Zľavy, kupóny a zľavové kódy Svet-svietidiel.sk

Doprava zdarma už od 30€!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 28 ľudí
Využiť akciu

Svetsvietidiel.sk je najväčším internetovým obchodom s osvetlením na slovenskom trhu, s garanciou najnižšej ceny. Záruka na svietidlá je predĺžená na 3 roky. V ponuke nájdete vnútorné a vonkajšie osvetlenie, najmä kúpeľňové svietidlá, kuchynské osvetlenie a detské svietidlá. Okrem toho tu nájdete aj veľký výber stropných a nástenných svietidiel, lustrov, lámp a lampičiek, bodových svetiel, žiariviek a LED osvetlení. Pri nákupe nad 30€ máte dopravu zadarmo.

Osvetlenie pre interiér a exteriér, LED osvetlenie

Nachádza sa tu osvetlenie nielen pre interiér, ale aj pre exteriér. Z vnútorného osvetlenia sú k dispozícií lustre, stropné a nástenné svietidlá, bodové svetlá, svetlá so senzorom, obrazové svietidlá, reflektory, lampy a lampičky, ale aj stropné ventilátory a mnoho iného. Z vonkajšieho osvetlenia tu nájdete záhradné svietidlá so senzorom, záhradné lampy, osvetlenie, solárne lampy a solárne osvetlenie, LED vonkajšie svietidlá, nástenné svietidlá, ale aj domové čísla, pouličné lampy pre verejné osvetlenie, nájazdové svietidlá a mnoho iného.

Nájsť tu môžete LED osvetlenie, ako napríklad LED žiarovky, LED stropné svietidlá a nástenné svietidlá, LED lustre, LED diódové pásiky a mnoho iného. Nachádzajú sa tu svietidlá od popredných výrobcov značiek ako napríklad Osram, Luxera, Narva Eglo, Jupiter, Paulmann, Globo, Philips, Rabalux, Greenlux, Steinel, Massive či Prezent.

 

Žiarovky a elektromateriál

K dispozícií je i široký výber žiaroviek, ako napríklad LED žiarovky, klasické, úsporné alebo halogénové žiarovky, ale aj vintage žiarovky,  inteligentné žiarovky, autožiarovky, LED moduly a LED žiarivky, špeciálne žiarovky či redukčné objímky.

Nachádza sa tu aj veľký výber elektromateriálu. Nájsť tu môžete batérie, akumulátory, powerbanky, čidlá a hlásiče, ale aj domové zvončeky, videotelefóny, elektrické vykurovacie rohože, nabíjačky, ventilátory, zásuvky, rozbočovače a mnoho iného.

Pri nákupe v internetovom obchode môže použiť Svetsvietidiel.sk zľavový kupón, ktorý je možné si uplatniť na vybraný druh produktov.

 

Výhody e-shopu Svet-svietidiel.sk

 • široký výber osvetlenia
 • výhodné ceny
 • záruka až 3 roky
 • bezproblémové a rýchle doručenie
 • dôsledne zabalený tovar
 • kvalitné LED svetlá
 • priebežné informovanie o objednávke
 • výborná komunikácia
 • prehľadný e-shop

 

Nevýhody e-shopu Svet-svieditiel.sk

 • poškodený tovar pri prebratí
 • farba svietidlá bola odlišná ako na fotografiách v e-shope

 

Čo hovoria na e-shop Svet-svietidiel.sk zákazníci?

Mnoho zákazníkov si internetový obchod svet-svietidiel.sk pochvaľuje. Páči sa im najmä široký výber osvetlenia, predĺžená záruka na 3 roky a výhodné ceny. Čo sa týka doručenia tovaru, to je rýchle a bezproblémové. Tovar je dôsledne zabalený. Komunikácia e-shopu je na úrovni, samozrejmosťou je priebežné informovanie o objednávke.

Našlo sa aj pár negatívnych recenzií, medzi ktoré patrilo napríklad poškodenie tovaru pri prebratí. I keď e-shop dbá na kvalitné zabalenie, sem-tam je bežné, že veľmi krehký tovar sa pri preprave poškodí. Niektorí zákazníci sa sťažovali na skutočnosť, že farba svietidiel bola odlišná ako na fotografiách v e-shope. Treba však brať do úvahy, že obrázky sú ilustračné a treba sa držať popisu tovaru. Svetsvietidiel.sk sa však neustále snaží vzniknuté problémy riešiť a vďaka spätnej väzbe neustále zlepšovať.