Zľavy, kupóny a zľavové kódy Shooos.sk

Všetky kupóny

Akcia

Výpredaj pánskych tenisiek

 • Končí zajtra
 • Využilo 11 ľudí
Akcia

Výpredaj dámskych tenisiek

 • Končí zajtra
 • Využilo 10 ľudí
Akcia

Výpredaj Adidas

 • Končí zajtra
 • Využili 2 ľudia
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 80€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 49 ľudí

Ako použiť kupón na Shooos.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Shooos.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Kód kupónu“ a potvrďte tlačidlom „POUŽIŤ“.

 4. Krátky video návod ako používať kupóny na Shooos.sk

  Video aj s audio komentárom

Najčastejšie otázky pre Shooos.sk

 • Urobil som objednávku, ale neprišiel mi potvrdzovací email, čo teraz?
  Vždy po vytvorení objednávky zasielame email s jej potvrdením, zhrnutím a ďalšími detailmi. Občas vám táto správa môže prísť do priečinku nevyžiadanej pošty ako „Spam“. Skontrolujte si to. Rovnako si skontrolujte, že ste pri objednávke uviedli správne vašu emailovú adresu. Ak ste potvrdzujúci email nenašli napriek všetkému, kontaktujte nás na emailovej adrese shooos@shooos.sk alebo na telefónnom čísle 0910 950 650.
 • Kedy môžem očakávať doručenie tovaru?
  Objednávku odosielame v priebehu 24 hodín. Štandardná doba doručenia je asi ďalších 24 hodín. Balík vám dorazí do 2 pracovných dní. Akonáhle tovar expedujeme zo skladu, dostanete notifikáciu mailom, kde nájdete sledovacie číslo a trackovací link. Na tomto linku kedykoľvek zistíte stav zásielky.
 • Tovar mi neprišiel ani po troch dňoch. Čo teraz?
  V takomto prípade nás kontaktujte na emailovej adrese shooos@shooos.sk a my sa pokúsime situáciu vyriešiť. Niekedy sa stáva, že dodacia lehota sa predĺži, najmä počas štátnych sviatkov alebo vtedy, keď sme jednoducho preťažení. Jednoducho nás kontaktujte vždy, ak máte pocit, že čakáte príliš dlho.
 • Čo robiť, ak mi nefunguje sledovanie balíka?
  Aj v tom prípade nám určite napíšte email na adresu shooos@shooos.sk a my sa vám určite pokúsime pomôcť.
 • Čo mám robiť, ak mi tovar dorazil poškodený?
  Aj v prípade poškodeného tovaru nám napíšte o tejto skutočnosti email na adresu shooos@shooos.sk. Zašlite nám však aj fotografickú dokumentáciu poškodenia. Určite sa vám pokúsime pomôcť a navrhneme ďalší postup.
 • Kde nájdem faktúru, ak mi neprišla v papierovej forme?
  Faktúra vám automaticky príde emailom s potvrdením objednávky. Papierové faktúry neposielame. Snažíme sa totiž šetriť životné prostredie. Ak vám faktúra neprišla na email, prosím kontaktujte nás na emailovej adrese shooos@shooos.sk a my vám ju pošleme ešte raz.
 • Ako môžem opraviť nesprávne údaje v objednávke?
  Ak sa pomýlite a zadáte do objednávky nesprávne údaje, čo najskôr nás kontaktujte na emailovej adrese shooos@shooos.sk alebo na telefónnom čísle 0910 950 650, aby sme to napravili. V opačnom prípade by vaša objednávka mohla byť doručená na nesprávne miesto.
 • Aký je postup pri vrátení topánok?
  Ak sa vám topánky nepáčia alebo ste zmenili názor, môžete ich bez problémov vrátiť. Stačí ak sú topánky v pôvodnom balení, s originálnymi visačkami, nenosené a nepoškodené. Pri vrátení postupujte podľa krokov na tomto linku: https://www.shooos.sk/vratenie. Topánky pošlite poštou, pribaľte k nim vyplnený formulár pre vrátenie tovaru a akonáhle balík obdržíme, budeme vás kontaktovať emailom o ďalšom postupe.
 • Kedy mi dorazia peniaze za vrátený tovar?
  Keď nám dorazí váš vrátený tovar, informujeme vás o tom emailom a následne vystavíme dobropis. V ďalšom kroku vám posielame peniaze, ktorý by vám mali doraziť na účet do 7 pracovných dní.
 • Môžete mi topánky vymeniť za inú veľkosť alebo iný model?
  Samozrejme, pošlite nám tovar späť a ma vám ho podľa vášho želania vymeníme. Postupujte podľa postupu, ktorý nájdete na tomto linku: https://www.shooos.sk/vratenie. Nepoužitý tovar by mal byť v originálnom balení, s vyplneným formulárom, odoslaný poštou na našu adresu. Akonáhle tovar obdržíme, obratom vám posielame ten, ktorý ste si vybrali na výmenu.
 • Ako zistím, že vrátený tovar k vám dorazil v poriadku a nemešká?
  Záleží to aj od konkrétneho prepravcu ktorého ste si vybrali. Akonáhle tovar obdržíme, ešte v ten deň vás kontaktujeme emailom o postupe pri vrátení peňazí. Ak sa obávate, že tovar mohol cestou zablúdiť, kontaktujte svojho prepravcu. Kontaktovať môžete aj nás na emailovej adrese shooos@shooos.sk alebo telefónnom čísle 0910 950 650.
 • Môžem zrušiť objednávku po jej potvrdení?
  V tomto prípade sa pokúste kontaktovať nás emailom alebo telefonicky čo najrýchlejšie. Objednávku totiž môžeme zrušiť iba dovtedy, kým ju ešte neodošleme. Ak to nestihnete a objednávka je už na ceste k vám, zrušiť ju už nedokážeme. Stále však máte možnosť objednávku od kuriéra neprebrať. Kuriér nám tovar vráti a my vašu objednávku automaticky zrušíme.
 • Ako sa presvedčím, že dané modely sú naozaj dostupné a môžem si ich prísť aj vyskúšať?
  Všetky dostupné modely a veľkosti, ktoré máme, sú v ponuke na našej stránke. Po kliknutí na konkrétny produkt uvidíte aj informáciu o jeho dostupnosti na predajni alebo v eshope. Väčšinu tovaru však máme iba na externom sklade.

