Zľavy, kupóny a zľavové kódy Suunto.sk

Všetky kupóny

Akcia

Summer sale Suunto

 • Platí do 16. 8. 2021
 • Využilo 5 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 70€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 8 ľudí

Najčastejšie otázky pre Suunto.sk

 • Aké platobné metódy podporujete?
  Platiť môžete tradičným spôsobom na dobierku, teda až pri prevzatí tovaru priamo dopravcovi. Využiť však môžete aj online platbu kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro) či bankovým prevodom. Okrem toho máte tiež možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Cetelem.
 • Aké možnosti dopravy využívate?
  Tovar vám doručíme kuriérskou službou priamo na vašu adresu alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne na našom výdajnom mieste RichSport s.r.o., Osloboditeľov 42, 040 17 Košice – Barca. V prípade doručenia si účtujeme poštovné a balné poplatky v hodnote 3 eurá. Avšak pri nákupe nad 70 eur tieto poplatky neplatíte, teda dopravu máte zadarmo.
 • Ako dlho trvá doručenie tovaru?
  Za normálnych okolností a pri priaznivej skladovej dostupnosti konkrétnych vami objednaných produktov dokážeme doručiť objednávku na vašu adresu do 2 až 3 pracovných dní.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar (odstúpiť od zmluvy)?
  Odstúpiť od zmluvy môžete najneskôr do 14 dní od prevzatia tovaru. Na našom webe v sekcii „Odstúpenie od zmluvy“ (suunto.sk/odstupenie-od-zmluvy) nájdete online formulár, ktorý je potrebné vyplniť a odoslať. Následne vás budeme kontaktovať s ďalšími pokynmi. Tovar potom do ďalších 14 dní vrátite na adresu RichSport s.r.o., Osloboditeľov 42, 040 17 Košice – Barca.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  V prípade, že sa v záručnej lehote prejaví akákoľvek vada na našich produktoch, neváhajte nás kontaktovať. Pre úspešné vybavenie reklamácie potrebujete predložiť záručný list alebo doklad o nadobudnutí tovaru, ktorý môže slúžiť ako záručný list. Reklamáciu nám oznámte jednoducho prostredníctvom online formulára, ktorý nájdete na našom webe v sekcii „Reklamačný protokol“ (suunto.sk/reklamacny-protokol/). My vás budeme kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu.
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  Nech už máte akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť na emailovej adrese info@suunto.sk alebo na telefónnom čísle +421 907 933 499, kde sme vám k dispozícii v pracovných dňoch od 9:00 do 16:30 hod.

Popis obchodu Suunto.sk

Značka Suunto bola založená vo Fínsku v roku 1936 Tuomasom Vohlonenom, ktorý okrem iného vynašiel kvapalinou naplnený kompas. Sortiment a zamerania výrobcu sa postupne rozširovalo a dnes je poprednou značkou potápačských počítačov, športových hodiniek a iných presných prístrojov.

Eshop Suunto.sk na Slovensku prevádzkuje spoločnosť RichSport s.r.o.

Produkty Suunto sa vyznačujú atraktívnym a intuitívnym dizajnom, presnosťou a spoľahlivosťou. Využívajú ich mnohí úspešní profesionálni športovci, extrémni športovci, výkonnostní športovci aj bežní smrteľníci.

Hodinky Suunto sú plnohodnotným športtesterom, ktorý disponuje mnohými užitočnými funkciami, prinášaj jej užívateľovi presné merania, analýzy a pomáha mu zlepšovať výkony.

Týmito unikátnymi a kvalitnými produktami Suunto zásobuje potápačov, horolezcov, bežcov, cyklistov, turistov a ďalších aktívnych ľudí, ktorí chcú žiť zdravo a mať o svojich výkonoch prehľad.

Na mimoriadne graficky atraktívnom webe eshopu vás okamžite upútajú obrovské bannery s aktuálnymi ponukami a kampaňami, na homepage máte okamžitý prístup k novinkám, zľavám aj špeciálnym edíciám.

V hlavnom menu nájdete základné produktové kategórie: hodinky, remienky, hrudné pásy, kompasy a buzoly, príslušenstvo, no a tiež „príbeh“, kde sa dozviete niečo o histórii značky. Nechýba tu tiež kategórie „Sale %“, kde nájdete aktuálnu výpredajovú ponuku.

Prostredie v kategóriách aj podkategóriách vyzerá taktiež skvele, detaily produktov sú mimoriadne obsažné, nájdete v nich veľa kvalitných fotografií, špecifikácií, detailov, parametrov a často aj video. Máloktorý eshop má takto prepracovanú špecifikáciu jednotlivých produktov. Je to skutočne špičkové.

 

Výhody nákupu na Suunto.sk

-        Rýchle doručenie

-        Doprava pri nákupe nad 70 eur zadarmo

-        Možnosť osobného odberu

-        Priaznivé ceny

-        Kvalitné výrobky

-        Perfektný web

-        Detailné informácie o produktoch

-        Jednoduché vrátenie a reklamácia

-        Ponuka výpredajového tovaru

 

Nevýhody nákupu na Suunto.sk

-        Obmedzené možnosti dopravy

-        Osobný odber iba v Košiciach

-        Na webe chýba blog

 

Čo hovoria o eshope Suunto.sk zákazníci

Športovci sú v drvivej väčšine so značkou Suunto spokojní. Je silným konkurentom pre iné populárne produkty v tomto segmente. Eshop funguje taktiež mimoriadne dobre. Kupujúci potvrdzujú, že objednávky prichádzajú rýchlo a načas, v mnohých prípadoch práve tu nakúpite Suunto produkty lacnejšie ako u iných predajcov, spoľahnúť sa môžete tiež na samotnú kvalitu produktov, ale aj profesionálnu komunikáciu zo strany zákazníckej podpory. Sťažností je minimum.