Najčastejšie otázky pre TEDi

  • Akým spôsobom vás môžem kontaktovať v prípade otázok?
    V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 248 255 100 alebo na emailovej adrese slovakia@tedi.com. Urobiť tak môžete aj prostredníctvom online formulára, ktorý nájdete na našom webe v časti „Kontakt“ (https://www.tedi.com/sk/kontakt/kontaktny-formular/).
  • Ako nájdem najbližšiu pobočku?
    Skúste „Vyhľadávač pobočiek“ na našom webe, kde viete nájsť jednotlivé predajne na mape, zadať konkrétne mesto do vyhľadávania alebo použiť lokalizáciu vašej polohy pre nájdenie najbližšej pobočky vo vašej oblasti.

Popis obchodu TEDi

TEDi je nepotravinovaný predajca produktov každodennej spotreby, darčekových a dekoračných výrobkov, hračiek, písacích potrieb, výrobkov pre oslavy, domácich kutilov či drogistického tovaru.

Vďaka viac ako 2200 filiálkam po celej Európe patrí k lídrom vo svojom segmente. Pôsobí v niekoľkých európskych krajinách, neustále expanduje a v súčasnosti zamestnáva asi 20-tisíc ľudí.

Spoločnosť si mimoriadne zakladá na kvalite a jej kontrole, preto dôsledne preveruje všetky produkty od svojich dodávateľov. Toto sa týka predovšetkým dodržiavania platných hraničných hodnôt rôznych obsiahnutých látok, prevádzkovej bezpečnosti a zdravotnej nezávadnosti.

Okrem kontroly kvality dáva TEDi zvýšenú pozornosť aj na ochranu životného prostredia a podporu trvalej udržateľnosti, ktorá je súčasťou podnikovej stratégie už od roku 2004. Či už ide o prístup a podmienky pre zamestnancov, jednotlivé aktivity spoločnosti, rôzne ekologické riešenia budov a zariadenia alebo výber sortimentu s dôrazom na udržateľnosť, spoločnosť dodržiava svoje stanovené zásady vo všetkých oblastiach.