Najčastejšie otázky pre Takko

 • Kde nájdem najbližšiu pobočku?
  Na našom webe v časti „Nájsť pobočku“ môžete najbližšie predajné miesto vyhľadať pomocou názvu obce alebo poštovného smerovacieho čísla. Pri každej pobočke potom nájdete presnú adresu či otváraciu dobu.
 • Ako môžem platiť vo vašich pobočkách?
  Platiť môžete v hotovosti, platobnými kartami, vo vybraných pobočkách aj kreditnými kartami a tiež kupónmi.
 • Akým spôsobom môžem vymeniť tovar?
  V priebehu prvého mesiaca po zakúpení si u nás môžete bez problémov vymeniť akýkoľvek tovar. Stačí, ak predložíte potvrdenie o kúpe a prinesiete tovar na akúkoľvek pobočku.
 • Ako postupovať v prípade chybného tovaru?
  V priebehu 24 mesiacov počas záručnej doby môžete akýkoľvek produkt reklamovať. S výrobkom, samozrejme, prineste na našu pobočku aj potvrdenie o jeho kúpe. Tovar posúdime, prevezmeme a vrátime vám peniaze.
 • Ako získam vaše darčekové kupóny?
  Kúpiť si ju môžete v ktorejkoľvek predajni Takko Fashion na Slovensku. Uplatniť si ju potom môžete do 3 rokov.
 • Kam sa obrátiť v prípade otázok a problémov?
  V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis na emailovej adrese service­_sk@takko.com. Správu nám môžete zanechať aj prostredníctvom online formulára na našom webe (https://www.takko.com/sk-sk/contact-us.html).

Popis obchodu Takko

Takko Fashion je diskont s neformálnou módou pre celú rodinu. Má široký sortiment tovaru, ktorý sa vyznačuje skvelým pomerom ceny a kvality. S koncepciou Omni-Channel ponúka zákazníkom priamy kontakt kedykoľvek, kdekoľvek a akokoľvek.

S približne 1 900 obchodmi v 17 krajinách, vrátane Francúzska, testovacej krajiny, a takmer 18 000 zamestnancami na celom svete, je Takko Fashion jednou z najväčších zliav na módu v Európe.

Obchod sa pýši širokou škálou výrobkov aj silnými privátnymi značkami. Rýchlo rastúci sortiment dáva zákazníkom vždy dokonalú kombináciu trendových štýlov a klasických kúskov so stále novými alternatívami.

Takko Fashion sa zameriava nielen na kvalitu svojich produktov, ale veľmi aktívne a zodpovedne sa stará o zákazníkov, zamestnancov, má proaktívny prístup k výrobcom a dodávateľom, snaží sa chrániť životné prostredie a podporuje trvalú udržateľnosť.

 

Výhody nákupu v Takko Fashion:

-          Široký sortiment

-          Tovar pre všetky vekové kategórie

-          Ponuka produktov nadrozmerných veľkostí

-          Skvelý pomer ceny a kvality

-          Hustá sieť pobočiek

-          Ústretový prístup k zákazníkom

-          Jednoduchá reklamácia, výmena či vrátenie

-          Výhodné VIP členstvo

-          Časté zľavy a výpredaje

-          Privátne značky

 

Nevýhody nákupu v Takko Fashion:

-          Absencia eshopu či možnosti online objednávky

-          Kvalita niektorých tovar nie je vyhovujúca