Zľavy, kupóny a zľavové kódy Sconto.sk

Všetky kupóny

Akcia

Vyberte si z viac ako 5000 druhov nábytku na SCONTO.sk

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 1200€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Popis obchodu Sconto.sk

V online obchode sconto.sk nájdete nábytok do každej domácnosti. Za výhodné ceny tu môžete nakúpiť nábytok do obývačky, spálňový nábytok, nábytok do jedálne, pracovne, kúpeľne, predsiene, záhradný nábytok a tiež kuchynský nábytok, pričom kuchynskú linku si tu môžete dať vyrobiť na mieru alebo si vybrať funkčné, lacné kuchynské zostavy. V rámci e-shopu nájdete aj výpredaj, ktorý ponúka kvalitný sortiment za nízke ceny v kategóriách komody, šatníkové skrine, postele, sedacie súpravy a matrace. Zákazníci považujú elektronický obchod sconto.sk za priemerný, no oceňujú nižšie ceny oproti konkurenčným obchodom s nábytkom a šírku sortimentu. V prípade negatívnych recenzií šlo najmä o sťažnosti spojené s dodržaním dodacích lehôt, v niektorých prípadoch dodanie poškodeného alebo zničeného tovaru.

Internetový obchod sconto.sk ponúka rozšírenú ponuku nábytku a doplnkov do domácnosti.

V ponuke nábytku do obývačky zákazníci nájdu sedacie súpravy a pohovky, rozkladacie kreslá a gauče, obývacie steny, TV stolíky, vitríny, taburety, konferenčné stolíky, komody police a poličky. Zákazníci, ktorí hľadajú spálňový nábytok tu nájdu všetko od roštov, cez nočné stolíky, matrace, šatníkové skrine, až po komody a postele. Pre deti a mládež je v ponuke nábytku k dispozícii nábytok do detskej izby a okrem nábytku ako sú postele, poschodové postele, šatníkové skrine a komody, tu nájdete písacie stolíky, detské stoličky a kancelárske stoličky. Sortiment kúpeľňového nábytku je najširší v ponuke kúpeľňových skriniek, ale tiež tu nájdete koše na bielizeň, umývadlá a kúpeľňové zrkadlá. Lákadlom v ponuke záhradného nábytku sú okrem záhradných stoličiek a stolíkov najmä záhradné ležadlá a závesné kreslá.

Pre členov sconto clubu sú k dispozícii akciové ceny aj v období mimo výpredajov.

Výhody internetového obchodu sconto nábytok

 • Široký sortiment
 • Nízke ceny
 • Ochota personálu

Nevýhody internetového obchodu sconto nábytok

 • Dodacie lehoty sú príliš dlhé
 • Častokrát dochádza k dodaniu poškodeného tovaru

Čo hovoria o internetovom obchode sconto.sk zákazníci?

V recenziách zákazníkov sa stretávame ako s kladnými tak aj s negatívnymi hodnoteniami. V prípade kladných hodnotení sa stretávame najmä so spokojnosťou s cenou a dostupnosťou tovaru a tiež s ústretovosťou personálu. Ak však pozeráme na negatívne hodnotenia, tak tu často nachádzame sťažnosti na príliš dlhé dodanie objednávky, ktoré zväčša prekračuje dodaciu lehotu a tiež sa zákazníci sťažujú na dodanie poškodeného tovaru alebo dodanie chybnej konštrukcie.

Recenzie zákazníkov

Nakupovanie nábytku nikdy nebolo pohodlnejšie. Presne na tom, sa zhodujú zákazníci, ktorí nakúpili v e-shope s nábytkom sconto.sk. Pochvaľujú si predovšetkým široký sortiment a prehľadnosť jednotlivých kategórií. Na dodaciu lehotu a komunikáciu so zákazníkom sa ale recenzie líšia.

Heureka.sk

Portál heureka.sk ponúka skutočné recenzie zákazníkov, ktorí v e-shope s nábytkom nakúpili. Ich recenzie nie sú príliš zhovievavé, sťažujú sa nielen na zlú komunikáciu ale aj nedodržanie dodacej lehoty či nekvalitný tovar.

Refundo.sk

Na rozdiel od heureky.sk si zákazníci, ktorí zanechali recenzie na inom mieste, nákup v e-shope sconto.sk prevažne pochvaľujú. Jediným mínusom je rovnako nepresná informácia o dodaní tovaru.

Obľúbené kupóny a akcie pre Sconto.sk

Akcia

Vyberte si z viac ako 5000 druhov nábytku na SCONTO.sk

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Ako použiť kupón na Sconto.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Sconto.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zľavové akcie“ a potvrďte

Najčastejšie otázky pre Sconto.sk

 • Je možné objednať tovar, ktorý som videl na predajni aj cez e-shop?
  V online obchode si môžete zakúpiť väčšinu tovaru, ktorý máme aj na predajni. V prípade, že máte záujem o kuchynskú linku, posteľ či sedaciu súpravu podľa špeciálnych požiadaviek a na mieru, objednávku musíte urobiť v kamennej predajni. Cez e-shop nie je možné kúpiť drobný tovar, akým sú doplnky, dekorácie, svietidlá či koberce.
 • Koľko trvá doručenie tovaru?
  Tovar, ktorý je skladom môžete mať doma o pár dní. V prípade, že uprednostňujete osobný odber, tovar si môžete vyzdvihnúť už pár hodín po jeho objednaní. Nábytok, ktorý sa nachádza na externom sklade je doručovaný do 14 dní.
 • Viem kontrolovať stav svojej objednávky?
  Ak vás zaujíma, v akom štádiu vybavovania sa nachádza vaša objednávka, kontaktujte zákaznícke centrum telefonicky alebo e-mailom. Pripravte si objednávku a jej číslo aj názov tovaru.
 • Existuje možnosť využitia dopravnej služby a koľko budem platiť?
  Ak si neviete tovar vyzdvihnúť a odviezť vo vlastnej réžii, kuriér vám ho privezie bezpečne a pohodlne až domov. Suma je účtovaná podľa ceny objednávky, nad 1200 € je doprava zdarma.
 • Môžem tovar vrátiť?
  Zakúpený tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť osobne na ktorejkoľvek predajni alebo kuriérom v lehote 14 dní. Tovar nesmie byť poškodený alebo používaný a spolu s ním je nutné vrátiť aj všetky dokumenty, návody aj doklad o jeho nadobudnutí.
 • Môžem nakupovať aj na splátky?
  Vybavenie nákupu na splátky je veľmi jednoduché, trvá len pár desiatok minút a vybavíte ho na počkanie priamo v predajni. Potrebovať budete len jeden doklad totožnosti, ručiteľ nie je nutný. Bližšie informácie o splátkovom predaji sa dozviete na infolinke 0800 666 555.