Zľavy, kupóny a zľavové kódy SuperPrsia.sk

Všetky kupóny

3€
Zľava

SuperPrsia zľavový kupón 3€

 • Platí do 31. 12. 2021
 • Využilo 143 ľudí

Ako použiť kupón na SuperPrsia.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope SuperPrsia.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Máte kupón? Kliknite sem pre zadanie kódu“ a potvrďte tlačidlom „Použiť kupón“.

 4. Krátky video návod ako používať kupóny na SuperPrsia.sk

  Video aj s audio komentárom

Najčastejšie otázky pre SuperPrsia.sk

 • Akým spôsobom si môžem vaše produkty objednať?
  Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia si môžete objednať priamo z našej stránky, pomocou vyplnenia a odoslania objednávkového formulára. Taktiež si ho môžete objednať mailom zaslaním e-mailu na adresu info@superprsia.sk, kde stačí vypísať Vaše kontaktné údaje - Vaše meno a priezvisko, adresa doručenia, počet objednaných balení a spôsob doručenia. Objednávku môžete uskutočniť aj telefonicky, keď zavoláte na telefónne číslo +421 917 801 801, kde Vám s objednaním radi pomôžeme.
 • Aké možnosti dopravy a platby mám na výber?
  Tovar vám môže doručiť Slovenska pošta alebo kuriérska služba GLS. Platiť môže online vopred alebo na dobierku. Pri objednaní doručenia cez prepravnú spoločnosť GLS Vám bude tovar doručený do 24 hodín od objednania. Pri objednaní doručenia na dobierku cez Slovenskú poštu Vám bude tovar doručený do 2 pracovných dní. Tovar bude diskrétne zabalený, ako štandardná zásielka, objednať ihneď.
 • Ako môžem odstúpiť od kúpnej zmluvy?
  Kupujúcemu vzniká právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a to do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru. Kupujúci má právo v rámci tejto lehoty tovar odskúšať obdobným spôsobom ako je obvyklé pri nákupe v klasickom „kamennom“ obchode. Odskúšať však neznamená začať tovar používať a následne ho vrátiť predávajúcemu. Odstúpenie od zmluvy musí kupujúci urobiť písomnou formou v zmysle platných právnych predpisov.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Kupujúci má právo uplatniť si u predávajúceho záruku len na tovar, ktorý vykazuje chyby, ktoré zavinil výrobca, dodávateľ alebo predávajúci, vzťahuje sa naň záruka a bol zakúpený u predávajúceho. Kupujúci je tiež povinný vykonať prehliadku tovaru pri prevzatí tovaru. Pokiaľ tak neurobí, môže uplatniť nároky z chýb zistených pri tejto prehliadke, len keď preukáže, že tieto chyby mal tovar už v čase prevzatia tovaru. Kupujúci je okrem toho povinný reklamovať chyby tovaru u predávajúceho bez zbytočného odkladu, inak kupujúcemu zaniká právo voči predávajúcemu na bezplatné odstránenie chyby. Vybavenie reklamácie nesmie trvať dlhšie ako 30 dní odo dňa uplatnenia reklamácie. Po uplynutí lehoty na vybavenie reklamácie má spotrebiteľ právo od zmluvy odstúpiť alebo má právo na výmenu tovaru za nový tovar. O ukončení reklamačného konania a výsledku reklamácie informuje predávajúci kupujúceho formou dohodnutou medzi obidvoma zmluvnými stranami (e-mailom a doporučeným listom) a zároveň bude kupujúcemu spolu s tovarom doručený reklamačný protokol.
 • Čo ak mi tovar nebol doručený?
  Predávajúci je povinný objednávku kupujúceho splniť a tovar dodať kupujúcemu v lehote do 30 dní. Túto dodaciu lehotu kupujúci bez výhrad akceptuje. Kupujúci je oprávnený v prípade nedodania tovaru predávajúcim v lehote 30 dní odstúpiť od kúpnej zmluvy a predávajúci je povinný vrátiť kupujúcemu už zaplatenú časť kúpnej ceny v lehote do 15 dní od doručenia odstúpenia od kúpnej zmluvy bezhotovostným prevodom na účet kupujúceho určený kupujúcim.

Popis obchodu SuperPrsia.sk

Zväčšenie pŕs prirodzenou cestou môžete dosiahnuť vďaka účinnému doplnku výživy Superprsia a štíhla línia. Za výhodné ceny nájdete tento produkt na stránke superprsia.sk a v prípade, že si uplatníte zľavový kupón, ho môžete získať ešte výhodnejšie.

Pekné väčšie prsia

Doplnok výživy Superprsia + štíhla línia bol vyvinutý za účelom neinvazívneho zlepšenia pevnosti a veľkosti poprsia. Tablety Superprsia boli vyvinuté pre ženy v každom veku a je založený na účinnosti fytoestrogénov a výťažkov z viacerých liečivých rastlín. Pekné a väčšia prsia teraz môžete mať aj vy a to bez chirurgického zásahu. Tablety obsahujú látky, ktoré sú zdrojom mastných kyselín s priaznivým vplyvom na reprodukčné zdravie, prispievajú k zdravej hladine cukru v krvi, pomáhajú podporovať trávenie, napomáhajú potáčat syndrómy menopauzy, prispievajú k zdravému sexuálnemu apetítu a priaznivo vplývajú na pravidelnosť menštruačného cyklu.

 

Výhody e-shopu superprsia.sk

 • akciové ceny
 • podrobné produktové informácie
 • odborné poradenstvo personálu
 • možnosť zakúpenia doplnkových produktov
 • všetky produkty skladom

Nevýhody e-shopu superprsia.sk

 • neboli nájdené žiadne nevýhody spojené s nákupom v e-shope superprsia.sk

 

Čo si myslia o e-shope superprsia.sk zákazníčky

Vo všeobecnosti sú recenzie zákazníkov na e-shope superprsia.sk len pozitívne. Zákazníčky si pochvaľujú najmä odborné poradenstvo a rýchle dodanie. E-shop považujú za prehľadný a oceňujú možnosť nakúpiť aj doplnkový sortiment ako sťahovaciu podprsenku bez ramienok a tiež potvrdzujú účinnosť tabliet a priaznivý vplyv na rast a spevnenie poprsia.