spálňový nábytok tu nájdu všetko od roštov, cez nočné stolíky, matrace, šatníkové skrine, až po komody a postele. Pre deti a mládež je v ponuke nábytku k dispozícii nábytok do detskej izby a okrem nábytku ako sú postele, poschodové postele, šatníkové skrine a komody, tu nájdete písacie stolíky, detské stoličky a kancelárske stoličky. Sortiment kúpeľňového nábytku je najširší v ponuke kúpeľňových skriniek, ale tiež tu nájdete koše na bielizeň, umývadlá a kúpeľňové zrkadlá. Lákadlom v ponuke záhradného nábytku sú okrem záhradných stoličiek a stolíkov najmä záhradné ležadlá a závesné kreslá.

Pre členov sconto clubu sú k dispozícii akciové ceny aj v období mimo výpredajov.

Výhody internetového obchodu sconto nábytok

 • Široký sortiment
 • Nízke ceny
 • Ochota personálu

Nevýhody internetového obchodu sconto nábytok

 • Dodacie lehoty sú príliš dlhé
 • Častokrát dochádza k dodaniu poškodeného tovaru

Čo hovoria o internetovom obchode sconto.sk zákazníci?

V recenziách zákazníkov sa stretávame ako s kladnými tak aj s negatívnymi hodnoteniami. V prípade kladných hodnotení sa stretávame najmä so spokojnosťou s cenou a dostupnosťou tovaru a tiež s ústretovosťou personálu. Ak však pozeráme na negatívne hodnotenia, tak tu často nachádzame sťažnosti na príliš dlhé dodanie objednávky, ktoré zväčša prekračuje dodaciu lehotu a tiež sa zákazníci sťažujú na dodanie poškodeného tovaru alebo dodanie chybnej konštrukcie.

Ako použiť kupón na Sconto.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Sconto.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zľavové akcie“ a potvrďte

 4. Krátky video návod ako používať kupóny na Sconto.sk

  Video aj s audio komentárom

Najčastejšie otázky pre Sconto.sk

 • Je možné objednať tovar, ktorý som videl na predajni aj cez e-shop?
  V online obchode si môžete zakúpiť väčšinu tovaru, ktorý máme aj na predajni. V prípade, že máte záujem o kuchynskú linku, posteľ či sedaciu súpravu podľa špeciálnych požiadaviek a na mieru, objednávku musíte urobiť v kamennej predajni. Cez e-shop nie je možné kúpiť drobný tovar, akým sú doplnky, dekorácie, svietidlá či koberce.
 • Koľko trvá doručenie tovaru?
  Tovar, ktorý je skladom môžete mať doma o pár dní. V prípade, že uprednostňujete osobný odber, tovar si môžete vyzdvihnúť už pár hodín po jeho objednaní. Nábytok, ktorý sa nachádza na externom sklade je doručovaný do 14 dní.
 • Viem kontrolovať stav svojej objednávky?
  Ak vás zaujíma, v akom štádiu vybavovania sa nachádza vaša objednávka, kontaktujte zákaznícke centrum telefonicky alebo e-mailom. Pripravte si objednávku a jej číslo aj názov tovaru.
 • Existuje možnosť využitia dopravnej služby a koľko budem platiť?
  Ak si neviete tovar vyzdvihnúť a odviezť vo vlastnej réžii, kuriér vám ho privezie bezpečne a pohodlne až domov. Suma je účtovaná podľa ceny objednávky, nad 1200 € je doprava zdarma.
 • Môžem tovar vrátiť?
  Zakúpený tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť osobne na ktorejkoľvek predajni alebo kuriérom v lehote 14 dní. Tovar nesmie byť poškodený alebo používaný a spolu s ním je nutné vrátiť aj všetky dokumenty, návody aj doklad o jeho nadobudnutí.
 • Môžem nakupovať aj na splátky?
  Vybavenie nákupu na splátky je veľmi jednoduché, trvá len pár desiatok minút a vybavíte ho na počkanie priamo v predajni. Potrebovať budete len jeden doklad totožnosti, ručiteľ nie je nutný. Bližšie informácie o splátkovom predaji sa dozviete na infolinke 0800 666 555.