Zľavy, kupóny a zľavové kódy Shooos.sk

Internetový obchod Shooos.sk zahŕňa široký sortiment značkových tenisiek pre ženy aj mužov. Okrem lacných tenisiek tu nájdete aj dámske oblečenie a doplnky, pre pánov je v ponuke pánske oblečenie, pánske doplnky a starostlivosť o obuv.

Dámske tenisky a obuv

V E-shope Shooos.sk majú dámy možnosť výberu z množstva značkových tenisiek. Nájdete tu značky ako Adidas, Asics, Converse, New Balance, Onitsuka Tiger, Puma, Reebok, Supra, Vans a Nike. V ponuke sú najnovšie modely a niektoré tenisky máte možnosť nakúpiť za výpredajové ceny. Okrem tenisiek na stránke Shooos.sk nájdete aj topánky Palladium Boots, obuv značky Timberland, Espadrilky a žabky. V prípade, že použijete pri nákupe zľavový kód, môžete získať váš vysnívaný pár ešte výhodnejšie.

 

Pánske tenisky a pánska obuv

Pánske tenisky v ponuke Shooos.sk sú v rôznych farebných a veľkostných prevedeniach. Nájdete tu značky ako Nike, Puma, Reebok, Vans, Converse, New balance, Supra, Onitsuka Tiger a Asics. Okrem značkových tenisiek tu nájdete aj značky obuvi ako Timberland, Palladium Boots, Hangwag, Clae alebo Splendix.

 

Pánske a dámske doplnky

V obchode Shooos.sk nájdete doplnky pre pánov aj dámy ako slnečné okuliare, tašky, batohy, opasky, hodinky alebo vložky do topánok.

 

Výhody e-shopu Shooos.sk

  • rýchle reakcie na otázky
  • rýchle dodanie
  • ochotný personál
  • možnosť uplatniť si zľavový kupón

 

Nevýhody e-shopu Shooos.sk

  • chýba informácia o tom či je tovar skladom

 

Recenzie zákazníkovna e-shop Shooos.sk

Zákazníci internetového obchodu Shooos.sk si pochvaľujú prehľadnosť webovej stránky, rýchle dodanie a dobrú komunikáciu s personálom. Nedostatky sa týkajú najmä dodaného tovaru, kedy boli zákazníci nespokojní s chybným zaslaním objednávky alebo dlhšou čakacou lehotou.