Popis obchodu Shooos.sk

Internetový obchod Shooos.sk zahŕňa široký sortiment značkových tenisiek pre ženy aj mužov. Okrem lacných tenisiek tu nájdete aj dámske oblečenie a doplnky, pre pánov je v ponuke pánske oblečenie, pánske doplnky a starostlivosť o obuv.

Dámske tenisky a obuv

V E-shope Shooos.sk majú dámy možnosť výberu z množstva značkových tenisiek. Nájdete tu značky ako Adidas, Asics, Converse, New Balance, Onitsuka Tiger, Puma, Reebok, Supra, Vans a Nike. V ponuke sú najnovšie modely a niektoré tenisky máte možnosť nakúpiť za výpredajové ceny. Okrem tenisiek na stránke Shooos.sk nájdete aj topánky Palladium Boots, obuv značky Timberland, Espadrilky a žabky. V prípade, že použijete pri nákupe zľavový kód, môžete získať váš vysnívaný pár ešte výhodnejšie.

 

Pánske tenisky a pánska obuv

Pánske tenisky v ponuke Shooos.sk sú v rôznych farebných a veľkostných prevedeniach. Nájdete tu značky ako Nike, Puma, Reebok, Vans, Converse, New balance, Supra, Onitsuka Tiger a Asics. Okrem značkových tenisiek tu nájdete aj značky obuvi ako Timberland, Palladium Boots, Hangwag, Clae alebo Splendix.

 

Pánske a dámske doplnky

V obchode Shooos.sk nájdete doplnky pre pánov aj dámy ako slnečné okuliare, tašky, batohy, opasky, hodinky alebo vložky do topánok.

 

Výhody e-shopu Shooos.sk

 • rýchle reakcie na otázky
 • rýchle dodanie
 • ochotný personál
 • možnosť uplatniť si zľavový kupón

 

Nevýhody e-shopu Shooos.sk

 • chýba informácia o tom či je tovar skladom

 

Recenzie zákazníkovna e-shop Shooos.sk

Zákazníci internetového obchodu Shooos.sk si pochvaľujú prehľadnosť webovej stránky, rýchle dodanie a dobrú komunikáciu s personálom. Nedostatky sa týkajú najmä dodaného tovaru, kedy boli zákazníci nespokojní s chybným zaslaním objednávky alebo dlhšou čakacou lehotou.

 

Najnovšie články

Aké topánky by nemali chýbať vo vašom botníku?

Správna žena, ale aj správny muž vedia, čo sa nosí. Každý z nás doma vlastní minimálne jeden pár topánok, ale povedzme si úprimne, jeden pár topánok naozaj nestačí. Nezáleží na tom, koľko máte rokov, akého ste pohlavia, či ste športový typ alebo elegantnejší, jednoducho každý z nás potrebuje viac párov topánok vo svojom botníku. Len tak sa budete vedieť obliecť na každú príležitosť.
Celý článok