Recenzie zákazníkov

Tento online obchod so „zmiešaným tovarom“ sa obľube zákazníkov teší predovšetkým kvôli svojmu špecifickému mixu sortimentu, rýchlemu dodaniu, prehľadnému webu a skvelej a ústretovej komunikácii. Občas vás môže nahnevať, že nesedí veľkosť doručeného oblečenia a pozor si treba dávať aj na to, či vám tovar nedorazí poškodený. Čo však väčšinou nie je chyba na strane eshopu.

Obchod získal v ankete Shop roku 2019 Cenu kvality v kategórii Filmy a Hudba.

Heureka.sk

Obľúbenosť obchodu je tu očividná na prvý pohľad. Až 97 percent zákazníkov ho jednoznačne odporúča a hodnotenie 4,8 z 5 možných hviezdičiek je taktiež skvelou známkou. Avizovanú rýchlosť dodania potvrdzuje priemerná doba 3,7 dňa, trochu však prekvapí, že len 63 percent zákazníkov označilo, že im tovar bol doručený do 10 dní.

Rýchlosť doručenia je však niečo, čo zákazníka eshopu RukaHore hodnotia mimoriadne vysoko. Okrem komunikácie, kvality a výberu tovaru sa popularite tešia aj ceny.

Aj keď podobne komplexné hodnotenia okrem Heureky už na internete nájdeme ťažšie, ak sa nejaké vyskytnú, sú vždy pozitívne. Ťažko by ste hľadali človeka, ktorý na tento eshop vyslovene nadáva.

Obľúbené kupóny a akcie pre Shop.rukahore.sk

Akcia

Produkty v zľave na Shop.rukahore.sk

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 143 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 100€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 85 ľudí