Sportrysy.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 80€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 51 ľudí
Akcia

Zaregistrujte sa do vernostného programu Sportrysy a využívajte rôzne výhody

Členstvom vo vernostnom programe získate skvelú možnosť na poskytnutie zľavy na nezlacnený tovar

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 212 ľudí

Expirované kupóny

Akcia

Zľavy na produkty Fjällraven

 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Výpredaj ľavodých korčúl

 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Výpredaj skialpových setov

 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Obuv Hanwag so zľavou

 • Ešte nikto nevyužil

Popis obchodu Sportrysy.sk

Eshop sportrysy.sk je miesto pre turistov, horolezcov, lyžiarov a iných fanatikov, ktorí si užívajú pobyt a aktivity v prírode plnými dúškami v akomkoľvek ročnom období. Predajca je na trhu od roku 1993, takže má už viac ako 25 rokov skúseností.

Nájdete tu všetko pre bezpečný pohyb voľnou krajinou, pralesom, divočinou i pre život pod vodou. V prvom rade vyznávači snežných športov si tu naozaj prídu na svoje. Najkvalitnejšie materiály a produkty pre zjazdové lyžovanie, bežecké lyžovanie, back country, snowboarding, telemark aj vysokohorské lyžiarske túry.

K tomu, samozrejme, doplnky ako lyžiarske okuliare, vosky, ochranné prilby a kvalitné oblečenie od renomovaných značiek. K tomu si pridajte široký sortiment pre korčuliarov, cyklistov aj kolobežkárov.

Všetky produkty sú veľmi podrobne testované a do predaja sa nedostane nič, čo nie je bezpečné alebo nespĺňa najprísnejšie štandardy kvality.

Okrem predaja môžete v obchod Sport Rysy využiť aj ďalšie služby, ako sú servis, požičovne či testovanie vybraných produktov. Je to však možné iba v centrálnej predajni v Poprade SPORTRYSY - OC Storeland na Teplickej ceste 5.

Na webe eshopu však nájdete napr. bežecký konfigurátor alebo Salomon konfigurátor, ktoré vám pomôžu vybrať tie správne produkty presne pre vás a váš druhy aktivity. Súčasťou webu je tiež blog, kde nájdete rôzne rady, tipy, informácie o udalostiach, testy, recenzie či rozhovory so zaujímavými osobnosťami. Užitočná vám bude aj sekcia „Návody na údržbu“, kde sa dozviete, ako sa starať o rôzne produkty tak, aby vám vydržali čo najdlhšie.

Web je celkovo napriek veľkému množstvu obsahu, pomerne prehľadný. V hlavičke sa prekliknete na informácie, blog, kontakty, dostanete sa tam k registrácii/prihláseniu, k prehľadu značiek a k predajniam. Nasleduje veľké vyhľadávacie pole a hlavné menu s kategóriami športové oblečenie, športová obuv, batohy a tašky, outdoor, beh, zimné športy, letné športy.

Na homepage nájdete aj graficky atraktívne bannery k prebiehajúcim akciám, kampaniam a výpredajom, ďalej tiež rýchly prístup k vybraným kategóriám, prehľad noviniek v sortimente, tiež výpredajový tovar a v spodnej časti sa zobrazujú tiež články z blogu.

Výhody nákupu v sportrysy.sk

-          Rýchle doručenie

-          Možnosť osobného odberu

-          Široký sortiment

-          Kvalitné a testované produkty

-          Výhodné ceny

-          Zľavové akcie a výpredaje

-          Výhodný vernostný program

-          Dobrý a obsažný web

-          Blog a poradenstvo

-          Profesionálne komunikácia

-          Individuálny a ústretový prístup

-          Servis a požičovňa

Nevýhody nákupu v sportrysy.sk

-          Odberné miesta iba v Bratislave a Poprade

Čo hovoria o eshope sportrysy.sk zákazníci

Zákazníci tohto eshopu sú aktívni ľudia milujúci prírodu a práve tu nájdu všetko, čo potrebujú pre svoje aktivity. Možno je to práve pobyt v prírode, čo z nich robí natoľko spokojných a pozitívnych ľudí, no ohľadom svojho obchodu majú iba samú chválu. Tí, čo prišli do kontaktu so sportrysy.sk hovoria o absolútnej spokojnosti, chvália doručenie, výber, kvalitu, ceny, komunikáciu, jednoducho všetko.

Podobné kupóny

Zľavový kód -10% na celý nákup

 • Platí do 31. 12. 2022
 • Využilo 33 ľudí

5% zľava na všetko

 • Platí do 31. 12. 2022
 • Ešte nikto nevyužil

Zľava 5€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

10% zľava

10% zľava na všetky objednávky, bez množstevného či časového obmedzenia

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Zľava 5%

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Recenzie zákazníkov

Veľmi obľúbený, spoľahlivý a profesionálny obchod, ktorý však nemá na webe veľa recenzií. Ale tie na Heureke a na Facebooku dám bohato stačia, aby sme si dokázali urobiť názor.

Heureka.sk

Obchod odporúča 97 % zákazníkov, ktorí s ním prišli do kontaktu. O obľúbenosti svedčí aj ich hodnotenie celkovej spokojnosti, ktoré sa pohybuje niekde medzi 4,9 a 5 hviezdičkami. Priemerná doba dodania je taktiež skvelá – menej ako 3 dni. No a až 99 % zákazníkov vám potvrdí, že pri objednávke z tohto eshopu sa na tovar nikdy nečaká dlhšie ako 10 dní.

Takže rýchlosť doručenia, okrem toho tiež komunikácia, široký sortiment, darčeky k objednávkam a dobré ceny – toto všetko si spokojní zákazníci pochvaľujú najčastejšie. Ale určite by sa toho našlo aj viac.

Dôležité však je, že negatívnych recenzií je veľmi málo. Sú naozaj ojedinelé. Občas zákazníkovi nevyhovuje tovar, niekedy (naozaj výnimočne) mešká objednávka alebo zlyhá dopravca, no a potom problémy s dostupnosťou tovaru a nedorozumenia v komunikácii. V podstate bežné veci.

Facebook

Priemerná známka spokojnosti 5/5 hviezdičiek na facebookovej stránke je naozaj skvelá vizitka. Tu sa totiž často zhromažďujú tí nahnevaní zákazníci, no v tomto prípade ich očividne nie je veľa. Ľudia tu naopak zanechávajú svoje dojmy absolútnej spokojnosti so všetkým od procesu až po kvalitu produktu. Jednoducho výber, ceny, doručenie, komunikácia, kvalita a spoľahlivosť. Všetko je podľa zákazníkov v poriadku.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Sportrysy.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Sportrysy.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Sportrysy.sk.
Rezenicu na e-shopu Sportrysy.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Sportrysy.sk

Akcia

Zaregistrujte sa do vernostného programu Sportrysy a využívajte rôzne výhody

Členstvom vo vernostnom programe získate skvelú možnosť na poskytnutie zľavy na nezlacnený tovar

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 212 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 80€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 51 ľudí