Recenzie zákazníkov

Sofia.sk v ankete Shop roku 2019 získal Cenu kvality v kategórii Móda a doplnky, takže sa bavíme o špičkovom predajcovi. Podľa toho vyzerajú aj recenzie, ktorých síce nie je veľa, sú však veľmi pozitívne a potvrdzujú vysokú profesionalitu a obľúbenosť obchodu.

Heureka.sk

Obchod odporúča 98 % zákazníkov s priemerným hodnotením spokojnosti medzi 4,9 až 5 hviezdičkami. Informácie o priemernej dodacej dobe hovorí, že objednávky väčšinou dorazia do 3 dní a 99 % zákazníkov dokáže potvrdiť, že na tovar dlhšie ako 10 dní nečakali.

Eshop má veľa spokojných zákazníkov, ktorí hovoria o rýchlosti, širokom sortimente, kvalitnom tovare, profesionálnej komunikácii aj o dobrých cenách.

Sťažností je málo. Väčšinou ide o individuálne a ojedinelé nedorozumenia ako meškajúce objednávky, nesprávny doručený tovar, komunikačné šumy a pod. Obchod však každého nespokojného zákazníka kontaktujte.

NajNákup.sk

Portál udelil vďaka výborným hodnoteniam eshopu certifikát „Obchod odporúčaný zákazníkmi“. A je to tak. Celkovo nákup v obchode odporúča 90 % zapojených do tejto recenzie, za posledných 90 dní je dokonca percento ešte vyššie. Až 95 % ľudí potvrdzuje, že tovar im dorazil v poriadku a 90 % potvrdzuje, že tovar prišiel v deklarovanom termíne.

Čo sa týka čiastkových hodnotených parametrov, najlepšie teda obstálo doručenie za 96 %, prehľadnosť obchodu dostala 92 % a kvalita komunikácie a dodacou dobou po 90 %.

Facebook

Na facebookovej stránke má obchod od zákazníkov priemernú známku spokojnosti 4,6 z 5 možných hviezdičiek. V hodnoteniach zákazníkov nájdeme samú chválu azda na všetko. Vyzdvihujú kvalitu a krásu šperkov, veľký výber, rýchle dodanie aj dobré ceny. Zákazníci tu obchod vo veľkom odporúčajú a chvália tiež jeho spoľahlivosť a komunikáciu.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Sofia.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Sofia.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Sofia.sk.
Rezenicu na e-shopu Sofia.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Sofia.sk

5%
Zľava

Zaregistrujte/prihláste sa a využívajte vernostnú zľavu 5 %

neplatí na tovar v zľave a akcii

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 19 ľudí
Akcia

Hodinky v zľave 15%

  • Platí už len 2 dni
  • Využilo 7 ľudí
Akcia

Zľava -15% na zlaté šperky a hodinky

  • Platí do 20. 4. 2021
  • Využili 3 ľudia
Akcia

Jarné zľavy na všetky značky

  • Končí dnes
  • Využili 3 ľudia
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 29€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využil 1 človek